Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodami SARG Milijonai [Daznai pildoma]z


*Eimantas P.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3048 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi nariai, taigi nusprendziau parduoti milijonu, taigi daznai pasipildo kas diena ~ 6 - 10m.


Turimas pinigu kiekis:
100.000.000E.


Parduotas pinigu kiekis:
171.000.000E.


Kas karta bus rasoma kiek turima ir kiek parduota.

Pirmas neinu nebent labai patikimi esate.
Atsiskaitymas tiktais banku [swed mano], arba paysera.


Kontaktai:
skype: kentas420


Milijonu daznai kyla, kainos nustatytos nera, galima pirkti ivairiais kiekiais mazai arba daug.

Redaguota , nario *Eimantas P.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

vėl tu grįžai? nepatikimas... kiek jis apipises yra tiek las-venturas serveryje tiek čia... tikrai nepatariu eiti pirmies ar pirkti ką nors, atsimenu gerai diskusija buvo kilus dėl šio asmenis ir buvo pašalintas iš moderatorių

WoW viskas buvo pakalbeta, paskyra bus atbluokota tai pyzdink is cia niekas neprase, noreciau lv nicka suzinot, beto las-venture nieko apgaves nesu nes man net dabar kyla tie pinigai ~ 30m yra versle :P ~ 200e esu is ten uzdirbes ir visi gauna. Ir vaikeli pagal tavo atsiliepima neigiama matau tau pusk is cia niekam neidomus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

WoW viskas buvo pakalbeta, paskyra bus atbluokota tai pyzdink is cia niekas neprase, noreciau lv nicka suzinot, beto las-venture nieko apgaves nesu nes man net dabar kyla tie pinigai ~ 30m yra versle :P ~ 200e esu is ten uzdirbes ir visi gauna. Ir vaikeli pagal tavo atsiliepima neigiama matau tau pusk is cia niekam neidomus

vaikeli? tai, kad tu į tokį panašus, susirink tuos milus ir pyzdink

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

vėl tu grįžai? nepatikimas... kiek jis apipises yra tiek las-venturas serveryje tiek čia... tikrai nepatariu eiti pirmies ar pirkti ką nors, atsimenu gerai diskusija buvo kilus dėl šio asmenis ir buvo pašalintas iš moderatorių

Gal jis ir yra apgaves ten koki nežinau nieko bet kai turėjome reikalu jis manes nepavedė todėl ir rašau kad patikimas ir gali -rep nedelioti jeigu ten tave apgavo ne mano problemos man viskas su juo gerai buvo.

Redaguota , nario vs^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal jis ir yra apgaves ten koki nežinau nieko bet kai turėjome reikalu jis manes nepavedė todėl ir rašau kad patikimas ir gali -rep nedelioti jeigu ten tave apgavo ne mano problemos man viskas su juo gerai buvo.

rimtesne suma kas norės paimt apipis ir pabėks, daunas tas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

-Scarles.Jei tave apgaudinėja tai gal jo kas tokio neapipistu ,o šitas žmogus yra tikrai patikimas esu turejas daug reikalų su juo ir dideliomis sumomis ,o jei tave tokį šuduk apgaudinėja tai nemyžk čia nepatinka imk tarpininką ir problemų nebus paskuj verkt nereikės.. tai tiek dži dži bahuras gl PEACE

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš komentarų žmogus neišprusęs, o ir draugai stoja ginti.. Tai susidariusi nuomonę apie šį žmogų nekokia. Jei pirksit, būtinai per patikimą tarpininką (ne iš sarg, o iš supergames). Sėkmės parduodant.

man skirtumo nera galit imti lukonic bet patys mokat
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3048 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...