Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[ KONKURSAS ] Unikalus muzikos dizainas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3102 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

tavomuzika_by_tor3do-d8raazf.png

Padovanosiu unikalų muzikos dizainą. Kaip dalyvauti? Rašyk temoje skaičių nuo 1 iki 30 nugaletojas bus renkamas Antradienį. 20:00valandą.

Jeigu konkurse susirings 30 dalyvių, nugalėtojas bus paskelbtas iš karto

Norėtute daugiau konkursų už unikalių dizainų? Spausk + REP, tikrinsime susidomėjimą. Sekmės dalyviams.

EDIT: DĖL NESUSIPRATIMO TEMA ATNAUJINTA IR PAKEISTAS NAUJAS UNIKALUS DIZAINAS

Tavo "unikalus" dizainas yra nuripintas. Galiu parodyti net iš kur. Jeigu 5 minučių išvertimas, nemokamą dizainą padaro "unikaliu", tai tu esi šaunuolis!

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tavo "unikalus" dizainas yra nuripintas. Galiu parodyti net iš kur. Jeigu 5 minučių išvertimas, nemokamą dizainą padaro "unikaliu", tai tu esi šaunuolis!

 

:D :D :D Davai parodyk, dar primokėsiu :) Esu ganėtinai ramia sąžine žmogus, kadangi pats dirbau ties juo, Laukiu, kada parodysi iškur nuripintas. AŠ laukiu heiteri tavo įrodymu ar bandai tik apsišaukti? "5 minučių išvertimas," .psd nuoroda dručki, dar labiau įrodo mano darbo vaisių: http://prntscr.com/8yks7j

Redaguota , nario GReddy
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3102 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...