Peršokti į turinį
Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Nuomonė apie GTA V


.lukonic`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2739 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na, praėjo jau gan daug laiko, manau daugmaš visi pasižaidė. Taigi kokios jūsų nuomonės apie žaidimą?

 

Mane, trumpai tariant, nuvylė. Siaubingai. Pradėkim nuo to, kad žaidimą galima žaisti už 3 veikėjus. Tai yra šlamštas. Žaidžiama per visus tris, todėl nėra susitelkta nei į vieną veikėją normaliai, neatskleidžiama ir neformuojama normali jo istorija. Prie šito dar grįšim.

 

Žaidimą pradedi su pora milijonų. Logikos viršunė. Negriukas Franklinas, turintis 500 tūkstančių dolerių, su savo draugu Lamaru vogia mašinas, gyvena lūšnyne, imasi nešvarių darbelių. Logika? Nėra. Taipogi tai atima ir žaidimo malonumą. Atrodo, kad žaidi kokiam nors vaikų GRP serverį, kur jos prisijungęs gauni viską.

 

Mašinų dužimas visiškai apgailėtinas. Lyginant GTA V ir GTA IV, tuo labiau, metais, GTA V tiesiog pasišiukšlino, nes mašinų dužimas siaubingai nemalonus, netgi erzinantis, mašinos vos lankstosi, o jų stogai išviso nesideformuoja. Jeigu mašiną stipriau įtrenki, vietoj to, kad ji normaliai sudūžtų, tiesiog sprogsta. Logika? Vėl nėra!

 

Kad jau pradėjom apie mašinas — jeigu apsiverti ir visiškai nebekruta tavo mašina, tiesiog sukinėji vairą ir mašina magiškai atsistoja vėl ant ratų.

 

Pradėjom apie magiją... KODĖL VEIKĖJAI TURI KAŽKOKIAS SUŠIKTAS MAGIŠKAS GALIAS? DU GALI VALDYT LAIKĄ, TREČIAS GALI TAPT BEVEIK NEMIRTINGU IR GERT ŽMONIŲ GYVYBĘ KURIUOS NUŽUDO. Rockstar, tu juokauji?...

 

Tęskim apie mašinas. Kaip jums valdymas? Man tai visiškas šlamštas, mašinos valdosi kaip žaidimuose prieš 10 metų.

 

Taipogi gravitacija žaidime... Šuolis su mašina=lektuvas. Atrodo, kad veiksmas vyksta 2500, Los Santos, mėnulyje.

 

Ai, o kai su mašina skraidai, vėlgi, magija, gali ją valdyti, sukinėt, the last airbender žodžiu.

 

Valdymas vaikštant taipogi visiškas šūdas. Negali laisvai vaikščioti, jeigu pribėgi slenkstį, tu automatiškai nuo jo nusileisi, jeigu to nei trupučio nenori, pašoksi, kur nereikia, užlipsi, kur nereikia, pradėsi bėgt iš oro, bet palaukit... Ar mes galim pasilenkt ir atsitūpt? NE!

 

Praeiviai žaidime irgi labai nuobodūs, niekada nieko įdomaus nepasako, nieko neveikia, jeigu pasako, tai kokią nors nesąmonę kaip FUCK YOU ar panašiai.

 

Kaikurie grafikos elementai buvo visiškai absurdiški, pavyzdžiui žaibas arba lietus, atrodo tarsi iš sovietinio filmuko.

 

Mirdamas net negali pamatyti, kas vyksta toliau, iškart po kelių sekundžių būni prikeltas, jeigu įdomiai kritai kur nors, niekam neįdomu.

 

Važiuodamas mašina, nesvarbu kokiu lėtumu, vis tiek galėsi įkopti į bet kokio aukščio kalną, tarsi padangos būtų padarytos iš špikų, o kiekviena mašina turi devynis milijardus arklio galių.

 

Radijo stotys siaubingai nuobodžios. Vienintelė normalesnė radijo stotis buvo Radio mirror park, bet ir tai, su vos keliomis dainomis.

 

Dabar prieikim prie istorijos. Ji mane tiesiog pravirkdė... Pravirkdė, kokia ji yra apgailėtina. Visiškas šlamštas. Neįsivaizduoju, kas ją rašė, tačiau tam žmogui reikėtų su šiupeliu per galvą patrankyt. Kas perėjo GTA V ir GTA IV istorijas... Palyginkim jas. Kiek į GTA IV buvo įdėta jausmų, nutikimų, pažįstamų, šeimos, vertybių. Kaip Niko nieko nežiūrėdamas gelbėdavo savo pusbrolio gyvybę, rėkdamas ant visų, kad geriau paimtų jį. Vestuvės, laidotuvės, susipažinimai. O dabar paimkim GTA V. Ai, nugrioviau milijonieriaus namą, reikia pinigų(nors stovi pora milijonų vos pradėjus žaidimą), apiplėškim banką. Ok viskas turim pinigų, viskas tvarkoj. Oj, fbi, vėl reikia pinigų, apiplėškim dar vieną. Veikėjai visiški debilai. Ypač Trevoras. Džiaugiuosi, kad bent jau žaidimo gale turėjau pasirinkimą jį nudėt. Nebeliko jokio rimtumo, viskas padaryta ant juoko, o ir pačios misijos visiškas šlamštas. Misija: nuvairuok girtą porelę į hotelį, kol jie dulkinasi mašinos gale. Rimtai? Tiek tegali pasiūlyt, Rockstar? Tiesiog apgailėtina.

 

Bet žinoma, žaidime yra ir man patikusių detalių. Pavyzdžiui, gausi gyvūnija, gan gražios grafikos, detalizuota aplinka, gera optimizacija.

 

 

Apibendrinimas: Visiškas šūdas. Nesiūlyčiau niekam. Vertinčiau 3/10, tik už gerą grafiką ir optimizaciją. Viskas toliau tiesiog vimdo. Labai gailiuosi išleidęs netgi 60€ ant tokio šlamšto. GTA IV buvo ir bus 100 kartų gerenis beveik visais aspektais.  Taipogi tas Rockstar poelgis per išpardavimus, pakelti kainą o tada padaryti nuolaidą, padarant tą pačią, pradinę, kainą. Rockstar siaubingai nusirito mano akyse, dabar jie yra kažkur su EA. Bet manau man pamoka buvo nebloga. Pamoka, kad reikia klausyti kitų. Šiuo atveju, šito paveiksliuko.

 

73170387.png

 

 

 

 

Na, o kokie jūsų įspūdžiai?

 

 

 

 

 

 

  • Teigiamai 10
  • Neigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manęs tai tikrai šitas žaidimas nenuvylė, žemėlapis buvo didesnis, buvo gal daugiau dalykų ką norėtum nuveikt, daugiau easter eggų, galiu sutart su tavim dėl daugelio dalykų, bet kiek žinau pradžioj už franklina tu neturi 500 tūkstančiu, bet tu daraisi savo žmogeliuką taip kaip nori ir gali rinktis savo skirtingus main žmogeliukus. Istorija nebuvo stulbinanti, bet man labai patiko tie visi grobimai. Bet manau šiame žaidime buvo telktasi labiau į GTA online, o ne istoriją.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manęs tai tikrai šitas žaidimas nenuvylė, žemėlapis buvo didesnis, buvo gal daugiau dalykų ką norėtum nuveikt, daugiau easter eggų, galiu sutart su tavim dėl daugelio dalykų, bet kiek žinau pradžioj už franklina tu neturi 500 tūkstančiu, bet tu daraisi savo žmogeliuką taip kaip nori ir gali rinktis savo skirtingus main žmogeliukus. Istorija nebuvo stulbinanti, bet man labai patiko tie visi grobimai. Bet manau šiame žaidime buvo telktasi labiau į GTA online, o ne istoriją.

Na, aš kai pirmą kartą pradėjau žaisti, vos parėjęs namo su Franklinu pas save radau pusę milijono. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

žodžiai (y) laukiau - sulaukiau, o sulaukiau šūdo... jo, zjbs po vandeniu plaukioji, ateiviai.. bet gta iv tikrai yra žymiai geresnis net be modų - prisirašai modų, bam turi gta v...:D krč, nekažką žaidimas.. time to get back to call of duty, geresnė žaidimo istorija negu pačio gta v...:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, aš kai pirmą kartą pradėjau žaisti, vos parėjęs namo su Franklinu pas save radau pusę milijono. 

 

Na,nes Tu pirkai. Tie kas siuntėsi iš torentų neturėjo ir tų pinigų.

 

Apie žaidimą,pats nelabai ką blogo galiu pasakyt,kol buvo misijos,tol įdomu buvo pasižaist. Kai visas įvygdžiau nebebuvo jokio įdomumo visiškai. O daugiau mane viskas tenkino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniškai taip logikos jokios logiškai galvojant ,bet asmeniškai man visai buvo neblogai.. tik nepatiko tos galios ir 3 tie veikejai galetu buti vienas Franklinas. Ir taip pat tas mašinos valdymas ore tikraj nesamone .. aj dar neimanoma būti neapverstam visada eina atsiversti. Ir darr nesamone kad vos krentant prilietus prieki sprogsti.. bet *Myliu SuperGames.lt* man visai idomu buvo. Ispudi paliko mapas ir idomios vietos.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na perėjau šį žaidimą dar šią vasarą, ir tikrai istorija nėra bloga, viskas tik sutelkta į stambaus mąsto apiplėšimus, o ne kokį gaujų gyvenimą kaip san andreas, ir neturėjau jokių milijonų žaidimo pradžioje, iš tiesų pabaigęs žaidimą turėjau vos 22 milijonus :D Na taip yra ir kiek nerealistiškų vietų, bet jos tik pagyviną žaidimą, juk čia žaidimas ne koks real life simulator :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Story mode pagal mane irgi šūds, online su draugais kažka random sugalvot yra įdomiau nei viskas ką pasiulo pats Rokstar'as ,o šeip tą patį galį padaryt ir per sa-mp. Kai pirko man ps4 tai aš ji gavau su gta v, tai iš pirmo atrodė toks so coll ,bet story mode net lošti nenoriu (So boooooring......). Manau vienintelis tikslas būvo kuriant žaidimą tai kuo geresne grafiką dėl pinigų.... 

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, aš kai pirmą kartą pradėjau žaisti, vos parėjęs namo su Franklinu pas save radau pusę milijono. 

Gal buvai pirkęs GTA V su bonusu (pre-order bonus). Man šiaip žaidimas visai patiko, tikrai pranoko ir nebe toks niūrus kaip GTA IV. :)

Redaguota , nario PrefixS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

GTA V labai panasus i GTA IV tik biskuti grafika geresne

Tai taip... Žinai, kaip ir Call of duty buvo panašus į kitas Call of duty dalis. Turbūt freepostint atėjai?

 

Gal buvai pirkęs GTA V su bonusu (pre-order bonus). Man šiaip žaidimas visai patiko, tikrai pranoko ir nebe toks niūrus kaip GTA IV. :)

O man tas niūrumas labai patiko, taip pat, kaip ir GTA III.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmones kurie buvo užsisakę pre-orderį žaidimo pradžioje gauna pusę milijono juos gauna tas Franklinas ir jai neklystu online dar duoda pinigų :D

Pats truputį gailiuos jog pre-ordą ėmiau.. Vien dėl to jog, man pačiam nepatiko kas do lempą gali betkada atsiverst ir mano manymu galėjo palikti tą vieną Frankliną kaip veikėją vienintelį..

Redaguota , nario - Domas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2739 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



    • tarpininkai
    • tarpininkai
    • tarpininkai

    • apgavikai
    • apgavikai
    • apgavikai

  • Naujausios temos

  • Naujausi būsenos atnaujinimai
    • Nustatymai

    • spiritdust

      Sveiki‎

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

       ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ ‎ 

      ‎ ‎ ‎ 

      ‎ 

      ‎ 

    • So Good√ιק

      https://t.me/zedprofit

      Telegram grupė, kurioje dalinuosi naujausiais Uždarbiais, Airdrop'ais iš kurių galit uždirbti pinigų!

      Taip pat vyksta diskusijos apie Crypto, Forex, Trading bot'us.

      Dalinuosi visa info tam, kad uždirbtumėte ir jūs! 🤑

    • debista

      Parduodu

      csgoroll level 41

      RustClash level 66

      +csgo prime

      Pasiulimus siuskit discord

      @debista

       

       

       

    • yhiunkis

      pardavineju cs2 prime acc po 7,5e FA - premier ready

    • Bemwas

      **MystiqueRP: Naujas Pasaulis Lūkesčiams**

      Sveiki atvykę į MystiqueRP, kur sukuriame nepaprastą pasaulį, leidžiantį jums išgyventi savo svajones ir sukurti savo istoriją. Mūsų serveris siūlo išskirtinę FiveM roleplay patirtį, praturtintą detalių, įvairovės ir įtakos jūsų pasirinktam vaidmeniui.

      **Įvairių Veiklos Galimybių Sankirtoje**

      Nesvarbu, ar norite tapti miesto policininku, žvalgybininku, kurie tylioms gatvėms suteikia saugumą, ar prekybininku, kuris kūrelius savo imperiją, mūsų serveris suteikia platų vaidmenų pasirinkimą, kiekvienam žaidėjui atitinkant jo lūkesčius. Mūsų įvairovė leidžia jums įsitraukti į skirtingas veiklos sritis ir kurti savo pasaulį, kuris jums patinka.

      Išbaigta Ekonomika ir Turinio Sistemos

      Mūsų serverio ekonomika ir turinio sistemos yra subalansuotos ir giliai suprojektuotos, kad suteiktų jums autentišką patirtį. Nuo nekilnojamojo turto investicijų iki verslo verslo plėtros ir net legalių ir nelegalių sandėlių operavimo, galimybių gausa yra riba. Jūsų finansų valdymas, rinkos analizė ir verslo strategija yra pagrindiniai serverio aspektai, kurie jums padeda siekti sėkmės.

      Bendruomenės Dvasia ir Sąveika

      MystiqueRP yra ne tik žaidimo platforma, bet ir draugiška bendruomenė, kurioje prisijungę žaidėjai gali jaustis kaip namie. Mūsų administracija yra pasirengusi padėti, mokyti ir remti naujokus, siekdama užtikrinti, kad visi mūsų žaidėjai turėtų malonią ir įtraukiančią patirtį.

      Norėdami išlaikyti mūsų bendruomenės aktyvumą ir įdomumą, reguliariai organizuojame įvairius renginius, konkursus ir veiklas. Tai gali būti nuotykių ieškojimai, miesto festivaliai, automobilių lenktynės ar netgi nelegalių gaujų konfliktai. Kiekvienas renginys atneša naujų iššūkių ir skatina bendruomenės sąveiką.

      Prisijunkite prie MystiqueRP ir išbandykite gilias ir įtraukiančias FiveM roleplay patirtis, kurios neatskleidžia savo ribų ir leidžia jums būti, kuo tik norite!

      |Serverio discord| || https://discord.com/invite/mystique ||

  • Populiariausi nariai


×
×
  • Sukurti naują...