Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu tris modifikacijas.


renaldasj

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2987 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hi. Žiauriai tingiu rašyti kas per modai, viena arba du tikrai matėt, o kito iš viso ne, tad parduodu kelias modifikacijas taip pigiai, kad *Myliu SuperGames.lt*.
 
  • RPG + GRP modifikacijos dvi 25€ už jas abi.
  • APINE nebaigta modifkacija 30€ už ją, parašysiu kas nedabaigta.

- Nuotraukų nepateikiu.

- APINE modifikacijos update pamatysit.

 

Atsiskaitymas BANKU.

 

 

P.S Kažkaip pohuj vpš.

P.S.S APINE kartu su domenu galiu parduoti, kaina derinama. Modifikacijai daug nereikia.

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai, kad tokių neturi, nėra ką pirkti.

aš supratau tai, kad tu tik turi internetinio turto, o realaus 0.

 

Tai tada net neverta pirkti dar kokį šūda atsiprašant nusipirksi.

tai man visiškai pohuj ką tu galvoji, nori perki nori ne, aš čia nežadu vargti dėl pardavimo, kas žinos ką parduodu - parduosiu, o jei nepaeis parduoti tai ir ištrinsiu, galvoji man sunku? :D o dabar gyvenimo šuduk palik šią temą ir pisk plauti grindų, nes tėvai grįš ir galvą nupis.

  • Teigiamai 5
  • Neigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aš supratau tai, kad tu tik turi internetinio turto, o realaus 0.

 

tai man visiškai pohuj ką tu galvoji, nori perki nori ne, aš čia nežadu vargti dėl pardavimo, kas žinos ką parduodu - parduosiu, o jei nepaeis parduoti tai ir ištrinsiu, galvoji man sunku? :D o dabar gyvenimo šuduk palik šią temą ir pisk plauti grindų, nes tėvai grįš ir galvą nupis.

Renaldai o tu nemanai, kad jau per daug savo čia išaukštinęs esi? Kad jau turi čia keletą medalių, keliasdešimt atsiliepimų, nereiškia, kad tau negalioja forumo taisyklės, kaip gerbti forumo narius, svečius, nevartoti necenzūrinių žodžių. 

 

Aukštai kilęs, žemai krisi. Taigi biški mandagumo iš tavo pusės. ''ERELIS'' 

Redaguota , nario Haris^^
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aš supratau tai, kad tu tik turi internetinio turto, o realaus 0.

 

tai man visiškai pohuj ką tu galvoji, nori perki nori ne, aš čia nežadu vargti dėl pardavimo, kas žinos ką parduodu - parduosiu, o jei nepaeis parduoti tai ir ištrinsiu, galvoji man sunku? :D o dabar gyvenimo šuduk palik šią temą ir pisk plauti grindų, nes tėvai grįš ir galvą nupis.

Oj oj oj, forumo kietuolis apie tėvus pradėjo šnekėti, sveikinu užvartei nebeturiu žodžiu mldc  :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Renaldai o tu nemanai, kad jau per daug savo čia išaukštinęs esi? Kad jau turi čia keletą medalių, keliasdešimt atsiliepimų, nereiškia, kad tau negalioja forumo taisyklės, kaip gerbti forumo narius, svečius, nevartoti necenzūrinių žodžių. 

 

Aukštai kilęs, žemai krisi. Taigi biški mandagumo iš tavo pusės. ''ERELIS'' 

Jeigu noriu tai ir vartoju, kodėl turėčiau tokius kaip tu gerbti? :D Pala ir dar.. pričiom čia atsiliepimai bei kitas šūdas, kuris nieko neduoda, o jums tai yra vienas iš didžiausių turtų jūsų gyvenime? Supranti, kad man pohuj yra? :D vaikų gvardija supergames.lt, iš jūsų daro pelną(žinoma ir aš darausi :3) ir jūs to nepagaunat bei neišnaudojat.

 

Taip aš erelis, o tu gaidelis, dabar mink n* ;)

 

Oj oj oj, forumo kietuolis apie tėvus pradėjo šnekėti, sveikinu užvartei nebeturiu žodžiu mldc  :taika:

 

Žmogus patikimas, aPine modifikacija unikali kiek mačiau, O apie kita nieko pasakyt negaliu. Tad Manti gali pūst na.xuj iš čia. Nevykėlis buvai, nevykėliu ir liksi. Gg wp.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu noriu tai ir vartoju, kodėl turėčiau tokius kaip tu gerbti? :D Pala ir dar.. pričiom čia atsiliepimai bei kitas šūdas, kuris nieko neduoda, o jums tai yra vienas iš didžiausių turtų jūsų gyvenime? Supranti, kad man pohuj yra? :D vaikų gvardija supergames.lt, iš jūsų daro pelną(žinoma ir aš darausi :3) ir jūs to nepagaunat bei neišnaudojat.

 

Taip aš erelis, o tu gaidelis, dabar mink n* ;)

 

Tau blemba viskas su galva gerai? Neisivaizdink per daug. 

 

Ėėė, priminsiu taisyklės tau.

  • 1.1. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
Redaguota , nario Haris^^
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tau blemba viskas su galva gerai? Neisivaizdink per daug. 

 

Ėėė, priminsiu taisyklės tau.

  • 1.1. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
Pyzdink iš čia, atėjo postu pasirinkt. Nuo pirmo tavo parašyto pranešimo - naudos 0, freepostini ir tiek. Kažkoks vaikas kuris bando savo supista tiesa įrodyt kuri yra ŠŪDO verta!
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pyzdink iš čia, atėjo postu pasirinkt. Nuo pirmo tavo parašyto pranešimo - naudos 0, freepostini ir tiek. Kažkoks vaikas kuris bando savo supista tiesa įrodyt kuri yra ŠŪDO verta!

Tu tik eik iš čia. Bandai prisitrinti į draugus Renaldui? Tavo nuomonė, net ir to šūdo neverta. Per laidą sugebi suvelti kažką, bet kažin kas būtu už jos ribų. 

 

Taigi nesinervink. 

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pyzdink iš čia, atėjo postu pasirinkt. Nuo pirmo tavo parašyto pranešimo - naudos 0, freepostini ir tiek. Kažkoks vaikas kuris bando savo supista tiesa įrodyt kuri yra ŠŪDO verta!

Aš nelabai suprantu o kas čia tave kvietė? Gal aš noriu pirkti modifikacija, ir pirmiau noriu ją apžiurėti? Ir tiesiog pasakiau kad nesąmonė jog neleidžia prisijungti, tai kaip galima pirkti neapžiurėjus? Pats pirktum?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2987 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...