Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkčiau GFX paslaugų.


Lipalas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3125 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Iš temos pavadinimo supratote jog pirkčiau keletą GFX darbų ir tam reikalingas yra "GFX'eris". Aišku tie pradžiamoksliai ar nemokantys išklausyti mano reikalavimus galite net nebandyti susisiekti su manimi.

 

 

  • 100 % esu patikimas, tad neliksite apgauti.
  • Pinigai bus pervesti į jūsų nurodytą banką ar paysera sąskaitą.
  • Nežadu mokėti už kelius darbelius didelių ar net jų nevertų pinigų.

 

 

Skype :

ernestas8521

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš temos pavadinimo supratote jog pirkčiau keletą GFX darbų ir tam reikalingas yra "GFX'eris". Aišku tie pradžiamoksliai ar nemokantys išklausyti mano reikalavimus galite net nebandyti susisiekti su manimi.

 

 

  • 100 % esu patikimas, tad neliksite apgauti.
  • Pinigai bus pervesti į jūsų nurodytą banką ar paysera sąskaitą.
  • Nežadu mokėti už kelius darbelius didelių ar net jų nevertų pinigų.

 

 

Skype :

ernestas8521

 

Pažiūrėjus atsiliepimus tai juoka kelia pirmas punktas :D 1 atsiliepimas su forumo €, kitas iš viso pirko domena iš kito, ir dar jam užmete atsiliepima, kad neapgavo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pažiūrėjus atsiliepimus tai juoka kelia pirmas punktas :D 1 atsiliepimas su forumo €, kitas iš viso pirko domena iš kito, ir dar jam užmete atsiliepima, kad neapgavo :D

Esmė ne tame, surask bent vieną temą, bent vieną pranešimą jog būčiau kažką apgavęs. Turiu 18 metų ir jei ką galiu nurodyti Vardą Pavardę, tad būsiu baudžiamas administraciniais pažeidimais.

 

Radau GFX'erį. Rakinkit temą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esmė ne tame, surask bent vieną temą, bent vieną pranešimą jog būčiau kažką apgavęs. Turiu 18 metų ir jei ką galiu nurodyti Vardą Pavardę, tad būsiu baudžiamas administraciniais pažeidimais.

 

Radau GFX'erį. Rakinkit temą.

 

Visų pirmą jei dar nieko neapgaves, nereiškia, kad dabar neapgausi, šiame forume jau tokiu atvejų labai daug buvo ir su moderatoriais ir administratorium, jei pilnametis tai taip pat nieko nepasako.

Busi baudžiamas už tai, kad nesumokėjai už darbą kažkokiam freelanceriui už vaikiškus Gfx darbelius žaidimams, ar eiliniam nevikusiui projektui? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visų pirmą jei dar nieko neapgaves, nereiškia, kad dabar neapgausi, šiame forume jau tokiu atvejų labai daug buvo ir su moderatoriais ir administratorium, jei pilnametis tai taip pat nieko nepasako.

Busi baudžiamas už tai, kad nesumokėjai už darbą kažkokiam freelanceriui už vaikiškus Gfx darbelius žaidimams, ar eiliniam nevikusiui projektui? :D

Tai tikriausiai jog būsiu :D Nežinau, kaip kiti, bet nors ir aš neturiu pinigų vistiek nekyla ranka kažką apgaudinėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3125 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...