Peršokti į turinį

Galbūt kasnors žinote šios dainos pavadinimą? (muzikos asai čia frm eurai)

Donatasstar

Recommended Posts

(redaguota)

Tu kvailesnis nei maniau. Pasakei tiek, kad galima pasakyti labai daug dainų pavadinimų. 

niekam neįdomi tavo nuomonė vaikeli. Vietoj to jog įkeltum video linkus tu man rašai jog aš kvailas, tačiau tu esi visisškas atsilikėlis tai parodo tavo IQ lygi sekmės.

Redaguota , nario Freeman.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

tai nors pasakyk, kokie dainos žodžiai?

neįsiminiau tame ir esmė, tie kurie klauso m-1 tegul rašo. Nežinot patylėkit. Bent normalus postas iš tavo pusės.

Redaguota , nario Freeman.
Nuoroda į komentarą

tai aš ir pasireiškiu, nes aš normalus man įdomu kodėl tu čia reiškiesi, trugdai normaliems žmonėms ;)

tu vaikas esi kuriam matosi didžiulė demėsio stoką. Turbūt kaip gryžti iš mokyklos tėvai nepakankamai demėsio duoda, susimastyk.

Nuoroda į komentarą

tu vaikas esi kuriam matosi didžiulė demėsio stoką. Turbūt kaip gryžti iš mokyklos tėvai nepakankamai demėsio duoda, susimastyk.

mano tėvai dirba šiaip, ne kaip tavo ir kai aš grįžtu iš mokyklos jie būna darbe, o dėmėsio man pakanka (:

Nuoroda į komentarą

jeigu būtų demėsio ne stoka, neateitum ir neverktum čia :)

bet pala, taigi tu pradėjai verkti čia mėtydamas savo -rep'us ir bandydamas kažką įrodyti, kai aš pasakiau tiesa, kad informacijos tiek daug, kad gali išvardinti pilna dainų.

Nuoroda į komentarą

bet pala, taigi tu pradėjai verkti čia mėtydamas savo -rep'us ir bandydamas kažką įrodyti, kai aš pasakiau tiesa, kad informacijos tiek daug, kad gali išvardinti pilna dainų.

tai aš tau aiškiai pasakiau vardink. O logiškai pamaščius jeigu jį grojama, reiškia nelabai ir sena bet ne tau vaikeli suprast.

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...