Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

-KAUNO AKROPOLIS- | Demesio! Paziurekite! Reketuoja !


-PAWNED-

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4795 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi SuperGames.lt Lankytojai. Pries 1 dieną mūsų mokykla važiavo į kažkokį muziejų. :mucha: Na o šiaip mes gyvename Jonavos miestelyje. Po muziejaus visi labai norėjome užsukti i Kauno akropolį prasiblaškyti... Tikrai pabodo tam autobuse sedėt :nice::mucha: .

Visi išlipome iš autobuso ir išsiskirstėme po parduotuves :D . Vieni valgyt nuejo kiti ant ledo treti taip grybą pjovė kaip ir aš. Nes su pora klasioku nuėjom i XGAMES pažaist Bilijardą... Užimtas... Stovim prie XGames laukėm kol išeis maurai.. (:D). Kol mes laukėme prie mūsų priėjo kažkokie 7-okai ir prisidėjo prie mūsų laukimo :D ... Dabar laukiame ....

Staiga priėjo kažkokios merginos(13-14-15 metų).(Nepažystamos) Atėjusios sako " Ko jus lindot prie Dianos?" Visi pasimetę... Prie kokios Dianos? :mucha:

Sako: Nu prie Dianos ko lindot ***t: (Viena sako : Va šitas,šitas ir šitas... [manes neparodė]). Sako einam dabar su mumis... Kiti likę nieko blogo nepagalvojom.. O tuo metu tos merginos ir pora 7-okų nuėjo į Lauką ir nuvedė juos už kampo kur niekas nemato staiga iš kampų išoko 17-16 metų pacanai ir išreketavo viską ką jie turi. ( Išviso buvo 3 Merginos ir 3 Pacanai)

Kaip jums tokia Afera? Ką jus darytumėte? Ar jums buvo kasnors panašaus?

----------------------

Aš daryčiau : Jaigu jie būtų vyresni bent 20 metų aš jiems viską atiduočiau... Bet Tokiems 16 metų... Tiesiog nueičiau atgal į akropolį. O kaip jūs?

-- Papildyta --

Vėliau per Vaizdo kameras buvo nufilmuoti mergaičių ir berniukų veidukai. :) Ant vakaro jie pagauti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei 15-16m tai tikriausiai sakyčiau Pašol n* o jei dar lystu tai jaučiu muštynes, kaškas laimėtu kaškas ne ;D

Da klasioku pora padėtu man ;D

Na man 15 metų , turiu plaštakę , tikiuosi žinot kas tai.

Tai va , jeigu esu ginkluotas plaštake , ir tavo rankos vikrios , gali betką patiesti. Todėl iš patirties patariu :

Nešokinėti prieš: POLICIJA , peilius , dujinius pistoletus , kastetus ir kitus šaltuosius ginklus ;D

O aš tai plaštakę į rankas ir tada ką jie ? Nu srr sumaišėm. xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei 16-17m tai tikriausiai sakyčiau Pašol n* o jei dar lystu tai jaučiu muštynes, kaškas laimėtu kaškas ne ;D

Da klasioku pora padėtu man ;D

Kaip pasakytum ir gulėtum ant žemės be dantų.

Tikrai taip , iš kur žinai kas jis per velnys ? Kickbox , muitai pralankęs 10 metų bus pralankęs ir viskas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei 16-17m tai tikriausiai sakyčiau Pašol n* o jei dar lystu tai jaučiu muštynes, kaškas laimėtu kaškas ne ;D

Da klasioku pora padėtu man ;D

Kaip pasakytum ir gulėtum ant žemės be dantų.

Tikrai taip , iš kur žinai kas jis per velnys ? Kickbox , muitai pralankęs 10 metų bus pralankęs ir viskas..

O iskur jus zinot, gal kokius 5 metus i kacelke ein jau zmogus? viena ikaltu ir miegotu tie 15-17meciai ^^

Pats nekreipkdamas demesio su kazkokiom ziurkem i lauka neiciau net, sakyciau dinkit debiles is vazdo ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei 16-17m tai tikriausiai sakyčiau Pašol n* o jei dar lystu tai jaučiu muštynes, kaškas laimėtu kaškas ne ;D

Da klasioku pora padėtu man ;D

Kaip pasakytum ir gulėtum ant žemės be dantų.

Tikrai taip , iš kur žinai kas jis per velnys ? Kickbox , muitai pralankęs 10 metų bus pralankęs ir viskas..

O iskur jus zinot, gal kokius 5 metus i kacelke ein jau zmogus? viena ikaltu ir miegotu tie 15-17meciai ^^

Pats nekreipkdamas demesio su kazkokiom ziurkem i lauka neiciau net, sakyciau dinkit debiles is vazdo ^^

Vo čia tai bachūras. icon_exclaim.gif

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vo čia tai bachūras. icon_exclaim.gif

O tai ne, kiekviena ziurke man nenurodines eik ten einam ten i t.t :D

:D patiko man r0lio pasakymas.

Tai +rep ;D

Na aš tai turbūt pasikviesčiau draugus kad padėtu, ir šiaip kačialke lankiau apie 2 metus, tai man rodos neduočiau nieko jiem :)

Kaip tu jos pasikviestum? uz akrapolio stovi ir reki gelbekit draugai gelbekit mane puola atimt nori mano 3310 nokia? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vo čia tai bachūras. icon_exclaim.gif

O tai ne, kiekviena ziurke man nenurodines eik ten einam ten i t.t :D

:D patiko man r0lio pasakymas.

Tai +rep ;D

Na aš tai turbūt pasikviesčiau draugus kad padėtu, ir šiaip kačialke lankiau apie 2 metus, tai man rodos neduočiau nieko jiem :)

Kaip tu jos pasikviestum? uz akrapolio stovi ir reki gelbekit draugai gelbekit mane puola atimt nori mano 3310 nokia? :D

Plyta o ne nokia ;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Per laida pasneketi visi gali, o jei taip atsitiktu istikro nemanau kad kanors daugelis ir padarytu ka pasakoja cia.

Tu logiskai pasakyk, buvai su 2-4 klasiokais visalaika, ateina kazkokios ziurkes ir sako va sitas sitas ir sitas isp*** bande mane, einam dabar jus i lauka isiaiskinsim, ir tu eitum kartu? Net niekur neiciau as su jom ir fsio... :lol:

P.S praaitais ar uzpraaitais metais mum buvo su 3 klasiokais panasiai, tik tiek kad varem po zaidu pardes ir vienas klasiokas kazkokius negriukus uzkabino maziukus tai tie ten ka pradejo strielkytis tai luzom su 1 klasioku :DD saka man : tau dabar i snuki ar ka? Sakau : turi kopecias vaikel? pradejo vartytis sautuva turiu kojas persausiu jum i t.t as tai gardziai pazvengiau.... bet jie sako iseisit i lauka susuadysme , bet taip ir nebesusaude. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4795 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...