Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

-KAUNO AKROPOLIS- | Demesio! Paziurekite! Reketuoja !


-PAWNED-

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4800 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Per laida pasneketi visi gali, o jei taip atsitiktu istikro nemanau kad kanors daugelis ir padarytu ka pasakoja cia.

Tu logiskai pasakyk, buvai su 2-4 klasiokais visalaika, ateina kazkokios ziurkes ir sako va sitas sitas ir sitas isp*** bande mane, einam dabar jus i lauka isiaiskinsim, ir tu eitum kartu? Net niekur neiciau as su jom ir fsio... :lol:

Snekejau apie tokius veikejus kaip sitas :

As tai pirma paciam pirmam ismusicua dantis antra is kojos atjunkciau o kiti jau pabegtu,nesakyciau kad man irgi labai dauk metu netoli 17 bet jeigu buciau su klasokais tai vapse turbut pamete butu visus dantis ir greituke isvezus.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aš toms žiurkėms būčiau pasakęs - "išsitrink galvą su gaidžio ašara ir filtruok bazarą kai kalbi su vyresniais.". O jei jos pradėtų čia daužytis, parversčiau ant žemės, žinoma, nemuščiau per veidą, tiesiog užversčiau ant žemės ir tegu guli. Atvarys policija - gerai. Nereikia bėgti - kameros viską nufilmavo, aš apsigyniau, nes pradėjo šakotis. Liudininkai yra ? Yra. Reikės - zajavą parašysiu. Net nesiplėšyčiau čia su jomis kažkur eit. O jei būtų priėję tie 17 metų ar kas ten tokie, vapšie išjungčiau nuo vaizdo ir dar korishus pasikviesčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aš toms žiurkėms būčiau pasakęs - "išsitrink galvą su gaidžio ašara ir filtruok bazarą kai kalbi su vyresniais.". O jei jos pradėtų čia daužytis, parversčiau ant žemės, žinoma, nemuščiau per veidą, tiesiog užversčiau ant žemės ir tegu guli. Atvarys policija - gerai. Nereikia bėgti - kameros viską nufilmavo, aš apsigyniau, nes pradėjo šakotis. Liudininkai yra ? Yra. Reikės - zajavą parašysiu. Net nesiplėšyčiau čia su jomis kažkur eit. O jei būtų priėję tie 17 metų ar kas ten tokie, vapšie išjungčiau nuo vaizdo ir dar korishus pasikviesčiau.

Sita minti gerbiu bendraminciai esam... o kas tas korishus ? :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atpardyčiau , nureketuočiau ir nueičiau.

Pasnekejai cia. :funny:

1. Tu be problemu atiduotum viska ka turi is kiseniu

2. Tu prasytum kad nemustu ir tikrai tu ju neatspardytum, kiek tau pala? 13? ir pc noliferis esi jugi :/ tai iskur tu ten atspardysi juos?

Ko tu mane usipuolei nevykeli tu tai ką kad man 13? Tau irgi buvo tad nestūmk , kiek man metų. Kaip sakoma Svarbu ne ūgis o smūgis Tai aš sakau Svarbu Ne amžius o smūgis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atpardyčiau , nureketuočiau ir nueičiau.

Pasnekejai cia. :funny:

1. Tu be problemu atiduotum viska ka turi is kiseniu

2. Tu prasytum kad nemustu ir tikrai tu ju neatspardytum, kiek tau pala? 13? ir pc noliferis esi jugi :/ tai iskur tu ten atspardysi juos?

Ko tu mane usipuolei nevykeli tu tai ką kad man 13? Tau irgi buvo tad nestūmk , kiek man metų. Kaip sakoma Svarbu ne ūgis o smūgis Tai aš sakau Svarbu Ne amžius o smūgis.

Buvo, bet nesakiau va situos 16-17 atkirsciau kai sudus sudauzyciau ir atimciau ka turi :DD

Jo jo... trenktum viena jie gardziai nusijuoktu tau viena trinkteltu ir miegotum laimingas iki vakaro be telefono pinigines ( jei bent jau toke turi ) ir viso kito . :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei 16-17m tai tikriausiai sakyčiau Pašol n* o jei dar lystu tai jaučiu muštynes, kaškas laimėtu kaškas ne ;D

Da klasioku pora padėtu man ;D

Kaip pasakytum ir gulėtum ant žemės be dantų.

Tikrai taip , iš kur žinai kas jis per velnys ? Kickbox , muitai pralankęs 10 metų bus pralankęs ir viskas..

koks skirtumas ką jis pralankęs ? Junks vieną į mordą ir nespės jis panaudot to "muitai ar kickboxo".
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei 16-17m tai tikriausiai sakyčiau Pašol n* o jei dar lystu tai jaučiu muštynes, kaškas laimėtu kaškas ne ;D

Da klasioku pora padėtu man ;D

Kaip pasakytum ir gulėtum ant žemės be dantų.

Tikrai taip , iš kur žinai kas jis per velnys ? Kickbox , muitai pralankęs 10 metų bus pralankęs ir viskas..

koks skirtumas ką jis pralankęs ? Junks vieną į mordą ir nespės jis panaudot to "muitai ar kickboxo".

kazi ar jis taip paprastai: jungs viena ir be dantu guli, jei esu durnas tai ziuresi kaip kumstis parleke y dantis, o jei ka dar gali pasitraukt, pasilenkt, tada pabegtum lauk is to kampo ir ka jie padarytu pries visu akis? nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4800 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...