Peršokti į turinį

Dizaino klausimai


AivaP

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3131 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Nueini į google.lt, ir ten viską surašai ką čia surašei, tik angliškai, easy as fuk, užpisa mane tokie lazy guys kurie viską ant lėkštutės nori.

 

Tai neskaityk, galbūt jisai angliškai nemoka, galbūt dar kas yra. Koks tavo reikalas jisai paprašę pagalbos tu jos negali suteikti tai neverkšlenk kaip mažą mergaitė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ismatavimai buna ivairus. Jei nori pvz daryti IPB stiliaus dizaina, turi daryti ilgesni dydi. Jei koki html+css ar php labiau i kubini bet nepilnai, patarciau 25% mazesni uz tavo pacio ekrano dydi. Iconeles bei dauguma kitu resursu rasi cia: all-free-download.com  |  flypixel.com (cia rasi ir dizaino templaitu)  |  pixelarity.com (panasus i praeita tik cia vien dizinai)  |  logopond.com (logotipu ideju gali pasisemti) Na o jei reikia fontu, geriausias webas rasti juos cia: dafont.com

Sekmes darant dizainus ;)

Redaguota , nario simux98
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nueini į google.lt, ir ten viską surašai ką čia surašei, tik angliškai, easy as fuk, užpisa mane tokie lazy guys kurie viską ant lėkštutės nori.

 

Vat kaip mane uzpisa tokie kaip tu ateina ir renkasi postus...Reikia pagalbos - Suteik ,negali apeik aplinkui nefreepostindamas

 

 

Ismatavimai buna ivairus. Jei nori pvz daryti IPB stiliaus dizaina, turi daryti ilgesni dydi. Jei koki html+css ar php labiau i kubini bet nepilnai, patarciau 25% mazesni uz tavo pacio ekrano dydi. Iconeles bei dauguma kitu resursu rasi cia: all-free-download.com/  |  flypixel.com (cia rasi ir dizaino templaitu)  |  pixelarity (panasus i praeita tik cia vien dizinai)  |  logopond.com (logotipu ideju gali pasisemti) Na o jei reikia fontu, geriausias webas rasti juos cia: dafont.com.

Sekmes darant dizainus ;)

Tai ok dekui uz issamia informacija dabar noreciau bandyti nupiesti HTML dizaina tai kokie tavo manymu reikalingi lapo ismatavimai??

Tuo paciu jei nesunku ir IPB ismatavimus pasakyk kad ateitije zinociau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Tai ok dekui uz issamia informacija dabar noreciau bandyti nupiesti HTML dizaina tai kokie tavo manymu reikalingi lapo ismatavimai??

Tuo paciu jei nesunku ir IPB ismatavimus pasakyk kad ateitije zinociau :)

HTML geriausia butu daryti kaip ir sakiau, 25% mazesni nei tavo ekranas. Daryk print screena ir ismatavimai turetu atsirasti, naudok juos tik paskui su crop toolu pamazink. IPB ismatavimus duosiu veliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ok lauksiu

IPB išmatavimus aš naudoju tokius: 1400x1900, gali naudot ir mažesnį, kaip tau patogiau. Va toks gavosi man: http://i.imgur.com/kQEcxii.png(mano pieštas, nebaigtas, tingiu baiginėt :D)

O čia kokiam nors HTML arba PHP tiktų: http://i.imgur.com/A0KcnXD.png(900x1075px pačio pieštas, viską pats turiu, visą psd ir pnš)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki reiketu jog pasakytumete/patartumete ka reikia zinot norint ismokti piesti dizainus kokie ismatavimai ,srifto dydziai ir pns. IR iskur gauti fontu,iconu ir visa kita

Renkasi postus? Kas man nuo jų bus, pagerės kas nors, laimėsiu ką nors? Nebenusišnekėk, tinginys esi *Myliu SuperGames.lt*, ir kuri tokias nereikšmingas temas. Internetas pilnas.

 

Tai neskaityk, galbūt jisai angliškai nemoka, galbūt dar kas yra. Koks tavo reikalas jisai paprašę pagalbos tu jos negali suteikti tai neverkšlenk kaip mažą mergaitė.

Anglų šiom dienom nemokėt? Svaik toliau, tam yra vertėjai ir panašiai. Čia greičiau išpizdėjimo lygis yra, o ne kažkoks nemokėjimas anglų, nebent žmogus 17~ metų mokosi pagal 3-4 klasės anglų vadovėlius, tada jo ;].

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Renkasi postus? Kas man nuo jų bus, pagerės kas nors, laimėsiu ką nors? Nebenusišnekėk, tinginys esi *Myliu SuperGames.lt*, ir kuri tokias nereikšmingas temas. Internetas pilnas.

 

Anglų šiom dienom nemokėt? Svaik toliau, tam yra vertėjai ir panašiai. Čia greičiau išpizdėjimo lygis yra, o ne kažkoks nemokėjimas anglų, nebent žmogus 17~ metų mokosi pagal 3-4 klasės anglų vadovėlius, tada jo ;].

Sakiau apeik o ne uzeik

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

HTML geriausia butu daryti kaip ir sakiau, 25% mazesni nei tavo ekranas. Daryk print screena ir ismatavimai turetu atsirasti, naudok juos tik paskui su crop toolu pamazink. IPB ismatavimus duosiu veliau.

durnas 25% mažesnį negu savas ekranas? Įsivaizduok mano rezoliucija 1240x1028 tai kaip dizainas atrodys jeigu aš dar ta rezoliucija 25% sumažinsiu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Anglų šiom dienom nemokėt? Svaik toliau, tam yra vertėjai ir panašiai. Čia greičiau išpizdėjimo lygis yra, o ne kažkoks nemokėjimas anglų, nebent žmogus 17~ metų mokosi pagal 3-4 klasės anglų vadovėlius, tada jo ;].

Nu jeigu jis gerai nemoka lietuvių, tai nereikia tikėtis, kad mokės anglų
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jeigu jis gerai nemoka lietuvių, tai nereikia tikėtis, kad mokės anglų

Aš anglų geriau mokausi negu lietuvių. :D

 

nebent tokį ekraną turi, bet pvz kai pas mane 1440x900 tai man biški per didelis, aš pasimažinu.

Mano mano didesnis kaip tik geriau, bent daugiau kažkokių detalių galima sutalpinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš anglų geriau mokausi negu lietuvių. :D

Ne pažymys rodo kaip moki. Jeigu neturi labai gero pažymio, tai nereiškia, kad nemoki kalbos. Lietuviškai gali gerai kalbėti, rašyti ir suprasti viską ką sako, nors ir neturi labai didelio pažymio. Pažymys rodo jau gilesnį kalbos gilinimą.

Jeigu turi didesnį pažymį iš anglų, tai nereiškia, kad ją moki geriau negu lietuvių.

Redaguota , nario O.R.E.G.O.N.A.S.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3131 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...