Peršokti į turinį

.................

fl3tron

Recommended Posts

Mano tai :D .. Atostogaudamas Anglijoje, Viename bare ─»v─Śjau ─» mergin┼│ tualet─ů (susipainiojau), tai dar klausiu jos ka tipo daro vyr┼│ tualete....... tai paskui kalbantis i┼íai┼ík─Śjo kad ir ji lietuv─Ś :D nustebau net kas per sutapimas sutikt Lietuvi┼│ Anglijoje :D svarbiausia dar i┼í to pa─Źio miesto - Vilniaus.
P.s. Jau 3 metai kartu.

Redaguota , nario Black//White
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

kurei tema tam kad papasakotum savo istorija kuri niekam neidomi ? :D

Taigi ra┼ío jog "─»domu ┼íiaip b┼źt┼│ padiskutuoti apie j┼źs┼│ su panele susipa┼żinimo istorijas."┬áduxe *Myliu SuperGames.lt*. nelysk ─» tokias temas jeigu neturi k─ů pasakyt.

Nuoroda ─» komentar─ů

Taigi ra┼ío jog "─»domu ┼íiaip b┼źt┼│ padiskutuoti apie j┼źs┼│ su panele susipa┼żinimo istorijas."┬áduxe *Myliu SuperGames.lt*. nelysk ─» tokias temas jeigu neturi k─ů pasakyt.

pranestas uz izeidinejima

Nuoroda ─» komentar─ů

Neturiu ir nesiruo┼íiu tur─Śt = D

I┼í ┼íio prane┼íimo galima suprasti ,kad tavo orientacija yra ai┼íki :) Forumie─Źiai, si┼źlau nesusitikt su lukonic, nes dar muil─ů pames,o j┼źs gausit pakelt :) [no offense here]

Nuoroda ─» komentar─ů

I┼í ┼íio prane┼íimo galima suprasti ,kad tavo orientacija yra ai┼íki :) Forumie─Źiai, si┼źlau nesusitikt su lukonic, nes dar muil─ů pames,o j┼źs gausit pakelt :) [no offense here]

jeigu tu ne vilkas gali nebijot nieko nedarys jis :D

Nuoroda ─» komentar─ů

Mano tai :D .. Atostogaudamas Anglijoje, Viename bare ─»v─Śjau ─» mergin┼│ tualet─ů (susipainiojau), tai dar klausiu jos ka tipo daro vyr┼│ ualete, bet kaip mano tarimas angl┼│ nekoks tai suprato kad ne Anglas ar Amerikonas koks, tai paskui kalbantis i┼íai┼ík─Śjo kad ir ji lietuv─Ś :D nustebau net kas per sutapimas sutikt Lietuvi┼│ Anglijoje :D svarbiausia dar i┼í to pa─Źio miesto - Vilniaus.

P.s. Jau 3 metai kartu.

Prisiminia šia tavo tema 3 metai sako https://www.supergames.lt/topic/238399-granata-krutin%C4%97j-verta-paskaityti/

Bet niekaip negali per facebook jai prisipa┼żynti

Kas tau su tais Vilkais???┬á visur tik vilkai ir vilkai ... vilku manija tau u┼ż─Śjo ?

Pedo gal?

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda ─» komentar─ů

Vyko ┼ívent─Ś buvau lengvai apkau┼í─Ös nuo alkoholio na ir u┼żma─Źiau dvi paneles s─Śdin─Źias netoli m┼źs┼│ ┼íaikos visiems i┼í draugu si┼źliau eiti su manim j┼│ pakalbinti na bet nei vienas nepasira┼í─Ś pasi┼źliau paskutyniam ir sutiko pri─Śjom pamenu pasakiau labas jos prad─Śjo juoktis i┼íkart ─» galva at─Śjo mintis nepatykom jom galim eiti i┼í ─Źia ;D Nu ka┼żkaip ir nu─Śjom.... Kit─ů dien─ů man prisijungus prie fb i┼íkart i┼ímet─Ś nuotrauk─ů j┼│ kurioje esu ir a┼í ─» kadr─ů esu papuol─Ös :D na k─ů pakvie─Źiau abi ─» draugus bet tik viena mano ┬áak─» patrauk─Ś labiausiai. Prad─Śjom bendrauti tiek per fb tiek per telefon─ů susitykom viena kit─ů kart─ů taip gal 10 kart┼│ ir pasi┼źliau draugauti nu va taip ir atsirado panel─Ś ┼íalia man─Ös.

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...