Peršokti į turinį

parduodu Parduodu tris modifikacijas.

renaldasj

Recommended Posts

Hi. ┼Żiauriai tingiu ra┼íyti kas per modai, viena arba du tikrai mat─Śt, o kito i┼í viso ne, tad parduodu kelias modifikacijas taip pigiai, kad *Myliu SuperGames.lt*.

• RPG + GRP modifikacijos dvi 25ÔéČ u┼ż jas abi.
  • APINE nebaigta modifkacija 30ÔéČ u┼ż j─ů, para┼íysiu kas nedabaigta.

- Nuotrauk┼│ nepateikiu.

- APINE modifikacijos update pamatysit.

Atsiskaitymas BANKU.

P.S Ka┼żkaip pohuj vp┼í.

P.S.S APINE kartu su domenu galiu parduoti, kaina derinama. Modifikacijai daug nereikia.

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Tai, kad toki┼│ neturi, n─Śra k─ů pirkti.

aš supratau tai, kad tu tik turi internetinio turto, o realaus 0.

Tai tada net neverta pirkti dar kok─» ┼í┼źda atsipra┼íant nusipirksi.

tai man visi┼íkai pohuj k─ů tu galvoji, nori perki nori ne, a┼í ─Źia ne┼żadu vargti d─Śl pardavimo, kas ┼żinos k─ů parduodu - parduosiu, o jei nepaeis parduoti tai ir i┼ítrinsiu, galvoji man sunku? :D o dabar gyvenimo ┼íuduk palik ┼íi─ů tem─ů ir pisk plauti grind┼│, nes t─Śvai gr─»┼í ir galv─ů nupis.

• Teigiamai 5
  • Neigiamai 5
Nuoroda ─» komentar─ů

tai man visi┼íkai pohuj k─ů tu galvoji, nori perki nori ne, a┼í ─Źia ne┼żadu vargti d─Śl pardavimo, kas ┼żinos k─ů parduodu - parduosiu, o jei nepaeis parduoti tai ir i┼ítrinsiu, galvoji man sunku? :D o dabar gyvenimo ┼íuduk palik ┼íi─ů tem─ů ir pisk plauti grind┼│, nes t─Śvai gr─»┼í ir galv─ů nupis.

Renaldai o tu nemanai, kad jau per daug savo ─Źia i┼íauk┼ítin─Ös esi? Kad jau turi ─Źia kelet─ů medali┼│, keliasde┼íimt atsiliepim┼│, nerei┼íkia, kad tau negalioja forumo taisykl─Śs, kaip gerbti forumo narius, sve─Źius, nevartoti necenz┼źrini┼│ ┼żod┼żi┼│.┬á

Auk┼ítai kil─Ös, ┼żemai krisi. Taigi bi┼íki mandagumo i┼í tavo pus─Śs. ''ERELIS''┬á

Redaguota , nario Haris^^
  • Teigiamai 3
Nuoroda ─» komentar─ů

Oj oj oj, forumo kietuolis apie t─Śvus prad─Śjo ┼ínek─Śti, sveikinu u┼żvartei nebeturiu ┼żod┼żiu mldc┬á :taika:

Nuoroda ─» komentar─ů

┼Żmogus patikimas, aPine modifikacija unikali kiek ma─Źiau, O apie kita nieko pasakyt negaliu. Tad Manti gali p┼źst na.xuj i┼í ─Źia. Nevyk─Ślis buvai, nevyk─Śliu ir liksi. Gg wp.

Redaguota , nario .lukonic`
Narys ─»sp─Śtas. 1.1.
Nuoroda ─» komentar─ů

Renaldai o tu nemanai, kad jau per daug savo ─Źia i┼íauk┼ítin─Ös esi? Kad jau turi ─Źia kelet─ů medali┼│, keliasde┼íimt atsiliepim┼│, nerei┼íkia, kad tau negalioja forumo taisykl─Śs, kaip gerbti forumo narius, sve─Źius, nevartoti necenz┼źrini┼│ ┼żod┼żi┼│.┬á

Auk┼ítai kil─Ös, ┼żemai krisi. Taigi bi┼íki mandagumo i┼í tavo pus─Śs. ''ERELIS''┬á

Jeigu noriu tai ir vartoju, kod─Śl tur─Ś─Źiau tokius kaip tu gerbti? :D Pala ir dar.. pri─Źiom ─Źia atsiliepimai bei kitas ┼í┼źdas, kuris nieko neduoda, o jums tai yra vienas i┼í did┼żiausi┼│ turt┼│ j┼źs┼│ gyvenime? Supranti, kad man pohuj yra? :D vaik┼│ gvardija supergames.lt, i┼í j┼źs┼│ daro peln─ů(┼żinoma ir a┼í darausi :3) ir j┼źs to nepagaunat bei nei┼ínaudojat.

Taip aš erelis, o tu gaidelis, dabar mink n* ;)

Oj oj oj, forumo kietuolis apie t─Śvus prad─Śjo ┼ínek─Śti, sveikinu u┼żvartei nebeturiu ┼żod┼żiu mldc┬á :taika:

┼Żmogus patikimas, aPine modifikacija unikali kiek ma─Źiau, O apie kita nieko pasakyt negaliu. Tad Manti gali p┼źst na.xuj i┼í ─Źia. Nevyk─Ślis buvai, nevyk─Śliu ir liksi. Gg wp.

Nuoroda ─» komentar─ů

Jeigu noriu tai ir vartoju, kod─Śl tur─Ś─Źiau tokius kaip tu gerbti? :D Pala ir dar.. pri─Źiom ─Źia atsiliepimai bei kitas ┼í┼źdas, kuris nieko neduoda, o jums tai yra vienas i┼í did┼żiausi┼│ turt┼│ j┼źs┼│ gyvenime? Supranti, kad man pohuj yra? :D vaik┼│ gvardija supergames.lt, i┼í j┼źs┼│ daro peln─ů(┼żinoma ir a┼í darausi :3) ir j┼źs to nepagaunat bei nei┼ínaudojat.

Taip aš erelis, o tu gaidelis, dabar mink n* ;)

Tau blemba viskas su galva gerai? Neisivaizdink per daug. 

─ľ─Ś─Ś, priminsiu taisykl─Śs tau.

• 1.1.┬áForume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administracij─ů ir j┼│ nuomon─Ö, ne─»┼żeidin─Śti ir negrasinti, savo nuomon─Ö pateikti ai┼íkiai, suprantamai ir civilizuotai.
Redaguota , nario Haris^^
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda ─» komentar─ů

Tau blemba viskas su galva gerai? Neisivaizdink per daug. 

─ľ─Ś─Ś, priminsiu taisykl─Śs tau.

• 1.1.┬áForume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administracij─ů ir j┼│ nuomon─Ö, ne─»┼żeidin─Śti ir negrasinti, savo nuomon─Ö pateikti ai┼íkiai, suprantamai ir civilizuotai.
Pyzdink i┼í ─Źia, at─Śjo postu pasirinkt. Nuo pirmo tavo para┼íyto prane┼íimo - naudos 0, freepostini ir tiek. Ka┼żkoks vaikas kuris bando savo supista tiesa ─»rodyt kuri yra ┼á┼¬DO verta!
Nuoroda ─» komentar─ů

Pyzdink i┼í ─Źia, at─Śjo postu pasirinkt. Nuo pirmo tavo para┼íyto prane┼íimo - naudos 0, freepostini ir tiek. Ka┼żkoks vaikas kuris bando savo supista tiesa ─»rodyt kuri yra ┼á┼¬DO verta!

Tu tik eik i┼í ─Źia. Bandai prisitrinti ─» draugus Renaldui? Tavo nuomon─Ś, net ir to ┼í┼źdo neverta. Per laid─ů sugebi suvelti ka┼żk─ů, bet ka┼żin kas b┼źtu u┼ż jos rib┼│.┬á

Taigi nesinervink. 

• Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda ─» komentar─ů

A┼í nelabai suprantu o kas ─Źia tave kviet─Ś? Gal a┼í noriu pirkti modifikacija, ir pirmiau noriu j─ů ap┼żiur─Śti? Ir tiesiog pasakiau kad nes─ůmon─Ś jog neleid┼żia prisijungti, tai kaip galima pirkti neap┼żiur─Śjus? Pats pirktum?

Nuoroda ─» komentar─ů

Kad tu ┼í┼źdukas esi. :) Platini kit┼│ darbus, o pats nieko ─»sp┼źdingo nerodai. Nieko gero nelauk, projekt─ů kai kursi, j─» patur─Śsi ilgiausiai dien─ů.

Nuoroda ─» komentar─ů

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.
  • Temos, kurios buvo pa┼żym─Śtos tomis pa─Źiomis ┼żym─Śmis:

• Para┼í─Ś Morello
      Taigi Sveiki,
      Kaip supratote parduodu SARG.LT paskyr─ů. Trumpai ir ai┼íkiai
      - 3.500.000 xp
      - 12.000 ÔéČ ─» /min
      - apie 20 kreditini┼│ skin┼│
      - labai gerai ┼żinomas, teis─Śsaugoje buv─Ös direktorium ir pavaduotoju ir ─»gl - ~ 500.000 xp - teis─Śsaugos . Mafijos 1.600.000 xp buv─Ös TOP 05, bet d─Śl laiko stokos nebuvo naudojama paskyra ┬á2 metus.

Jeigu rimtai esi susidom─Śjas para┼íyk priva─Źiai ir susitarsim. Tuo pa─Źiu┬áPrid─Śsiu ir startui 15.000.000 ÔéČ
    • Para┼í─Ś Tazas
      Sveiki ─»domu kokios vert─Śs mano steam paskyra jau kuri laika ┼żaidimu ne┼żaid┼żiu tai ji man nereikalinga┬á
      su pasi┼źlymai pm
    • Para┼í─Ś bugauskas
      Sveiki, 
      Apsiim─Źiau keliais u┼żsakymais artimiausiomis dienomis. Sukur─Źiau Jums internetin─» puslap─», nepriklausomai nuo tematikos - prezentacin─Śs svetain─Śs, e-parduotuv─Śs, turinio valdymo sistemos pagal J┼źs┼│ poreikius.┬á
      Paskutiniu darb┼│ pavyzd┼żiai:
      ° www.subme.lt Turinio valdymo sistema + api + paysera integracija. 
      ° www.subsms.lt Turinio valdymo sistema + klientų savitarna + api + paysera integracija. 
      ° www.socarena.lt Turinio valdymo sistema + api + paysera integracija. 
      ┬░ www.glasfaserworks.eu Prezentacinio pob┼źd┼żio tinklapis.┬á
    • Para┼í─Ś Matas S.
      Sveiki, taigi parduodu nema┼żai nenaudojamo turto, kur─» parduoti noriu s─ůlyginai pigiai.
      1. SF atsiradimo vietos mapp'as (by Pofka). Foto: https://imgur.com/gallery/JPwIL98
      2. SF banko mapp'as (by Pofka). Foto: https://imgur.com/a/Ilabwfv
      3. SF wangcars mapp'as (by Pofka). Foto: https://imgur.com/a/Iyzlo4I
      4. Virtual-Life.lt projekto Andrius_Juska kurta Los Santos modifikacija.
      5. Western-state.lt manogugo modifikacija.
      6. Lossantos.lt buvusi modifikacija, kurta Eko.
      7. Libertycity.lt Karmos modifikacija SF mieste.
      8. SF-CITY.LT Martyno paskutinioji versija.

Kainas galite si┼źlyti, tikrai nebus kosmosas. Garantij┼│ u┼ż modifikacijas suteikti negaliu, nes jos kurtos ne mano. K─ů sudomino, galit kreiptis ─» DC: MS#1601

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...