Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[Forumas jau startavo!]Something quite amazing, you're about to witness... VSAG.LT [


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3830 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Oj tos pasakos kad jis bus toks unikalus, vienintelis projektas kuris gal tai ir istesejo tai greenside.lt bet ir tai nebuvau ten tai ir nezinau ar ten tikrai unikalios sistemos. Bet siaip pasaku bus prikurta kaip visada bet kai nueisi i serveri pamatysi koki TGP ar SARG edita.


HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

 

Oj tos pasakos kad jis bus toks unikalus, vienintelis projektas kuris gal tai ir istesejo tai greenside.lt bet ir tai nebuvau ten tai ir nezinau ar ten tikrai unikalios sistemos. Bet siaip pasaku bus prikurta kaip visada bet kai nueisi i serveri pamatysi koki TGP ar SARG edita.

 

Pacituok aprašyme, kur teigiama, kad projektas bus visiškai unikalus? Turbūt jus mokykloj nemokina teksto suvokimo, nes matau, nelabai suvoki, kas yra rašoma aprašyme. Iki.

logo2.png

 

Oj tos pasakos kad jis bus toks unikalus, vienintelis projektas kuris gal tai ir istesejo tai greenside.lt bet ir tai nebuvau ten tai ir nezinau ar ten tikrai unikalios sistemos. Bet siaip pasaku bus prikurta kaip visada bet kai nueisi i serveri pamatysi koki TGP ar SARG edita.

 

Hmm editas bet nepataikei, prie modifikacijos dirbama dieną ir naktį stengiamasi viską padaryti kuo gražiau.

 

Žinokite ne pirmus metus žaidžiu sa-mp ...Ir ką galiu pasakyti ?Per daug išgyrėte savo projektą pradžioje aprašymo ,bet absoliučiai nieko neparašėt nei sistemos sudomino nei kas nors kitas ,eiliniai plepalai kurių jau nusibodo klausyti ,nusibodo matyti scripterius kuriems apskritai nesvarbu ką mano žaidėjas (jūs galvojate kaip uždirbti viena ar kitą eurą ,bet apie pačius žaidėjus ?Jei jums svarbūs tik tuomet kai reikia pinigų) .Neičiau į tokį projektą kuris neturi ką parodyti ,greenside jau pačioje pradžioje parodė iš kokio molio yra drėbtas (aprašyme minimi dalykai nėra nei perspausti nei pagražinti ,o ir rezultatas tikrai toks pats geras kaip ,kad aprašyme.) Tad jeigu kažką norite pasiekti baikite daryti tas pačias klaidas ,niekam neįdomu jūsų dizainai ir visi kiti šlamštai ... Pradėkite galvoti apie tai ką parodyti žaidėjui ir kaip jį sudominti ir mažiau melo prašyčiau nes jeigu tikrai ten viskas taip achujienai būtų ( tai nebijotumėte parodyti arba bent jau gebėtumėte aprašyti )... peace 

Žinokite ne pirmus metus žaidžiu sa-mp ...Ir ką galiu pasakyti ?Per daug išgyrėte savo projektą pradžioje aprašymo ,bet absoliučiai nieko neparašėt nei sistemos sudomino nei kas nors kitas ,eiliniai plepalai kurių jau nusibodo klausyti ,nusibodo matyti scripterius kuriems apskritai nesvarbu ką mano žaidėjas (jūs galvojate kaip uždirbti viena ar kitą eurą ,bet apie pačius žaidėjus ?Jei jums svarbūs tik tuomet kai reikia pinigų) .Neičiau į tokį projektą kuris neturi ką parodyti ,greenside jau pačioje pradžioje parodė iš kokio molio yra drėbtas (aprašyme minimi dalykai nėra nei perspausti nei pagražinti ,o ir rezultatas tikrai toks pats geras kaip ,kad aprašyme.) Tad jeigu kažką norite pasiekti baikite daryti tas pačias klaidas ,niekam neįdomu jūsų dizainai ir visi kiti šlamštai ... Pradėkite galvoti apie tai ką parodyti žaidėjui ir kaip jį sudominti ir mažiau melo prašyčiau nes jeigu tikrai ten viskas taip achujienai būtų ( tai nebijotumėte parodyti arba bent jau gebėtumėte aprašyti )... peace 

Dėkoju už kritiką. Tačiau visi projektai yra kuriami siekiant pelno, neneigsiu, patys sieksime pelno, bet tuo pačiu ir bandysime atsižvelgti į žaidėjų poreikius bei užgaidas, kurias pasistengsime išpildyti. Dar kartą dėkoju už kritiką, pasistengsim vadovautis keliom pasakytom tavo mintim!

logo2.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3830 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...