Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar apsimoka? !!! Interneto diskusijos.


JoeSwaG@

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3179 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi, eina interneto planas i pabaigą ir ieškaus interneto. Labiausiai sudomino šis variantas, kadangi jau turiu omniteli, gyvenu užmiestyje ir kitų gali netraukt o omniteli puikiai traukia. Dabar turiu tik 10gigu planelį :D

 

269032c8f17a67cd8dbdf03410051bd1746.png

 

 

 

Pagr klausimas , apsimoka ar ne? Padėkit ir +r3p.

 

P.S žinau, puse komentarų bus paint masteris bet tiesiog tingejau su photoshopu daryt :)

Redaguota , nario JoeSwaG@
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Omnitel yra visai geras internetas, kai pas mane sode vasarą turėjau sedėt ten 2 mėnesius, nes niekur negalėjau eit tai tėvai parvežė kortelę omintelio, nusipirkau modemą ir tokį fleshiuką per ten pasijungiau, pasidariau su laidu ir visai normaliai buvo 15MB/ps download ir žaidimus žaisdavau ant normalaus pingo t.y 80 (csgo)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Omintel'io neapsimoka imt, nesumokėsi - gali apribot dėl ko labai sulietęs. O aš su TEO sėdžiu ir pvz irgi vėluoju mokėt net pranešimai ateina bet internetas vis vien full speed eina :D

 

3mėn nesumoki ir zopa :D ir dar palukanu įšauna :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

omnitelis turi du niuansus:

1) ta greicio bloka (tikriausiai dar vis) galima apeit neatjungus nuo tinklo. tiesiog pastatyt isorini modema ir jo niekada neisjungt. tada nepritaiko jie to ribojimo.

2. pasikalbejus su konsultantu galetum gaut plana ISMANIEMS XXL PLIUS, ar koks ten, ir jis duoda neribotus pokalbius sms ir neribota intika uz 22€, lieka tik modema nusipirkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Omintel'io neapsimoka imt, nesumokėsi - gali apribot dėl ko labai sulietęs. O aš su TEO sėdžiu ir pvz irgi vėluoju mokėt net pranešimai ateina bet internetas vis vien full speed eina :D

 

Man atrodo 5 dienas nesumoki, tada turi paspausti, kad matei sąskaitą. O po dar kelių dienų, jau pamiršk :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau geriausia imti MEZON, bet ne tą laidinį ir ne pnš šūdą kaip omniconnect, bite, tele2. Kažkaip jis ant radijo bangų veikia, montuoja kaip TV anteną. Kainos nepamenu, bet atrodo gaunasi pigiau nei omniconnect, ir greitis atrodo didesnis.

Mano TELE2 su 3G daug geriau veikia negu MEZON, nebent kalbi apie "Erdvių" planus, dėl tų didelis klaustukas iki šiol...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3179 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...