Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Guardian.lt - Counter-Strike 1.6 serveriai


iFreak*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3059 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Vipai kaip ir visur padalinti artos ir dar visokie pluginai, dizainas nepatiko asmeniškai man + patys padalinot, bent pasidarytumėt tada unikalų. Serverių monitorius Iframe pagalba pridėtas atrodo bjauriai. Na o kitaip sakant sekmės. Tik nesuprantu vieno, paaiškink man skirtumą. jeigu perku vipą pas tave už eur 1.16 arba kokiam silente už ta pačia kainą kur man labiau apsimokės ir kur išskirtinumas ?  dar vienas dalykas, max hp 130 ? Wtf? Public 130hp ? Okay.....

Redaguota , nario velxom
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vipai kaip ir visur padalinti artos ir dar visokie pluginai, dizainas nepatiko asmeniškai man + patys padalinot, bent pasidarytumėt tada unikalų. Serverių monitorius Iframe pagalba pridėtas atrodo bjauriai. Na o kitaip sakant sekmės. Tik nesuprantu vieno, paaiškink man skirtumą. jeigu perku vipą pas tave už eur 1.16 arba kokiam silente už ta pačia kainą kur man labiau apsimokės ir kur išskirtinumas ?  dar vienas dalykas, max hp 130 ? Wtf? Public 130hp ? Okay.....

Dizainas padalintas? Dizainas nėra niekur padalintas ir kiekvienas turi savo skonį. 130hp max ir kas? Čia tau ne mix ir kiti. Jei pas tavęs nėra tai nereiškia , kad pas kitus gali nebūt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dizainas padalintas? Dizainas nėra niekur padalintas ir kiekvienas turi savo skonį. 130hp max ir kas? Čia tau ne mix ir kiti. Jei pas tavęs nėra tai nereiškia , kad pas kitus gali nebūt.

Aš nesuprantu, koks tolkas daryt public, jei iš awp negali paprastai žmogaus tarkim nunešt? :D Jei nepadalintas padalinsiu mačiau, daug kas naudoja. :? Nžn man asmeniškai be ateities projektas. bent domenas gražus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Katik buvau užėjas. Nepatiko ir niekam nesiūlau čia eit. Visų pirmą prižiūrėtojas už tai, kad kelis kartus nušoviau pradėjo vadint botu ir dėjo ban už "reklamą" - tai parodo, kad prižiūrėtojai renkami belenkaip ir nėra visai tikrinami, tai reiškia, prižiūrėtojas daro ką nori, nemoka lošt ir kai jį nušauna galit gaut ban už "reklamą" ir dar išvadinti visokiais žodžiais. Visų antra - 0 tvarkos, kaip ir minėjau prižiūrėtojai kada nori ir kokio jie nori map tokį deda, jokių nedaro amx_vote "keiciam map ?" taip ne, to nėra, užsimanė priž kito map amx_map ir keičia. Žodžiu žiauru, maniau bus kažkas geresnio, bet įsitikinau kad nei tvarkos, nei normalių prižiūrėtojų.

 

Niekam nesiūlau čia žaist ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Katik buvau užėjas. Nepatiko ir niekam nesiūlau čia eit. Visų pirmą prižiūrėtojas už tai, kad kelis kartus nušoviau pradėjo vadint botu ir dėjo ban už "reklamą" - tai parodo, kad prižiūrėtojai renkami belenkaip ir nėra visai tikrinami, tai reiškia, prižiūrėtojas daro ką nori, nemoka lošt ir kai jį nušauna galit gaut ban už "reklamą" ir dar išvadinti visokiais žodžiais. Visų antra - 0 tvarkos, kaip ir minėjau prižiūrėtojai kada nori ir kokio jie nori map tokį deda, jokių nedaro amx_vote "keiciam map ?" taip ne, to nėra, užsimanė priž kito map amx_map ir keičia. Žodžiu žiauru, maniau bus kažkas geresnio, bet įsitikinau kad nei tvarkos, nei normalių prižiūrėtojų.

 

Niekam nesiūlau čia žaist ;)

Visu pirma jis buvo ne prižiurėtojas , o nusipirkęs admin :) Visu antra jeigu tikrai gavai free baną , keltum demo , o tu nieko nekėliai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vipai kaip ir visur padalinti artos ir dar visokie pluginai, dizainas nepatiko asmeniškai man + patys padalinot, bent pasidarytumėt tada unikalų. Serverių monitorius Iframe pagalba pridėtas atrodo bjauriai. Na o kitaip sakant sekmės. Tik nesuprantu vieno, paaiškink man skirtumą. jeigu perku vipą pas tave už eur 1.16 arba kokiam silente už ta pačia kainą kur man labiau apsimokės ir kur išskirtinumas ?  dar vienas dalykas, max hp 130 ? Wtf? Public 130hp ? Okay.....

Nesuprantu ir niekad nesuprasiu, kodėl iframe būdu įkeltas monitorius atrodo bjauriai? Nusišnekėjai totaliai. Kaip kam patogiau, taip tas naudoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vipai kaip ir visur padalinti artos ir dar visokie pluginai, dizainas nepatiko asmeniškai man + patys padalinot, bent pasidarytumėt tada unikalų. Serverių monitorius Iframe pagalba pridėtas atrodo bjauriai. Na o kitaip sakant sekmės. Tik nesuprantu vieno, paaiškink man skirtumą. jeigu perku vipą pas tave už eur 1.16 arba kokiam silente už ta pačia kainą kur man labiau apsimokės ir kur išskirtinumas ?  dar vienas dalykas, max hp 130 ? Wtf? Public 130hp ? Okay.....

Lysk į tą Cplay , perpuvusį. Surodžiau klaidas dar vasarą , rodos jų dar nesutvarkė... Žodžiu tas Guardian tau geras pavyzdys...

P.S Aš RedFox951 Jei pameni ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3059 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...