Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3823 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki, neperseniausiai įsigijau antrą monitorių ir pastebėjau, jog ant pagrindinio monitoriaus įsijungus sakykim CS:GO (iš tiesų nesvarbu kokį žaidimą ar tai CS:GO ar tai GTA5), o ant antrojo pavyzdžiui kokią nors muziką pasileidus naudojant programą AIMP3 ar tiesiog Google Chrome'ą, antras monitorius lagina, nukrenta FPS ir atsiranda toks kaip stuttering.

 

Klausimas toks, kaip tai galima sutvarkyti? Ar čia mano pc per slabnas 2 monitorius, kad pavežtų? 

 

Kiek skaičiausi internete, tai žmonės unparkino CPU ir jiem padėjo, bet aš pabandžiau ir man jokio efekto nebuvo.

 

Pagrinde klausimas tas, kad sakykim ateityje norėsiu streaminti, bet su tokiais dideliais FPS numušimais nelabai kas išeis.

Žaidžiant pvz CS:GO, įprastai laikosi stabilūs 300fps, viskas veikia be lagų, įjungus AIMP3 FPS nenukrenta, bet kaip rašiau prieš tai atsiranda toks stuttering ir tiesiog viskas labai lagina.

 

Mano PC specai:

 

b8e5d44254aa8c89520ab79e8b7c7195.png

Redaguota , nario .weeD`

❤️

 

  • Parašė po 2 savaičių...

 Ir dar klausimas monitoriai vienodi?

Pasiziurek i Speccy paveiksliuka idemiau, vienodi. Hz tik skiriasi..

 

O temos kurejui: vaizdo plokste isnestu ir 3 monitorius. Problema kazkur kitur..

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

  • Parašė po 4 savaičių...

Įdomu būtų pažiūrėti kaip tas lagas atrodo. Nes su tiek FPS tikrai neturi jaustis jokie lagai, Galbūt kalbi apie kokį screen tearing'a?

Visai buvau pamiršęs apie šitą temą :/

 

FPS man nekrenta, atsiranda tokie kaip trūkčiojimai, gan dideli, visas žaidimas atsiliekia, šiurkščiai žaidžiasi, o išjungus programą iškarto viskas vėl švelniai. Nufilmuoti jeigu išeis pabandysiu, nesu įsitikinęs, ar toks dalykas nusifilmuos.

 

O screen tearing'o nėra nei truputį.

❤️

 

Patarciau naudot 'NVIDIA Shadowplay' filmavimams/stream'ingui ir pan.

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Skaičiau kad kažkam padėjo įjungus žaidimą ant Windowed/Borderless mode'o. Dar lygtais neseniai išėjo naujas nVidia atnaujinamas jei neklystu, bandei atsinaujint?


HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)

 

Skaičiau kad kažkam padėjo įjungus žaidimą ant Windowed/Borderless mode'o. Dar lygtais neseniai išėjo naujas nVidia atnaujinamas jei neklystu, bandei atsinaujint?

 

Aš visą laiką ant Windowed Fullscreen ir žaidžiu, o PC vos ne visą atsinaujinau prieš kelias valandas, niekas nepadėjo.

Redaguota , nario .weeD`

❤️

 

Aš visą laiką ant Windowed Fullscreen ir žaidžiu, o PC vos ne visą atsinaujinau prieš kelias valandas, niekas nepadėjo.

Še, dar kažką radau.

 

 

Hi, I'm not sure if anyone brought this up, but for those who are still having this issue with a single Nvidia gpu, have you tried changing these following settings?

Multi-Display/Mixed-GPU Acceleration: (mirror: https://i.imgur.com/Oj8OqiG.png)

Oj8OqiG.png

Power Management Mode: (mirror: https://i.imgur.com/C8jHuKg.png)

C8jHuKg.png

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Buvo abu nustatymai jau pakeisti į tokius, kokie nuotraukuose :(

 

EDIT: bandžiau filmuoti, bet deja, nelabai matosi kas nors ant video.

O toj kur antroj nuotraukoj nebandei keist į "prefer maximum perfomance"?

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

geriausia narsykle firefox

Pisk atgal į savo sa:mp'ą..

 

I.T : Šiaip lyg ir skaitęs kad problema gali būti su monitorių kabeliais kad jie nėra vienodi.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3823 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...