Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Konkursas iš „Voxelized“


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3107 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Voliojas pas mane pora žaidimukų, tai padalinam vėl. Kadangi grajai nekažką tai ir konkursiukai paprasti — parašykit šiuos dienos(arba savaitės, jeigu buvo kas nors įdomaus) nutikimus, įspūdžius. Rytoj apie 12 valandą su random.org išrinksiu vieną laimėtoją ir jam nusiųsiu žaidimą.

 

Sėkmės.

  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hm geriausias įspūdis buvo šia savaite, penktadienis paskutinė pamoka ateinu su nauja striuke į mokyklą viską ir paskutinė pamoka buvo technologijos, dažėm suoliukus, ir baigiantis pamokai striuke užkabinau suoliuka ir visa striukė įsidažavo , grįžes puoliau valyt, skalbt tikiuosi kai išdžius geriau matysis ar viskas isivalė ;D

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu šiandien buvau kieme, senis toks senas vaikšto su vaiko vežimėliu ir vidury gatvės varinėja, važiuoja mašinos tas išlindo tiesiai prieš mašina (džipa) ir vos jo nenutrenkė, čj savižudis, tada einam su draugu ir šaukia, jis mum, kad tipo policija jau atvažiuoja, kažką mes blogo padarėm, gal dėl to nes sekėm xD

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įprastinė diena, pasibaigė pamokos, paskutinė švedų k. Paveluoju  į autobūsą, laukiau gal tik 5 minutes, kol kitas atvažiuos :D Grįžtu namo, pasijungiu kompiuterį, padarau namų darbus, pasijungiu League of Legends ir pradeda pjauti vaizdo plokštės driver'iai. Teko perrsirašyti windowsus, o dbr telieka laikyti pirštus sukryžiavęs, jog vėl viskas susitvarkytų. P.S (Laukiu League of Legends Applying Patches...) :D

Redaguota , nario Fusion.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Buvo pamoka (fizika), tuo momentu nebuvo mokytojos, kažkur buvo išejus. Ir klasiokas vėlavo į fizikos pamoką, tai atejęs į pamoką šiaukiau "GODZILA, kuo į pamoką vėluoji", o jam ta pravardė žiauriai nepatinka, tai susinervinęs pasakė "daba tau pizdiec Gari" nusijeme kuprinė pasieme kedė ir bėgo link manęs ;D nu ką aš ir pasiemiau tą kedė ir bėgau link jo ;D tai buvo toks smūgis su kedėm, kad net abi kedės sulūžo ;D Pizdiec prižvegėm tuo momentu belenkaip ;D!!

Redaguota , nario Haris^^
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na sedejom pamokoj kimarinom sau skambutis ir kaip sake direktore penktadieniais po 4 pamoku reik eit i lauka pasivaiksiuoct nebut suleje nu visi isejom nu zinai klasiokai beprociai subludo vienas bande persokti tureklius dejo su koja i tureklus uzkliuvo ir krito ant zemes su kelenais raites kaip kirminas pakrites gaila nespejau nufilmuot nezinojau kad taip nutiks butumet pasijuoke o kaip visada pamokos tesiasi gyveni ir viskas megaujiesi mokykla panelem :P

 

o per pirmas pamokas buvo tehnologijos 2 tai turejum rimta darba kalti vinis paskui gresti , pjauti , sukti , kalta , slifuoti , na zinai ko tik neprigalvosi :D tai klasiokui kai ira prie mediniu stalo prikalem ta suda kad suspaustu daikta tai tas visa pamoka prasidejo neatsuko nervojosi mokytojas isbare ziauriai , arba kai apacioj kedes prikalem vinele is apacios pakst atsisedo kaip sucipe kaip mergaite visi juokemes iki asaru :D

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano mama nuėjo į susirinkimą paskundė mano matematikos mokytoja nes aš buvau skundęsis dėl jos, bet prašiau, kad nesakytu, nuėjo pasakė, kitą dieną prieš visą klasę anonimiškai mokytoja mane išvadino melagiu ir kiaule nes tik dalis tiesios buvo, nes mama ne visiškai teisingai suprato kas atsitiko (mokytoja buvo neaiškinusi temos, įkišo vadovėli skaityt ir sakė kaip norit taip darykit, poto po savarankiško kitą pamoką įkišo kitą savarankišką sakydama, praeito nesupratot - šitas lengvesnis)

Redaguota , nario Dr.Arnas
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3107 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...