Peršokti į turinį

PlayStation 4 atpigo ant 50 EUR, nauja rekomenduojama kaina 349 EUR


pwnd

Recommended Posts

ps41-610x250.jpg

Po to kai Sony oficialiai nustatė kainų sumažinimą Japonijos ir JAV regionui, atėjo laikas Europos regionui. Oficialiai apie kainos sumažinimą Europai bus pranešta per Paris Games Week konferenciją, kur Sony paskelbs, kad 500GB versija vietoje 399EUR kainuos 349. O bundlas PS4 1TB + Assassi’s Creed: Syndicate kuris kainavo 449 EUR, kainuos 399 EUR.

Lietuvos rinkai yra rekomenduojama kaina 399 EUR, tačiau dauguma parduotuvių jau ir taip sumažino PS4 kaina iki 349EUR.

PImiK7w-204x300.jpg w1DbubP-233x300.jpg

 

Šaltinis: http://www.gameblog.lt/playstation-4-atpigo-ant-50-eur-nauja-rekomenduojama-kaina-349-eur/

 

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Vistiek Lenkijoj pigiau PS4 ką čia gauni už 459 su call of duty III 1tb, o ten gauni už 454EUR(1949 zlotu) ta patį 1tb ir tris žaidimus Bloodborne + The Last Of Us Remastered + Grand Theft Auto V. Bet žinoma vien dėl ps4 nevažiuosi naudos reikia ieškoti visur tai ir apsipirkti ir taip toliau, bet pats turių minčių apie tai, nes tikrai gera komplektacija kaip už tokia kainą.

 

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-sony-playstation-4-1tb-bloodborne-the-last-of-us-remastered-grand-theft-auto-v

 

https://www.topocentras.lt/kompiuteriai-ir-plansetes/zaidimu-konsoles-priedai/zaidimu-konsoles/zaidimu-kompiuteris-sony-ps4-1tb-zaidimas-call-of-duty-iii.html

Redaguota , nario JDMST
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai pat, jau jį ir "nulaužė", bei įrašė kažkokią Linux base'intą OS pritaikę kernelį. Greitu metu plačioji visuomenė turėtų sužinoti daugiau informacijos apie PS4 techninę dalį, kas turėtų labai padėti pasiekti galimybę nemokamai žaisti PS4 žaidimus. Manyčiau įmanoma tikimybė, jog visa tai bus galima daryti neapribotoje Linux OS, kas reiškia, jog PS4 bus galima naudoti tiek kaip žaidimų konsolę, tiek kaip pilnavertį kompiuterį. ;)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • d0Se užrakino šia topic
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...