#Tadas

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  206
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  51 +Pervesti

Reputacijos taškai

85 Kartais pasakantis ką gero

Apie #Tadas

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)
 • Gimtadienis 1999.02.23

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Tadas A.#6387
 • Skype
  Tadas.Cfg
 • Tinklalapis
  http://inprogress

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Klaipėda
 • Steam ID
  Betadinas

Paskutiniai lankytojai

1.669 profilio peržiūros
 1. #Tadas

  Dovanoju steam raktus

  Nu super, ištryniau tą sakinį, patenkintas ar ir toliau prisiknisinėsi ir vis tapatį rašysi, nu supratau ką netaip išsireiškiau. Koks tu įkyrus žmogus net bloga darosi.
 2. #Tadas

  Dovanoju steam raktus

  Po tokių @Zero Two įsireiškimų kaip užuojauta tau jeigu nesupranti tai tiesiog nebesinorės niekad kažkam kažko dalint, jis neišsireiškė apie kuriuos atsiliepimus kalba, bet man giliai, jei jau taip prisikabineja.
 3. #Tadas

  Dovanoju steam raktus

  Nesigynčysiu yra tiesos tame dalyke, bet yra toks dalykas kad prie kiekvieno atsiliepimo rašomas reason del ko davei ta atsiliepimą, bet if you say so pašalinu ta sakinį nes žmonės ypač Lietuviai visada ras prie ko prisikabint.
 4. #Tadas

  Dovanoju steam raktus

  Šiaip tai geranoriškai atiduodamas dalykas neturi vertės? Nu tada užuojauta tau ?
 5. #Tadas

  Dovanoju steam raktus

  Kaip sakant kas pasiims to ir bus bet būkim sąžiningi ir visų neiššluokim ir kitiems palikim.
 6. Čia Hallowen'o prank'as ne ne tuoj pataisysim mūsų klaida
 7. Matai yra toks dalykas kad mes stebime ir klientų norus kai jie tiksliai ir aiškiai paaiškina situacija, patys researchą darom po kiekvieno atnaujinimo bei pakeitimo kad tik klientui būtų patogiau, faktas, kad pastebėjimu visada bus ir mes juos pasižymim ir atliekam, bet tiesiog kai žmogus pradeda teigti apie "Profesionaluma" nebūdamas profesionalu sutikit juokingas scenarijus.
 8. Nu va ir ką dabar iš to gauname realia ir kardinalią nuomuonę ir gražų ir išsamų atsiliepimą, to ir laukiau. tiesiog kitakart patarimas neaušink burnos ir parašyk iš karto aiškiai viską ir sufixinsim tavo pastebėjimus Dėkui.
 9. O jūs turbūt draugelis iš dešinės Jis kalbėjo apie "Nekalbu apie prastą vartotojo ir errorų sąsaja" - errorų? kažin apie kokius errorus kalbame, UX? Kaip matau pats ne ką daug suprantantis jei sugebi siuntinėti kažkur žmonės . Nedomini - laisvas Ai ir dar tarpkitko, nematei senesniu jo "Priekabiavimų" tad gali nejuokint pasaulio
 10. O ką aš neturiu teisės atsakinėti? Žmogelį mielas patikėk tikrai akyvaiždžiai matosi kad neturi daug patirties programavime. Kažkaip nematau nei vieno realaus tavo projekto tik "Meninės" Teplionės, nedirbu su dizainu tad per daug neišsiplėsiu, tavo reikalas kaip tu patieki savo "Teplionės" kitiems žmonėms, neivienas neina ir nekomentuoja kaip prilipes š prie bato po kiekvienu postu, tarp kitko jei nematai tau buvo gražiai atsakyta apie sesijas, nepatinka - tavo problemos, nekišk sau pagalio į ratus, nežinodamas apie sistemą. Ir šiaip nematau nei vieno tavo realaus skripto, sistemos, kad galėtum aiškinti kaip čia kam reikia dirbti. Klientas norintis pateikti skundą, atsiliepimą apie sistemo neveiksnumą ar panašiai tai daro tik vieną kartą ir mes puikiai išklausome tokia pagrįsta nuomuonę, o suregzti "lempinį" sakinį galime kiekvienas, suprask kad perdaug prievrartauji su savo nuomuonę jos nepagrįsdamas ir gavus atsakyma teigdamas kad taip neturi būt, jei pasakoma kad taip yra vadinasi taip ir turi būti, jei jau daugiau kas skundžiasi ta problema tada aklylai tikriname atvejį ir ji sprendžiame. Tikiuosi perskaitysi viską ir suprasi mane aiškiai nes tolimesniuose postuose ir panašiai būsite ignoruojamas Pone.
 11. Vartotojus Žmogau kas tau sakė išvis, kad aš susijes su šiuo projektu, tiesiog manau ne man vienam atsibodo tavo visi prisikabinėjimai net neįsitikinus ir neturint kaip matos jokių programavimo žinių. Ir šiaip atsidaryk savo profili ir prasicheckink kitų temų postus - vien priekabiavimas... Tau neatsibosta? P.s Aš su šituo projektu net nesusijes o tiesiog esu trečioji šalis ir turiu pasirašęs kontraktą kaip tam tikrų solutionu sprendėjas tad nereikia man le le apie požiūri į vartotojus, šiaip koks tu vartotojas jei net nesi paslaugų užsisakęs tai gal lankytojus turėjai omenį?
 12. Tai nedaryk klaidų ?? ? LOL P.S tavo kaip "dizainerio" supratimas apie sesijas prilygsta nuliui. Pasigooglink Rechaptcha dokumentacija pirma o tada galėsi teigti savo "Tiesas".
 13. #Tadas

  Ieškau žmogaus kuris nusimano apie serverines

  Galiu pagelbėti, parašyk į pm, jei visdar reikia.
 14. #Tadas

  Pagalbos su ( MYSQL )

  Tokiu atvėju kai reikia įkelti didesnį failą remak'ini į Tar.Gz kuris žymiai mažiau užiema, arba kaip sakė forumiečiai, kad kreipiesi į supportą ir jie įkelia.
 15. #Tadas

  Koks geriausias pc uz 700-750 euru?

  Šiaip tai šiais laikais nelabai ką ir gali padaryti su tavo ID, nebent užsiregistruoti kurnors ar pnš, bet manau dauguma rimtų kompanijų, naudoja verification kurie laikomi ne tos kompanijos failuose, o verification įmonėje.