Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PC Crash


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3061 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, norėjau paklaust dėlko gali crashint visą pc, o ne patį žaidimą.
Tarkim ant SA:MP, ankščiau žaidžiant būdavo viskas gerai, poto apstojau žaist irvėl prieš mėnesį, gal mažiau šiektiek norėjau pasijūngt pasižiet kas naujo. Ir pavažiavus ar nuėjus grp, roleplay serveriuose užcrashina visą pc, ir pradeda skleistis kažkoks garsas, kaip ūžimo ar kažkas panašaus, išjungus pc (per dėže, nes taip neina nieko daryt per pati kompa) tik jis dingsta, ir taip kaskart. 
Kas gali būt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar tikrai yra prasmė rasti priežastį, kai tavo žinios teigia, jog kompiuteris yra įjungiamas/išjungiamas per "dėžę"? :D Nebūtų paprasčiau nueiti į IT parduotuvę ir tiesiog nusipirkti naują kompiuterį kurio dėžė atrodo gražiausiai?

 

 

rip vaizdo plokšte

Šią problmą gali sudaryti daugiau nei 3 kompiuterio komponentai, jau nekalbant apie pačią programinę įrangą...

Redaguota , nario b0ss
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar tikrai yra prasmė rasti priežastį, kai tavo žinios teigia, jog kompiuteris yra įjungiamas/išjungiamas per "dėžę"? :D Nebūtų paprasčiau nueiti į IT parduotuvę ir tiesiog nusipirkti naują kompiuterį kurio dėžė atrodo gražiausiai?

 

 

Šią problmą gali sudaryti daugiau nei 3 kompiuterio komponentai, jau nekalbant apie pačią programinę įrangą...

Būvo išjungiamas per dėže, del tos priežasties nes užia visa laika kol būna jis įjūngtas, nes taip nieko užlūžus neina padaryt .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Būvo išjungiamas per dėže, del tos priežasties nes užia visa laika kol būna jis įjūngtas, nes taip nieko užlūžus neina padaryt .

 

Nesupratai tu ką aš norėjau pasakyt... Na, bet ką padarysi... Jei taip jau nori, galima pabandyti padėti...

 

Pateik daugiau informacijos - visus kompiuterio komponentus, OS pavadinimą/versiją (speccy screenshotas bus kaip tik), veikiančių procesų sąrašą, kada buvo įrašyta operacinė sistema, kokios kompiuterio komponentų temperatūros apkrovos metu...  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesupratai tu ką aš norėjau pasakyt... Na, bet ką padarysi... Jei taip jau nori, galima pabandyti padėti...

 

Pateik daugiau informacijos - visus kompiuterio komponentus, OS pavadinimą/versiją (speccy screenshotas bus kaip tik), veikiančių procesų sąrašą, kada buvo įrašyta operacinė sistema, kokios kompiuterio komponentų temperatūros apkrovos metu...  

8ffbaafdc8c93d52d3aac50f4f65248d42.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Būvo ir man tokia įdėja, perrašiau windows'us taipogi galvojau kad pasikeis kažkas, bet ne. Bėja, dėkui už pagalbą.

Nu šiaip dar galimas variantas tikrinti apkrovą ar CPU apkrovą nepadideja ar tai GPU. Šiaip jeigu garsas tik ausinesė ar kolonelesė galimas variantas kad kažkas bus ir su moitininės sound chip'ų manyčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip jau čia kažkas ir minėjo, tai aš irgi taip manau, jog gali būti problema su GPU. Pažiūrėk ar mes teisūs - tiesiog išimk GTX 630 GPU ir naudok integruotą GPU, arba, jei turi galimybę - įdėk kitą GPU. Apkrauk kompiuterį ir stebėk kas vyksta ir ar problema kartojasi. Tai pat, pateik tempiaratūras apkrovos metu.

 

 

 

Nu šiaip dar galimas variantas tikrinti apkrovą ar CPU apkrovą nepadideja ar tai GPU. Šiaip jeigu garsas tik ausinesė ar kolonelesė galimas variantas kad kažkas bus ir su moitininės sound chip'ų manyčiau.

 

"Tai jeigu man ekranas neįsijungia, vadinasi jis sugedęs ir reikia jį mesti laukt. Ir nesvarbu jog jis net prie nieko neprijungtas..." - taip skamba tavo komentaras... Garso plokštė gi negauna didelės apkrovos ir jog ji suges tikimybė yra labai maža, o kad ji dar ir visą sistemą užlaužtų, tai išvis nelabai gali būti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip jau čia kažkas ir minėjo, tai aš irgi taip manau, jog gali būti problema su GPU. Pažiūrėk ar mes teisūs - tiesiog išimk GTX 630 GPU ir naudok integruotą GPU, arba, jei turi galimybę - įdėk kitą GPU. Apkrauk kompiuterį ir stebėk kas vyksta ir ar problema kartojasi. Tai pat, pateik tempiaratūras apkrovos metu.

 

 

"Tai jeigu man ekranas neįsijungia, vadinasi jis sugedęs ir reikia jį mesti laukt. Ir nesvarbu jog jis net prie nieko neprijungtas..." - taip skamba tavo komentaras... Garso plokštė gi negauna didelės apkrovos ir jog ji suges tikimybė yra labai maža, o kad ji dar ir visą sistemą užlaužtų, tai išvis nelabai gali būti.

Visokių variantų gali būti.. Jau minėjau jam stebėti GPU ir CPU apkrovas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip jau čia kažkas ir minėjo, tai aš irgi taip manau, jog gali būti problema su GPU. Pažiūrėk ar mes teisūs - tiesiog išimk GTX 630 GPU ir naudok integruotą GPU, arba, jei turi galimybę - įdėk kitą GPU. Apkrauk kompiuterį ir stebėk kas vyksta ir ar problema kartojasi. Tai pat, pateik tempiaratūras apkrovos metu.

 

 

"Tai jeigu man ekranas neįsijungia, vadinasi jis sugedęs ir reikia jį mesti laukt. Ir nesvarbu jog jis net prie nieko neprijungtas..." - taip skamba tavo komentaras... Garso plokštė gi negauna didelės apkrovos ir jog ji suges tikimybė yra labai maža, o kad ji dar ir visą sistemą užlaužtų, tai išvis nelabai gali būti.

Kiek žinau manrods jog pas mane ir pats gtx 630 yra integruotas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3061 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...