Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu tris modifikacijas.


renaldasj

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3006 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nerekomenduoju.

P.S Nusipirksit modifikacijas daugiau jas kažkokiu stebuklingu būdu matysit kitame serveryje, arba matysite jog Renas vėl kuria kažką, bet pastebėsite jog tokia pat modifikacija, bet nepasiseks ir vėl pardavinės. 

Special for you Renai: Erelis didelis esi, lochas buvai , lochu likai. 

Redaguota , nario Divito
  • Teigiamai 5
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad tu šūdukas esi. :) Platini kitų darbus, o pats nieko įspūdingo nerodai. Nieko gero nelauk, projektą kai kursi, jį paturėsi ilgiausiai dieną.

Gerbiamas, Exyno hmm tą tavo darbą, nukopijavau norėdamas išmokti kažko, tau pinigus sumokėjo? Sumokėjo, tai ne tavo rūpestis, tu jiems ne mama, tj va. (O tas tavo dizainas, man vienas iš gražiausiu aišku prie jo daug darbo idėjo ir ifreak).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerbiamas, Exyno hmm tą tavo darbą, nukopijavau norėdamas išmokti kažko, tau pinigus sumokėjo? Sumokėjo, tai ne tavo rūpestis, tu jiems ne mama, tj va. (O tas tavo dizainas, man vienas iš gražiausiu aišku prie jo daug darbo idėjo ir ifreak).

Kopijuoji kitų darbus , norėdamas išmokti kažko ? Damnn.. Dude... Mokinkis kaip ir mokykloje, pamokas žiūrėk, nagrinėk , tai ko nesupranti, įsikelk ant kokio nors hosto kažką , ką tu ten darai ir eksperimentuok. 

Tik patariu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kopijuoji kitų darbus , norėdamas išmokti kažko ? Damnn.. Dude... Mokinkis kaip ir mokykloje, pamokas žiūrėk, nagrinėk , tai ko nesupranti, įsikelk ant kokio nors hosto kažką , ką tu ten darai ir eksperimentuok. 

Tik patariu. :)

Hmm tavo patarimas tikrai geras, tiesiog, neturėjau GFX'erio kaip Exyno man niekas nedavė jokių idėjų, atsiprašau kad kažką suvėliau, dabar žinau ką Exyno pasakys ar bent jau kažką panašaus "Lavink vaizduotę vaikas"  :funny: Aš neturiu vaizduotės, dabar turiu vieną tokį draugą (Internetinį) Su kuriuo padarėm dizainą, ir neviešinsiu jo, nors gal kada nors.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerbiamas, Exyno hmm tą tavo darbą, nukopijavau norėdamas išmokti kažko, tau pinigus sumokėjo? Sumokėjo, tai ne tavo rūpestis, tu jiems ne mama, tj va. (O tas tavo dizainas, man vienas iš gražiausiu aišku prie jo daug darbo idėjo ir ifreak).

Hmm tavo patarimas tikrai geras, tiesiog, neturėjau GFX'erio kaip Exyno man niekas nedavė jokių idėjų, atsiprašau kad kažką suvėliau, dabar žinau ką Exyno pasakys ar bent jau kažką panašaus "Lavink vaizduotę vaikas"  :funny: Aš neturiu vaizduotės, dabar turiu vieną tokį draugą (Internetinį) Su kuriuo padarėm dizainą, ir neviešinsiu jo, nors gal kada nors.

Esmė tokia, platini mano darbą, nesvarbu ar jis nupirktas ar ne. Antra, aš ne GFXeris. Trečia, yra trys platinti mano dizainai ( kiek pamenu ). Tai iš jų ir galėjai mokytis. Ketvirta, internete pilna psd darbų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esmė tokia, platini mano darbą, nesvarbu ar jis nupirktas ar ne. Antra, aš ne GFXeris. Trečia, yra trys platinti mano dizainai ( kiek pamenu ). Tai iš jų ir galėjai mokytis. Ketvirta, internete pilna psd darbų.

Hmm, žinau kad jų yra bet nė vienas man nepatiko kaip ifreak, tas nupieštas dizainas, aš ir nesakiau kad tu GFX'eris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerbiamas, Exyno hmm tą tavo darbą, nukopijavau norėdamas išmokti kažko, tau pinigus sumokėjo? Sumokėjo, tai ne tavo rūpestis, tu jiems ne mama, tj va. (O tas tavo dizainas, man vienas iš gražiausiu aišku prie jo daug darbo idėjo ir ifreak).

 

Didžiausias idiotas kokį esu matęs - darai nesąmones, o po to tiems žmonėms lendi į subinę :D Galbūt būtų pats laikas susimąstyti ką darai su savo e.gyvenimu ir nustoti žeminti save savo debiliškais poelgiais? Dabar laukiu nesulaukiu, kada tu ką nors sukursi ir kiti žmonės tuos tavo darbus nukopijuos :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Didžiausias idiotas kokį esu matęs - darai nesąmones, o po to tiems žmonėms lendi į subinę :D Galbūt būtų pats laikas susimąstyti ką darai su savo e.gyvenimu ir nustoti žeminti save savo debiliškais poelgiais? Dabar laukiu nesulaukiu, kada tu ką nors sukursi ir kiti žmonės tuos tavo darbus nukopijuos :)

O kažin kas sakė kad aš jam lendu į subinę, aš sakau kaip aš galvojau ir tiek :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
(redaguota)

Nerekomenduoju.

P.S Nusipirksit modifikacijas daugiau jas kažkokiu stebuklingu būdu matysit kitame serveryje, arba matysite jog Renas vėl kuria kažką, bet pastebėsite jog tokia pat modifikacija, bet nepasiseks ir vėl pardavinės. 

Special for you Renai: Erelis didelis esi, lochas buvai , lochu likai. 

Prašneko, lohas.

 

Haha, kada tai buvo? Niekada, jokių įrodymų nėra ir niekados nebus. Aš nesu tu, nes tu tikrai taip darai, žinoma toliau nesikišiu, nes tu bybi burnoj laikai ir bandysi atsimazint kai mažas vaikas.

 

Special for you: Pisk grovių kasti, nes kitaip nepragyvensi. Gaidžiu gimęs, normaliu netapsi.

 

Kitiem loham, kurie čia rašė neigiamai - piskit nahuj neįdomus esat.

 

 

Projektas APINE.lt parduotas.

Redaguota , nario .lukonic`
Narys įspėtas. 1.1.
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Prašneko, lohas.

 

Haha, kada tai buvo? Niekada, jokių įrodymų nėra ir niekados nebus. Aš nesu tu, nes tu tikrai taip darai, žinoma toliau nesikišiu, nes tu bybi burnoj laikai ir bandysi atsimazint kai mažas vaikas.

 

Special for you: Pisk grovių kasti, nes kitaip nepragyvensi. Gaidžiu gimęs, normaliu netapsi.

 

Kitiem loham, kurie čia rašė neigiamai - piskit nahuj neįdomus esat.

 

 

Projektas APINE.lt parduotas.

Palauk kiek tau metų? O vis dar apie bybius burnoje kalbi? Čia žiūriu biški tavo panetkės gaidžio. Duobkasi, tu duobkasi, graudu, darbo nerandi dar turbūt, o kiek žinau jau turėtum ir paną turėt savo amžiaus, o lochas vis dar lieki. 

Užsidėk kapišoną ir pūsk į šoną, visiems ramiau būtų :)) TOkių kaip tu, tik mažiau. 

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu noriu tai ir vartoju, kodėl turėčiau tokius kaip tu gerbti? :D Pala ir dar.. pričiom čia atsiliepimai bei kitas šūdas, kuris nieko neduoda, o jums tai yra vienas iš didžiausių turtų jūsų gyvenime? Supranti, kad man pohuj yra? :D vaikų gvardija supergames.lt, iš jūsų daro pelną(žinoma ir aš darausi :3) ir jūs to nepagaunat bei neišnaudojat.

 

Taip aš erelis, o tu gaidelis, dabar mink n* ;)

Čia tu taspats kur Sfg.lt apsišikai?

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3006 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...