Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Esu žalias ant PHP, reikia atsakymų į klausimus. +rep


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3089 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi esu visiškai žalias ant php, bet norėčiau pradėti mokintis jos.

Turiu klausimų biški:

Ar php susija su java? Jeigu taip tai užtektu viena java basic's išmokti ir tada mokintis?

Ar tiktu mokintis per codecademy? (nereklama) Jeigu ne tai pasiūlykite per kur mokintis php.

 

Ačiū, už atsakymus į klausimus duodu +rep

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Php yra visiskai skirtinga nei java. Bet į php gali naudoti javascript.

mokintis gali visur. Pirkti knygas, daryti kad ir tą codecademy, dar žiūrėk yra w3schools kur ten viskas su paaiškinimais.

 

dėja, ne visiškai, yra panaši syntax'e, aišku ten nėra int,string ir t.t viskas yra vienam kintamajam kuris gali būt viskuom jei aš neklystu, bet vistiek, jei moki jau java sakykim, php bus aišku lengviau, gali mokintis per codecademy, pats ten mokinausi js.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne. Java nuo php skiriasi sintakse. Su php daug paprasčiau dirbti kai kuriais atvejais.

 

php gali mokytis:

phppamokos (geriausias lietuviškas variantas)

https://www.thenewboston.com/videos.php?cat=11(čia pats mokausi galima rasti visko.)

Šiaip viską galima rasti dvejuose geriausiuose universitetuose: google/youtube.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3089 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...