Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Trinti | rakinti- tema - postas neturi paskirties, tolimesnės perspektyvos ir pagr. minties ;D Taip jau yra .. :(


Daren_Shan

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3070 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O dabar apie Steam Autumn Sale 2015.

Man šis Sale atnešė VOS 2 Steam žaidimus ir 10 Steam lygių UP.

• Vienam žaidimui jau padariau refund.

• Rocket League - vienintelis normalus pirkinys, kurį tikrai žaisiu bent 50-60 hrs :D Patiko žaidimas. net labai :D. Vertimu 8.5/10

Na, O patį Steam Autumn Sale vertinu pusėtinai tik 5/10 - jokių flash ir daily deals. Tai vienas prasčiausių Sale :D

Laukiam Steam Winter 2015 Sale! :D

Tie steam sale žudo mano pinigine :?

Bet pas mane irgi buvo tik keli pirkiniai, portal 2 (dviem, viens gift, kits game) ir gta 4 complete edition bei Dying Light.. Turbūt aš vienintelis likes su galingu pc ir kuris nebando naujausių žaidimų pwz Rocket League arba F4 >_>

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiandien nakty arba rytoj ryte, pamatysim arba naują CS: GO Operation arba kažkokį update tikrai!

Offcialiai steamdb patvirtintas, kadCS: GO update bus. Data parašyta 2015.12.02 - 2015.12.04 Tad gali naujas Operation ir ketvirtadienio rytą pasirodyti. Visiems geros kantrybės! :D

------

O dabar apie Steam Autumn Sale 2015.

Man šis Sale atnešė VOS 2 Steam žaidimus ir 10 Steam lygių UP.

• Vienam žaidimui jau padariau refund.

• Rocket League - vienintelis normalus pirkinys, kurį tikrai žaisiu bent 50-60 hrs :D Patiko žaidimas. net labai :D. Vertimu 8.5/10

Na, O patį Steam Autumn Sale vertinu pusėtinai tik 5/10 - jokių flash ir daily deals. Tai vienas prasčiausių Sale :D

Laukiam Steam Winter 2015 Sale! :D

Kaip pasikeliai lvl?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3070 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...