Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Trinti | rakinti- tema - postas neturi paskirties, tolimesnės perspektyvos ir pagr. minties ;D Taip jau yra .. :(


Daren_Shan

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3070 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kodel manai kad visiems cia 16? Pvz man 18.

Nežinau tiesiog dažniausia taip būna sorry,

 

P.S. ok aišku biški apšvietėt, aš kai minimum gaunu o pinigų visur reik tai nelieka ant žaidimų jau tiesiog tai ir pagalvojau iš kur jus gaunat gal gerus darbus turit

Redaguota , nario edvinas148
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkada labai senai buvo didesnė, kas čia žino gal ir bus.

Valve stabdo smurfų kiekį žaidime. Didesnės nuolaidos= daugiau smurfų. Be to jiems nėra labai didelio tolko kainą mažint dar labiau, kai žaidimą ir taip graibsto, o žaidėjų kiekis vis dar auga. Žinoma, pasišviest jiems viskas gali, bet pagal idėją didesnės akcijos dar tikrai neturėtų būt greitu metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nežinau tiesiog dažniausia taip būna sorry,

 

P.S. ok aišku biški apšvietėt, aš kai minimum gaunu o pinigų visur reik tai nelieka ant žaidimų jau tiesiog tai ir pagalvojau iš kur jus gaunat gal gerus darbus turit

 

į steam turi žiūrėti kaip į pelno platformą. Perki ir parduodi. Įmanoma iš jo užsidirbti tikrai nemažai, šiame forume buvo/bus  yra tokių, kurie iš to darosi nežmonišką pelną(tarp jų ir aš  :P), tokiam dalykui nereikia labai jau didelių pastangų, tiesiog prisiperki, lauki kol kiti išparduos žemesnėm kainom(žinoma kur turi po 100-200 gift tai ilgai truks, bet kita vertus...).

 

Elementarus pavizdys...:

 

CS:GO steam platformoje kainuoja 5.49€

Tai yra apie 3 CS:GO raktai. Atsižvelgiant į tai, kad vienas CS:GO raktas markete kainuoja 2.44€, o įdedant į marketą gauni apie 2.12€(80% sumos).

Suma tada būna 6.36€, o pats žaidimas kainuoja 5.49€. Tu jį nusiperki ir tau atlieka apie 0.87€​ tai yra tikrai neblogas likutis, po 7 kartų tai darydamas gali gauti nemokamą giftą t.y 0.87*7= 6.09€, vėl perki giftą ir vėl tą patį darai ir taip kraunies CS:GO giftus, kuriuos parduosi už 7-8€, o vėliau kokiam outposte galėsi jį trade to 4 keys.

 

taip, mieli vaikučiai yra daromas profitas iš šios platformos.(žinoma čia yra tik vienas būdas, dar yra ir kitokių, bet čia yra pats pats primityviausias būdas)

Redaguota , nario RenaldasJ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

 

į steam turi žiūrėti kaip į pelno platformą. Perki ir parduodi. Įmanoma iš jo užsidirbti tikrai nemažai, šiame forume buvo/bus  yra tokių, kurie iš to darosi nežmonišką pelną(tarp jų ir aš  :P), tokiam dalykui nereikia labai jau didelių pastangų, tiesiog prisiperki, lauki kol kiti išparduos žemesnėm kainom(žinoma kur turi po 100-200 gift tai ilgai truks, bet kita vertus...).

 

Elementarus pavizdys...:

 

CS:GO steam platformoje kainuoja 5.49€

Tai yra apie 3 CS:GO raktai. Atsižvelgiant į tai, kad vienas CS:GO raktas markete kainuoja 2.44€, o įdedant į marketą gauni apie 2.12€(80% sumos).

Suma tada būna 6.36€, o pats žaidimas kainuoja 5.49€. Tu jį nusiperki ir tau atlieka apie 0.87€​ tai yra tikrai neblogas likutis, po 7 kartų tai darydamas gali gauti nemokamą giftą t.y 0.87*7= 6.09€, vėl perki giftą ir vėl tą patį darai ir taip kraunies CS:GO giftus, kuriuos parduosi už 7-8€, o vėliau kokiam outposte galėsi jį trade to 4 keys.

 

taip, mieli vaikučiai yra daromas profitas iš šios platformos.(žinoma čia yra tik vienas būdas, dar yra ir kitokių, bet čia yra pats pats primityviausias būdas)

 

Čia toks pelno lyderis esi, o šiaip pagrinde nervuotas gi būni. Bet ką parašei - tiesa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

 

į steam turi žiūrėti kaip į pelno platformą. Perki ir parduodi. Įmanoma iš jo užsidirbti tikrai nemažai, šiame forume buvo/bus  yra tokių, kurie iš to darosi nežmonišką pelną(tarp jų ir aš  :P), tokiam dalykui nereikia labai jau didelių pastangų, tiesiog prisiperki, lauki kol kiti išparduos žemesnėm kainom(žinoma kur turi po 100-200 gift tai ilgai truks, bet kita vertus...).

 

Elementarus pavizdys...:

 

CS:GO steam platformoje kainuoja 5.49€

Tai yra apie 3 CS:GO raktai. Atsižvelgiant į tai, kad vienas CS:GO raktas markete kainuoja 2.44€, o įdedant į marketą gauni apie 2.12€(80% sumos).

Suma tada būna 6.36€, o pats žaidimas kainuoja 5.49€. Tu jį nusiperki ir tau atlieka apie 0.87€​ tai yra tikrai neblogas likutis, po 7 kartų tai darydamas gali gauti nemokamą giftą t.y 0.87*7= 6.09€, vėl perki giftą ir vėl tą patį darai ir taip kraunies CS:GO giftus, kuriuos parduosi už 7-8€, o vėliau kokiam outposte galėsi jį trade to 4 keys.

 

taip, mieli vaikučiai yra daromas profitas iš šios platformos.(žinoma čia yra tik vienas būdas, dar yra ir kitokių, bet čia yra pats pats primityviausias būdas)

 

Aš ničnieko apie tokius dalykus nesuprantu, ko reik, aš tiesiog perku ir žaidžiu iš parduotuvų internte šiaip pirkčiau DVD diskus man žymiai geriau bet ten kur gyvenu nėra tai tenka pirkti taip kaip yra net nesupratau koks dar market kur ji surasti? aš ne paypal turiu nieko man svarbu tiesiog atsipalaiduoti ir pažaisti su draugais MP ir viskas o ne sukti varkes kaip sakoma aš sažiningas žmogus

Redaguota , nario edvinas148
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš ničnieko nesuprantau, aš tiesiog perku ir žaidžiu

Nenoriu nieko įžeisti, tačiau tokie kaip tu t.y mulkiai(atsiprašau labai :D) didina paklausą, tad iš to mes pinigus daromės. Pats turiu tik CS:GO galima sakyti kurį žaidžiu ir tai gavau rodos už 25 LT ir nuo jų pradėjau :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nenoriu nieko įžeisti, tačiau tokie kaip tu t.y mulkiai(atsiprašau labai :D) didina paklausą, tad iš to mes pinigus daromės. Pats turiu tik CS:GO galima sakyti kurį žaidžiu ir tai gavau rodos už 25 LT ir nuo jų pradėjau :D

Matyt nevisiems lemta :D gal ir galima užsidirbti iš tokių dalykų tiesiog niekad nesidomejau apie tai ir fsio :D

Redaguota , nario edvinas148
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dirbt bandei?

be specialybės nenori labai kur priimti baigęs 8 klasės Blogai mokinausi nesisekė moksluose tai ir net nebandžiau ieti į 9 o dabar pagal metus turiu kažką veikti man 20 metų ir nežinau ką čia daryti, biški dirbau prie statybų pagalbinis, viešieji darbai, dabar kolkas stoviu darbo biržoj :D gal ką pasiūlysit negi kitamet rudenį esu į 9 klasė budamas 20 ties? o visiems bus apie 15,16 ;D gėda gi :D nors gal ir ne nežinau :D mane labai išblaške pc žaidimai cs1.6 priklausomas labai buvau viską ir supiso ir mokytis nenorėjau ir net nesistengiau, juokinga bet realybe tokie :D

Redaguota , nario edvinas148
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

be specialybės nenori labai kur priimti baigęs 8 klasės Blogai mokinausi nesisekė moksluose tai ir net nebandžiau ieti į 9 o dabar pagal metus turiu kažką veikti man 20 metų ir nežinau ką čia daryti, biški dirbau prie statybų pagalbinis, viešieji darbai, dabar kolkas stoviu darbo biržoj :D gal ką pasiūlysit negi kitamet rudenį esu į 9 klasė budamas 20 ties? o visiems bus apie 15,16 ;D gėda gi :D nors gal ir ne nežinau :D mane labai išblaške pc žaidimai cs1.6 priklausomas labai buvau viską ir supiso ir mokytis nenorėjau ir net nesistengiau, juokinga bet realybe tokie :D

Jeigu is Vilniaus esi, galiu pasiulyt darba. Tikrai paims ir be specialybes, daugiau info www.flexpro.lt

Redaguota , nario Vadila
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3070 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...