Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3849 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Užsisakiau tušinuka :D spėjau tik jį xD dabar dar pasikaups GN sakysiuos gal geriau ką nors jei spėsiu xD

O dėl to klausimo koks tolkas jiems duot daiktus už prisijungimus tai atsakymas gan paprastas
Reklama, visokie google adsense ir pns lankomumas tikrai didelis pas juos :)

****Do Apyrankės**** Fb:
  • Parašė po 3 savaičių...

Gal kam reikia parduodu savo gokano.com accounta? Turiu 401 taska. Esu pakvietes 117 nariu. I diena gautumet po 4 taskus. Plius dar galestit pasiimti gold member maike. Nes dar neuzsisakes esu. Del kainos susitarsim. 

Priimk į fb grupę, be to kokia ta kaina ?

Neverta net ten rinkt taškų, visvien kai restock'as būna tik laimės reikalas ar spėsi pasiimt kažką ;)

Man labai įdomūs yra tokie žmonės, kaip tu. Dirbu promo darbuotoju ir neretas, vyresnio amžiaus, žmogus atsisako net šnekėti, neišklausę, ką jiems turiu pasiūlyti. Šiuo atveju dalinau maistą katėms ir tikrai ne pačias mažiausias pakuotes. Labai liūdna, kai jaunimas turi senamadišką požiūrį į tokius dalykus, maždaug: "nieko nėra nemokamo" arba "neverta, nes laimės reikalas" nu tipo.. Tikiuosi, išmirus senimui, jauni žmonės šiek tiek prablaivės... :/

NEMOKAMI BITCOINAI KAS VALANDĄ!

black(white)hat

artstech

progress

Pasipakosiu ir as smile.png

Bandziau imti iphone jau viska surasiau ir biski pirstai sudrebejo nespejau... ir likau be iphone biggrin.png tada puoliau tablet imti irgi nespejau... tai galu gale imiau beleka kad tik imt ir pasiemiau pats nesuprantu ka... na bet nieko 220gn nieko cia nereiskia svarbu kad paiimiau kazka smile.png

Dar viena problema parasiau vietoj salies United Kindgom, Leicestershire tai yra apskritis kitaip sakant kur gyvenu biggrin.png

YBt6IR3.png

 

Stai nuotrauka mano gauto prizo:

Po dvieju menesiu laukimo pagaliau gavau laikrodi kuri buvau uzsisakes!

HS9blmY.jpg


 


Jokiu reff link nereklamuoju ir pns :) nes GN sociai turiu dar ir kitiems restockams ir galiu susirinkti saziningai jeigu reikes man ir daugiau :) Visiems kas netiki kad gavau priza galiu ikelti kokia norit jo fotke :D ar su lapeliu sone ar ant rankos uzsideti ir pns :D Dabar lauksiu vakar paiimti prizo :) ir kito restocko :)


  • Teigiamai 1

Tai turbut tas Paulius busi kuris postino po Gokano postais FB :D maciau kad kazkas is lietuviu sitas ausines paime tai turbut tai tu ir busi :) saunuolis :)

Jo tai aš ;D Šiaip netikėjau iš pradžių šiuo tinklapių, bet tenka pripazinti visiems netikintiems. O žiūrėk kada jie išsiunčia prizus ?

Jo tai aš ;D Šiaip netikėjau iš pradžių šiuo tinklapių, bet tenka pripazinti visiems netikintiems. O žiūrėk kada jie išsiunčia prizus ?

Man laikrodi isiunte kazkur per 2-3 savaites, as gyvenu UK tai gal man ilgiau eina bet visas procesas isiuntimas uztruko apie 2men kol prizas pasieke mane. As ji paemiau rupjucio restocke. tada laukiau laukiau buvau perejes prie tu zmoniu grupes kurie netiki kad kazka cia duoda :D ir praleidau rugsejo restocka bet neseniai gavau ta laikrodi ir dabar tikrai as jais tikiu :D (bent jau del smulkmenu jas tai tikrai atsiuncia) del dideliu prizu ten dar neaisku nezinau. :) o sitam restocke paemiau ta Instax mini 8. kaip ir ankstesniam poste pasakojau. 

O kai tu gyveni lietuvoje gal pas tave jis ir greiciau ateis negu man atejo laikrodis :) na bet galiu pasakyti teks palaukti :) svarbiausiai turek kantrybes :) 

Ir visiem netinkitiem noriu pasakyti pagalvokite juk jie nepriduos kiekvienam prizu uz dyka galima sakyti. Jie duoda labai maza ir ribota kieki, bet svarbiausiai kad duoda. kas nespeja viena karta speja kita ir pns :) na zodziu laukiam savo prizu ir kito restoko ;)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3849 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...