Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar esate kada bande vartoti ką nors ?


demaxas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3105 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

  

38 balsai

  1. 1. Ar esate vartoja ?

    • Taip
      16
    • Ne
      22
    • Ne bet gal norėčiau pamėginti
      0


Recommended Posts

Kai jau priprasi skambink į vaikų linija tel. 116 111 , sugausiu linija tel. 116 123  žmogau išvis čia žaidimu forumas ir taip geriau nevartok nes paskui viska prarasi nes norėsi daugiau daugiau ir daugiau ...

 

Radom žmogų kuris valios neturi! Na ir kas koks čia forumas? Čia tema skiltyje apie viską ir čia gan nemaža bendruomenė, tik gaila jog pusę čia rašančių nežino ką rašo, neskaitei viršutinių komentarų ir dabar iš lempos numetei čia savo postą, sportas žinoma gerai, o ar žolė trugdo sportuoti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Radom žmogų kuris valios neturi! Na ir kas koks čia forumas? Čia tema skiltyje apie viską ir čia gan nemaža bendruomenė, tik gaila jog pusę čia rašančių nežino ką rašo, neskaitei viršutinių komentarų ir dabar iš lempos numetei čia savo postą, sportas žinoma gerai, o ar žolė trugdo sportuoti?

Išvis dažnas tas vadinamas jūsų sportininkas rūko,geria

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

Matos kad daug kas apie narkotikus galvoja ansykio apie leidimasi į vena ...

Čia off-topic komentaras jo buvo, net nesupratau ką jis ten pasakyt norėjo, pasirodyt protingu bandė tikriausiai.. Tokių čia pilna.


Tik tiek žinau, kad visiem buvo labai linksma kai aš komoj gulejau :D

Irgi pliusas, draugus pralinksminai :lol:

 

 

 

Išvis dažnas tas vadinamas jūsų sportininkas rūko,geria

 

Aukso žodžiai, kas antras sportuoja rūko, bet ir išgeria ir dabar viską susumavus, vėl mūsų temos pagrindinė mintis geresnė nei gėrimas ar rūkymas :lol:

 

Redaguota , nario DoWhy?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išvis dažnas tas vadinamas jūsų sportininkas rūko,geria

Aš per savo gyvenimą 18 metų, sportavau 7 metus, bet teko viską mest nes nugarą susigadinau, paskutinis sportas buvo Vilniaus Lengvosios Atletikos Manieže, sprinteris buvau ir rukiau pasislėpęs, dabar rukau kiekviena penktadienį geriu ir dar vis gyvas nuo 10 metų rukau ir patenkintas esu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klausimas temos autoriui: Iš kokio rajono esi?

Aš taip pat iš Kauno, iš eigulių r., tai ten 14-mečiai ir žolę rūko, ir tabaką, ir alkoholį vartoja... Mane taip pat nekartą kvietė, bet atsisakiau :D

"Aš taip pat iš Kauno, iš eigulių r., tai ten 14-mečiai ir žolę rūko, ir tabaką, ir alkoholį vartoja"

Tas Kaunas ir Eiguliu rajonas isvis ne prie ko. Toks paaugliu elgesys yra visoje Lietuvoje, nepriklausomai nuo geografines padeties.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Aš taip pat iš Kauno, iš eigulių r., tai ten 14-mečiai ir žolę rūko, ir tabaką, ir alkoholį vartoja"

Tas Kaunas ir Eiguliu rajonas isvis ne prie ko. Toks paaugliu elgesys yra visoje Lietuvoje, nepriklausomai nuo geografines padeties.

 

Visame pasaulyje, yra ir 100x blogiau, palyginus su kaikuriom šalim, pas mus pasaką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasiskaitau komentarus, ir pažvengt bent galiu...  :mucha: Didesnių "narkomanų" ir "nusistačiusių" prieš narkotikus nepamatyčiau gyvenime, bet šiame forume pamatau.  :funny: Kurgi ne.. sampe kokiam stpdv parūkę, čia dabar pasigirs kokie ale jointmanai :D būtų įdomu pamatyti jumis kurie taip komentuoja... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3105 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...