Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Aš Pristatyti Save


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4724 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 68
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Sveikas, tai žinoma jog gramatinių klaidų darys jis, juk tik 10 metų :D

Sveikas, atvykęs.

O tau būtinai jau žvengti kad jam 10METU? Ar tu nebūvai 10-metu pats? Tai kad nežvenk, o be to kiek tau pačiam?

Pritariu Revan.

--Papildžiau--

Ir bėja kas turi GFX shopa ? i AŽ užsisakysiu avatarą

Sveikas,o kodėl tu rašai kiekvieną žodi didžiosiomis raidėmis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, tai žinoma jog gramatinių klaidų darys jis, juk tik 10 metų :D

Sveikas, atvykęs.

O tau būtinai jau žvengti kad jam 10METU? Ar tu nebūvai 10-metu pats? Tai kad nežvenk, o be to kiek tau pačiam?

Pritariu Revan.

--Papildžiau--

Ir bėja kas turi GFX shopa ? i AŽ užsisakysiu avatarą

Sveikas,o kodėl tu rašai kiekvieną žodi didžiosiomis raidėmis?

Kaškaip buvo įdomu parašinėt kiekvieną dižiają dabar - atsibodo :P:P:P:P:P:P:P

Sveikas ShoX'
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, tai žinoma jog gramatinių klaidų darys jis, juk tik 10 metų :D

Darysiu Tas Klaidas..... Vistiek Dar Tik Kertvirtokas......

Darysi nes esi ketvirtokas?, jei esi ketvirtokas nereiškia jog privalai daryti klaidas. OT: Sekmės tau čia.

Nežn. norėsiu darysiu nenorėsiu nedarysiu..

Tu man ne mama ar tėvas ar mokytoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas aš pasižiurėjas ir paskaites jūsu pranešimus pasibaisejau beto pritariu FreeLoader , kad jei tu 10 nereiške , kad gali betką ir betkur rašyti todėl ir išeina dauguma žmoniu del tokiu vaiku (neisižeisk) išeina iš forumo aš nesuprantu lengviauses atsikalbinėjimas tu man ne mama ir tėtis Taigi šita foruma tikrai aš uštikrintas , kad pagrindinis adminas sukurė netam , kad če piktumemes o tam kad isijaustume i žaidimų prasme surastume patirčiu iš nauju žaidimu o ne sedėti prie senu ir todėl aš taip sakau , mes če atėjom pabendrauti pajusti žaidimo skoni o ne kaip ateina atsiprašant myžaltaškis ir mus moko. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, tai žinoma jog gramatinių klaidų darys jis, juk tik 10 metų :D

Darysiu Tas Klaidas..... Vistiek Dar Tik Kertvirtokas......

Darysi nes esi ketvirtokas?, jei esi ketvirtokas nereiškia jog privalai daryti klaidas. OT: Sekmės tau čia.

Oj tavo čia tas pranešimas graudus :D kodėl? Nes dabar tu pagalvok, esi ketvirtokas, tu nemokėsi rašyti kaip koks 8 ar 7 ar dar kas nors. Jie gal nesimoko dar ten visokiu smulkmenu kur ką dėti, kur ką rašyti pilnai, ar gramatiką dar visiškai jie jūg nesimoką, visas pagrindas jam jau prasidės 5 klasėje ir jis rinksis ar nori rašyti gerai ar nori rašyti blogai, jie jei neklystu visokius mokosi: galininkus,vardininkus,kilmininkus, ir t.t daugiau pasimoko į ką atsako, ir t.t. Tai kad neprisikabinėkite prie žmogaus, atėjo naujokas ir kažka jau turi čia prisikišti būtinai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Revan, apie save kalbi? Iš tavo rašybos matosi. Pats kada nors paskaityk ką parašei. Nesuprantu tų žmonių, kurie rašo kaip "ubagai". Negi patys savo galvele nesuvokia, kad tų žinių prireiks ateityje ir nors tu mokysis dešimtukais, o rašyt nemokėsi. Visas tavo darbas nueis veltui ir teks šluot gatves. Kad ir pvz.: užsikabini ant IT verslo ir tavo svetainėje tau rašo rimtas žmogus, kuris nori pirkti tavo projektą ar ką nors panašaus, tu rašai "Sveikz, sup? tj dw uz kjek pajamt nor? ash tj manau kokios 8 stukes but zjb".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, tai žinoma jog gramatinių klaidų darys jis, juk tik 10 metų :D

Darysiu Tas Klaidas..... Vistiek Dar Tik Kertvirtokas......

Darysi nes esi ketvirtokas?, jei esi ketvirtokas nereiškia jog privalai daryti klaidas. OT: Sekmės tau čia.

Oj tavo čia tas pranešimas graudus :D kodėl? Nes dabar tu pagalvok, esi ketvirtokas, tu nemokėsi rašyti kaip koks 8 ar 7 ar dar kas nors. Jie gal nesimoko dar ten visokiu smulkmenu kur ką dėti, kur ką rašyti pilnai, ar gramatiką dar visiškai jie jūg nesimoką, visas pagrindas jam jau prasidės 5 klasėje ir jis rinksis ar nori rašyti gerai ar nori rašyti blogai, jie jei neklystu visokius mokosi: galininkus,vardininkus,kilmininkus, ir t.t daugiau pasimoko į ką atsako, ir t.t. Tai kad neprisikabinėkite prie žmogaus, atėjo naujokas ir kažka jau turi čia prisikišti būtinai.

Jam nieks neliepia, rašyti nosinių raidžių ar dėti kablelius ir pnš. Bent jau naudotų lietuviškas raides.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4724 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...