giedrius335

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  128
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  90%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Viskas, kas parašyta nario giedrius335

 1. Rekomendacija, Gražiai daro, ir greitai.
 2. Sveiki visi, daug ką sako temos pavadinimas mikserinis pultas, abejoju ar daug atsiras žmonių kas patarsit, nu bet bandom. Žadu pirkti mikserini pultą, jis man būtų pirmasis, todėl labai gero nereikia, pagrinde mikrafonui, ausinėm. Esu nusižiūrėjas - Behringer Xenyx 302usb, ką manot?
 3. giedrius335

  A4Tech? ar verta?

  Rašiau jau, jei normalesnė motininė - tiks, ar taip ar taip jisai veiks, bet gali būti prastesnė kokybė. dėl viso pikto usb adapteris nepamaišytu, youtube pasižiūrėk daug apžvalgų.
 4. giedrius335

  A4Tech? ar verta?

  Jeigu motininė yra viena iš geresnių tai galbūt tada tinka tiesiai ir į motininė https://www.google.lt/search?q=3d+sound+card+usb&rlz=1C1PRFI_enLT717LT717&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiy5MzYlojUAhUlMZoKHb7NBC4Q_AUICigB&biw=1745&bih=885
 5. giedrius335

  A4Tech? ar verta?

  GearBestas tikrai patikimas, esu daręs ne vieną užsakyma, šio mikrafono kokybė youtube pilna video, taipogi gali tekti nusipirkti už pora dolcu usb šuduka, kur eina ausinės, mikrafonas.
 6. giedrius335

  A4Tech? ar verta?

  Tu ieškai gero mikrafono ant ausinių?, nu tik ne už tokia kainą. pirk atskirą mikrafoną ir viskas. Jei nėra bėda palaukt, perki - http://www.gearbest.com/speakers/pp_239131.html
 7. giedrius335

  Mechaninė Klaviatūra

  Galima rakinti tema, nusipirkau kuria ir žiūrėjau - Kingston Alloy FPS, Viskas labai patinka.
 8. Sveiki, iš temos pavadinimo dauguma supratote kad reikia pagalbos išsiringti mechanine klaviatūra. Norėčiau kad būtų mx red switchai. Pokolkas esu nusižiūrėjas į - Kingston Alloy FPS, Ką manote?, ar geras pasirinkimas? ar yra kas nors geriau už 100 eurų?.
 9. Galima šitam žmogui eit pirmam ant 90 eurų? https://www.supergames.lt/profile/16976-vapenation/

  1. Ankstesni komentarai  2 daugiau
  2. sanchezz

   sanchezz

   yra kelios temos del itarimu, pasisaugok

  3. giedrius335

   giedrius335

   Numest galėtum tema?

  4. nøøN

   nøøN

   buvo ale pardavęs acc kažkam, dbr nžn ar susigrąžino, bet vstk pasisaugok

 10. giedrius335

  Perku TeamSpeak serverį.

  Jei dar domina, galiu pasiūlyt ts serveri su pastoviais lankytojais. į až palik skype
 11. giedrius335

  Parduodami Cleo Scriptai

  Aprašyme aiškiai buvo parašyta, kad pora pavyzdžių. dėl tavo numestų, afk botas nėra pritaikytas visiem serveriams ir jis lengvai pagaunamas. Jeigu nežinai kokius scriptus turiu pardavime, tai geriau nekomentuok.
 12. giedrius335

  Parduodami Cleo Scriptai

  Man įdomu, kas čia taip juokinga?
 13. Sveiki, iš temos pavadinimo dauguma suprato apie ką bus šita tema, pardavinėju cleo scriptus. Kaina: Priklauso ko jūs tiksliai norite, ar tai būtų afk-botas, ar tai ridos botas. Scriptų yra tikrai visokių, viskas derinama. Atsiskaitymas: Sarg.lt milijonai, paysera, csgo skinai. Nusipirkus cleo scriptą, viskas bus apmokyta ir parodyta. Skype: grp.klausimai
 14. priimk į skype kontaktus, skype: grp.klausimai
 15. Sveiki, tikriausiai visi supratote iš temos pvadinimo kad perku sarg.lt paskyrą su dideliu verslu, nuo 20k, nėra svarbu kiek xp, ar turi vdb ar dar kažką. Skype: grp.klausimai Kaina: Sutartinė
 16. giedrius335

  Kokia kalba pasiringti

  Dabar kur buvo apie mano anglų kalbos žinias parašyta? kad čia bazarini kažką, nyk iš temos.
 17. giedrius335

  Kokia kalba pasiringti

  Na pirmiausiai aš prašiau ne pamokų, o patarimų kuria kalba ringtis.
 18. giedrius335

  Kokia kalba pasiringti

  Prašė tavęs kas komentuot? ne. Rašiau šita tema ne dėl klaidų rašyboje, o pagalbos pasiringti.
 19. Sveiki visi, taigi rašau šia tema su viena tikslu kad padėtumete išsiringti programavimo kalbą, noro mokintis tikrai yra, nes šiuo metu laisvo laiko turiu tikrai daug, tikriausiai norint patirti reikai žinoti ką žadu programuoti, kadangi žaidimų kūrimas manęs nelabai traukia, pagrinde usiimčiau programų kūrimu (Dekstop, Phone), Launcher. Ką galėtumete patirti, ką manote apie c++ kalbą?
 20. giedrius335

  PC Pre-Build iki 700eurų

  Ką tu čia visiem nesamones pradėjai dėt per buildus?, kam dėt korpusą už 74 eurus, jei yra kur kitur išleist juos?. Autoriui: https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=HcvBAQAgCMPAlWwrYnX%2FvRReuU8Iex5cp7x%2FEdNyIUPMRnI07NUgtgIFSquuBw%3D%3D Galima dar daug ką keisti šitam builde - korpusą, atsisakyt ssd ir dėti kita gpu.
 21. giedrius335

  Ar apsimoka pirkti šį kompiuterį ?

  Na tokio pačiomis ir naujomis dalimis už 680-700 tikrai negausi, Neapsimoka, nes vien sudėjus per 1a.lt su tokiom pat dalim, tu sutaupai, bei sudėtame tikriausiai nieko įspudingo bus PSU ten, nes nėra net parašyta.
 22. giedrius335

  Ko prašysit kalėdom dovanų?

  Kartais per kalėdas nepagalvok apie dovanas, ir nieko nepaprašyk?, jei tau kalėdos tik dovanų metas, tai tyliu.
 23. giedrius335

  Pasiūlykite ausines ir mikrofoną.

  Aš taipogi rekomenduoju Hyperx Cloud Stinger, puikios ausinės, pats dabar naudoju.
 24. giedrius335

  Persikrauna internetas.

  Man ta pati problema, kiek pavyko išsiaiškinti taip viskas vyksta bent man dėl TP-LINK draiverių ant windows 10, nes nėra jiem draiverių, įsirašęs windows 8 draiverius, per laidą viskas be problemu.
 25. Sveiki, norėčiau paklausti kas daugiau išmano apie kompiuterius, kokia būtų šio kompiuterio vertė: CPU - AMD FX 8300 CPU COOLER - Hyper 212 EVO MOBO - ASRock 970A-G/3.1 HDD - 500 GB Seagate Barracuda GPU - ASUS Gtx 650 1GB PSU - Corsair vs550 CASE - Deepcool Tesseract RAM - 6GB CPU, Cooler, Mobo, PSU, Case yra ilgos garantijos