Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

*Myliu SuperGames.lt*


fl3tron

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3135 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kartą,per vasaros atostogas,mes su seserimi nuvažiavome į gamtą.Apsistojome toli nuo mūsų namų.Vaizdas iš mašinos buvo puikus.Iš dešinės nuo kelio ežeras,o iš kairės-žalias laukas,toliau gyvas miškas.Žmonių niekur nesimatė ir nesigirdėjo.Rita pasuko raktelį,ištraukė ir pasakė: -Atvažiavome!Eime? Aš atidariau dureles,padėjau abi kojas ant žemės,išlipau. -Kaip čia gražu!-pasigėrėjau aš. -Žinoma!Čia beveik niekas nesustoja.Štai čia aš mėgstu save pasijusti laisva.Čia nieko nėra.Atsipalaiduok! -Aš bijau kvailai pasirodyti... -Priešais ką?-nutraukė ji,-Lin,tau reikia nuimti įtampą. -Sunkoka kažkaip.Mes toli nuo namų... -Kada tu paskutinį kartą buvai gamtoje?Čia tyras oras,puikus poilsis ir niekas mums nesutrukdys.Tu kažko sutrikusi.-palydėdama iki žalio lauko vidurio,sako ji.-Tuoj aš tau padėsiu.Surik iš visų jėgų žodį „laisvė“! -Bet aš negaliu...-bijodama,kad kas nors išgirs,atsakiau aš tyliai. -Na ko tu tokia kukli?Tau sunku surikti?Nagi! -Laissss-vėėėė!-pasakiau aš truputėlį garsiau nei įprastai. -Na kas čia dabar?Na,garsiau! -Laisssss-vėėėė!-pakartojau aš normaliu riksmu. -Garsiau! -Laissss-vėėėėėė!-šįkart iš visų jėgų. -Oho!Žiūrėk tik,kažkas laisvę jaučia geriau už mus.-rodydama į paukštį danguje,pasakė ji. -Gamta,matau,mus pergudravo. -Na nieko!-artėdama prie ežero Rita numojo ranką.-Nersim? Aš linktelėjau.Paskui mes ėmėm rengtis.Aš pabaigiau ant maudymuko,o ji nusivilko viską,netgi kelnaites,parodydama savo nedidelius rožinius spenelius ir nuskustą,lygią intymios vietos gaktą. -Ką tu darai?-nustebau aš. -O ką?Visų pirma niekas nemato,antra reikia jausti ne tik viską,bet ir visu.Nesigėdyk!Vilkis viską! Aš apsidairiau į šalis,paskui neryžtingai atsisegiau liemenėlę,bet nenusiėmiau. -Na ko tu bijai?Nagi! Aš lėtai ir visiškai apnuoginau savo krūtinę. -Štai!-pasakė ji.-Dabar kelnaites! -Aš negaliu. Padariusi pauzę,žiūrėdama į akis,ji pasakė: -Važiuojame namo? -Gerai,tuoj nusimausiu. Aš vėl apsidairiau ir neryžtingai,parodydama savo plaukuotą putytę,nusimečiau paskutinį drabužį.Ji man nusišypsojo ir suplojo. -O vandenyje nieko nėra?Aš turiu omenyje ten visokių medūzų ar piranijų... -Nieko.Aš čia esu buvusi kokį tūziną kartų. Ji įnėrė į ežerą ir man riktelėjo:„Pasivysi?“.Aš iššokau paskui ją ir mes ėmėm šėlioti vandenyje. Prisižaidusios,mes išlipome į krantą.Rita iš bagažinės ištraukė rankšluosčius,vieną patiesė ant žolės.Mes atsisėdom ant jo ir tęsėm pokalbį: -Na kaip?Nesigaili kad atvažiavai?-paklausė mano sesuo. -Nesigailiu! -Žiūrėk,kokie čia vaizdai!-pasakė ji.Paskui atsistojo,pasuko prie mašinos,iš ten paėmė fotoaparatą ir ėmė fotografuoti visas gamtos grožybes.Paskui paklausė manęs:-Davai,aš tave pafotografuosiu? -Palauk,aš apsirengsiu! Aš priešais fotoaparatą pradėjau pozuoti su liemenėle,kelnaitėmis ir su sijonu.Paskui mes nuėjome į mišką ir tęsėm fotosesiją.Tik dabar aš stovėjau priešais seserį visiškai nuoga. -O davai,aš tave nufotkinsiu pririštą prie medžių? Aš ilgai mąsčiau ir sutikau. -Gerai,bet uodus nuo manęs vaikysi tu! -Tada palauk čia!-ir ji nuėjo prie mašinos virvės.Grįžo ir rankas pririšo prie skirtingų medžių.Mano riešai buvo šiek tiek aukščiau galvos.Ji mane fotografavo iš kelių rakursų,paskui fotoaparatą padėjo į krepšį,užėjo už manęs ir nulaužė šakelę. -Ką tu ruošiesi daryti?-paklausiau aš jos įsitempusi. -Aš čia pamaniau taip:įtampą nuo savęs tu numetei pati,o štai tavo kūnas irgi to prašo.Na pasvarstyk pati:tavo kūno beveik niekas neliečia,jis apdulkėjo,reikalauja ypatingo dėmesio,tai yra aštrių pojūčių. -Nereikia! -Kodėl?Nuo skausmo tavo kūnui bus gerai.O jeigu susikaupti,tai tu suprasi,kad tau bus malonu. -Nenoriu!-su ašaromis akyse pasakiau aš. -Na ko tu verki?Aš juk nestipriai!Na gerai,aš tai atidėsiu.Nusiramink ir suprask,kad tau to norisi.Na įsivaizduok,kad tu labai kažko trokšti,o tau tai pastoviai draudžia.Čia tas pats kada mūsų katė prašo dešros,o ją už tai bara.Juk tada tau jos gaila,ar ne?Aš vieną kartą mačiau,kaip tu su ją daliniesi,reiškia tu galėsi padaryti savo kūnui dovaną. Aš,apmąstydama jos žodžius,ėmiau rimti.Ji netikėtai su šakele silpnai smogė man per nugarą. -Ai!Aš dar nepasiruošusi!-riktelėjau aš. -Atleisk!Ten uodas tupėjo.-teisinosi ji ir ėmė su ranka glostyti mano nugarą.-Tavo kūnas jau prabudo ir dega laukdamas sekančio kirčio. -Tuoj,palauk! -Įteik kūnui dovaną!Tau bus malonu. -Gerai,gali tęsti. Ji nuo mano nugaros patraukė ranką,truputėlį atsitraukė ir dar kartą man smogė.Aš patyriau šį neįprastą pojūtį.Dar vienas kirtis ir aš ėmiau tai priimti kaip kūno seksą.Ji smūgiavo vis stipriau ir stipriau.Po nežinomo kiekio aš ėmiau prašyti: -Pakaks! -Na dar dešimt kirčių liko!Truputėlį pakentėk! Ji tęsė.Ant ketvirto smūgio man ėmė atrodyti,kad aš daugiau negaliu.Ant aštunto,atrodė,kad tai aukščiau už mano jėgas.Dar po dviejų kirčių,aš nurimau.Ji liovėsi ir su delnu paglostė mano nugarą. -Tu kada nors užsiiminėjai seksu?-staiga paklausė ji. -Ne. -Bučiavaisi? -Ne. -Galiu išmokyti! -Tu ką,rimtai? -Žinoma,pakol niekas mūsų nemato. Iš vienos pusės tai daryti su mergina maloniau,bet iš kitos pusės,ji juk mano artimiausias žmogus,dar daugiau,ji-mano sesuo.Bet mūsų juk niekas nemato ir galų gale tai aš galėsiu pabandyti pirmą kartą. -Gerai,aš ne prieš! Ji apėjo mane,atsistojo priešais,priartino veidą,padėjo ant mano skruostų delnus ir neskubėdama,įsiverždama su liežuviu į burną ir žaisdama su mano,mane pabučiavo.Tokio aš niekada nesu patyrusi.Su rankomis ji palietė mano nuogas krūtis.Tai mane jaudino.Aš ėmiau tyliai aimanuoti.Ji pažnaibė spenelius,juos aplaižė,paskui su ranka prisilietė prie mano gaktos plaukelių ir ėmė teikti malonumą,nuo ko aš sudrebėjau ir ėmiau aimanuoti garsiau. -Nelaikyk emocijų!-įvesdama į vidų tris pirštus,pasakė ji. Aš iš skausmo surikau.Jie tarsi mane plėšė.Mano sesuo man atėmė nekaltybę.Aš pamačiau ant jos pirštų kraują.Ji tęsė tai daryti ir po kažkurio tai laiko man ėmė patikti.Aš gavau didžiulį malonumą.Aš garsiai kvėpavau,aimanavau ir kartais rėkiau.Jaučiu,kad pas mane kažkas žemiau pilvo bando savarankiškai susilaikyti.Ji ištraukė pirštus ir ima laižyti mano plyšelį.Tai jau kažkas naujo.Kažkas labiau malonesnio.Jos šiltas ir slydus liežuvis įsiskverbia gyliau.Vėl tas pojūtis pilvo apačioje ir jis jau nesusilaiko.Aš,jeigu ji nebūtų pririšusi prie medžių mano rankų,susisukčiau į kamuoliuką.Aš pajutau pojūčių sprogimą. Ėmė vėsti ir ant mano odos plaukeliai atsistojo piestu.Kartu su tuo man ėmė peršėti nugarą. -Atrodo tuoj lietus prasidės.-pasakė ji. -Atrišk mane! Ji mane paleido,paskui mes greitai surinkome daiktus ir juos palikome mašinoje. -O pašokime nuogos po lietumi?-šovė jai idėja. -Lėteką?-šypsodamasi seseriai,pajuokavau aš. -O galim ir lėtą!-žiūrėdama į mano akis ir truputėlį šypsodamasi,sutiko ji. Ant manęs užlašėjo keli lašai.Ji mašinoje įjungė magnetafoną ir pasakė: -Aš jus kviečiu šokiui! Nuskambėjo daina:.../Padovanok man cukrų,padovanok man ką nors saldaus/Man visą gyvenimą kažko trūko/.../Prašau,atmink,man daug ko nereikia/Paprasčiausiai,duok man cukraus/...Mes viena kitai nusišypsojome.Aš savo rankas padėjau jai ant pečių,o ji,su pirštais liesdama mano nugarą,ant liemens.Man tapo skauda,paskui,kada lietus ėmė lyti smarkiau,kiekvienas lašas braižė mano sužeistą odą. -Aš negaliu!Man skauda! -Pakentėk! Man buvo šalta.Bandydama sušilti,aš su kūnu glaudžiausi prie jos kūno ir savo galvą padėjau ant jos peties.Vienu kartu šaltis,lietus,skausmas,meilė,glėbys,dabar prisidėjo ir ašaros...Keista!Aš nuo jos peties pakėliau galvą,pažiūrėjau į jos akis.Mes aistringai pasibučiavome.Mano širdis ėmė plakti smarkiau.Mes atplėšėm lūpas,o po kažkurios tai pauzės ji pasakė: -Važiuojam namo? Mes susėdome į mašiną,viduje apsirengėme ir ėmėm važiuoti.Aš,prisimindama apie tai kas ką tik tarp mūsų įvyko,šnairu žvilgsniu žiūrėjau į tolstantį mišką...

Redaguota , nario Diskusijųs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar viena MELOdrama :) Nepyk temos autoriau, bet čia yra labai apgailėtinas faktas, kai išsiskiri/susipyksti su mergina, ir pradedi gerti ir puoli į liūną :) Žinai kaip man buvo? Aš draugavau daugiau kaip 2 metus, mylėjau be galo, ir kas durniausia , be proto. Buvau visiškai pametęs galvą (perkeltine žodžio prasme). Draugaudamas išgerinėjau, bet ir sportavau. Po išsiskyrimo negeriu nei lašo, sportuoju dar DAUGIAU ir INTENCYVIAU. Ir tai mane labai ramina. Apie mane sukasi ne viena ir ne dvi, bet nenoriu vėl įsimylėti. Tai ką, man irgi išsiskyrus reikėjo gerti arba pradėti rūkyti? Tai yra banalu, ir aš nesuprantu kodėl dauguma žmonių daro būtent TAI. :oho:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar viena MELOdrama :) Nepyk temos autoriau, bet čia yra labai apgailėtinas faktas, kai išsiskiri/susipyksti su mergina, ir pradedi gerti ir puoli į liūną :) Žinai kaip man buvo? Aš draugavau daugiau kaip 2 metus, mylėjau be galo, ir kas durniausia , be proto. Buvau visiškai pametęs galvą (perkeltine žodžio prasme). Draugaudamas išgerinėjau, bet ir sportavau. Po išsiskyrimo negeriu nei lašo, sportuoju dar DAUGIAU ir INTENCYVIAU. Ir tai mane labai ramina. Apie mane sukasi ne viena ir ne dvi, bet nenoriu vėl įsimylėti. Tai ką, man irgi išsiskyrus reikėjo gerti arba pradėti rūkyti? Tai yra banalu, ir aš nesuprantu kodėl dauguma žmonių daro būtent TAI. :oho:

 

Neklausyk tu jo dėmesio trūkstą, gėrė jis mat, čia kažkurioj temoj rašė, kad jam 14 nesenai suėjo, kas jam parduos? :D

Tokių dramų prisigalvot tai nu i nah :DDDD Geriau paskaitysiu apie pirmą kartą įstorijų :D

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodel toks jausmas, kad autoriau ir esi tas pats Mr T, tik aname accounte sis parasytas pranesimas nebuvo pastebetas, negavai pakankamai demesio. Arba jeigu to iraso net ir nebuvo, tai situo tekstu bandai iskelt savo pagrindini accounta. Pasakysiu tiesiai sviesiai, nieko ypatingo neperskaiciau. Tokio tipo istoriju tukstanciai ir netgi trecia valanda nakties dede Petras visiskai girtas tokias situacijas ispasakos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vadink kaip nori bet realybės nepakeisi, tai nėra melodrama, ir nesakysiu to žodžio nes tada prasidės kivirčai... Busiu tiesiog #Peace

Jūs *Myliu SuperGames.lt* tokie nesubrendę, vaikai nu, rimtesnės kur temos tai nepašnekėsi nes vpš nesuprantat kas meilė kas yra gyvenimas *Myliu SuperGames.lt*... Ir man 17, ir rašiau kodėl gėriau, nes tik tada būdavau komoje ir.neskaudėdavo, nes negalvodavau apie ją. Ir rūpinkitės savo reikalais.

Ko lendi kur tau ne vieta? Tu dar nepakankamai subrendes kaip ir baldas ir dar tas nykštukas, kad tokiom temom kalbėt, jūs galit pizdint iš čia hateriai nes pas jus galvoj tuštuma.

 

Tau tik dėmėsio trūksta rimtuoli :D

Jei nori pakalbėt apie tai - parašyk man. Nebijok, aš konfidencialus žmogus, neisiu ir neskelbsiu kas tau buvo.

 

 

Dėkui, o jei nori pasipasakoti ar pašnekėti apie tai gali pm. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3135 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...