Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3738 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, norėčiau jus paraginti pasirašyti šią peticiją, nes kaip tikrai suprantate, mūsų šalyje žaidimai yra tikrai per brangus lyginant su mūsų algomis..

Spręsti jums:

https://www.change.org/p/valve-corporation-make-another-price-region-for-baltic-countries-latvia-lithuania-estonia-2?recruiter=440771138&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink

Nemanau, jog padės, kadangi esame Europos Sąjungoje ir pagal tai mums kainos yra. Rusam pigiau visada ir liks. Čia pagal ekonomikos lygio ar vidurkį kažkokį  skaičiuoja, Lietuvoje gaunasi didesnė nei yra, kadangi iš užsienio žmonės grįžę pakelia lietuvos ekonomiką

Sėkmės. Išleido naują denuvo apsaugos versiją, tai per paskutinius kelis mėnesius išleistų AAA žaidimų dar paprasčiausiai nenucrackino (nelabai domėjausi kokie ten žaidimai, kadangi jie manęs visiškai nedomino, tik žinau, kad Just Couse 3 - vienas iš jų. Jau beveik 4 mėnesiai kaip nėra cracko). Tą pačią apsaugą turi ir Hitman. 

Yeah ir pagal tai user'iai kurie crackindavo žaidimus yra paskelbus kad nebecrackins kelis mėn ar ten metus, neatsimenu, bet buvo įvardinta, ir pagal tai nuspres ar daro įtaką jų crackinami žaidimai, rinkai, ar nedaro.

Btw baikit verkti dėl tų kainų. Eini kaime padirbti, užsidirbi ir ant žaidimų, ir ant maisto, ir dar ant kuro kuris per kelias savaites mano miestelį kainos nekrinta ir nekyla.

  • Parašė po 3 savaičių...

 

Jėzus vasara dirbkit, užšidirbkit. Neleiskit ant čipsų/sargo milijonų nusipirkit žaidimą ir žaiskit, kokios problemos? Aš neesu ,, LABAI TURTINGAS " bet galiu nusipirkti koki noriu žaidimą :)

 

Tai kad dar įpusėjo pavasaris. Apie kokią dar tu vasarą kalbi.

Ne visi įperka tuos žaidimus, kaip man tinka ir free2play žaidimai, arba keli kiti iš tpb arba linkomanijos.

 

Jėzus vasara dirbkit, užšidirbkit. Neleiskit ant čipsų/sargo milijonų nusipirkit žaidimą ir žaiskit, kokios problemos? Aš neesu ,, LABAI TURTINGAS " bet galiu nusipirkti koki noriu žaidimą :)

 

Vau pasigyriai mldc :)) Ne visi žinok gali dirbti tą vasarą + iki jos dar laiko yra o žmonės nori dabar pažaisti.

  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3738 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...