Peršokti į turinį

Nemokami daiktai už prisijungimą!


MarU

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3071 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

net nebandei o jau apie survey sneki...

:DD O kam bandyti jeigu ir taip viskas aišku... Kokia nauda jiems už tai jog kažkoks žmogus prisijungia sekundei į dieną ? Gi ne P.T.C. tipo tinklapis, kad dalintu dovanas už reklamos peržiūrą. Labiausiai tikėtinas atvėjis jog survey yra, nes su survey jiems naudos pilna, nebent jie kažką giliau suka ir apie tai neužsimina dėl to ir yra antraštė "Free prizes".

Redaguota , nario Wersusas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DD O kam bandyti jeigu ir taip viskas aišku... Kokia nauda jiems už tai jog kažkoks žmogus prisijungia sekundei į dieną ? Gi ne P.T.C. tipo tinklapis, kad dalintu dovanas už reklamos peržiūrą. Labiausiai tikėtinas atvėjis jog survey yra, nes su survey jiems naudos pilna, nebent jie kažką giliau suka ir apie tai neužsimina dėl to ir yra antraštė "Free prizes".

Kai buna papildyta jokiu survey padaryt nereikia, norint uzsisakyt tik reikia uzpildyt info ir laukt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Užsisakiau tušinuka :D spėjau tik jį xD dabar dar pasikaups GN sakysiuos gal geriau ką nors jei spėsiu xD

O dėl to klausimo koks tolkas jiems duot daiktus už prisijungimus tai atsakymas gan paprastas
Reklama, visokie google adsense ir pns lankomumas tikrai didelis pas juos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Gal kam reikia parduodu savo gokano.com accounta? Turiu 401 taska. Esu pakvietes 117 nariu. I diena gautumet po 4 taskus. Plius dar galestit pasiimti gold member maike. Nes dar neuzsisakes esu. Del kainos susitarsim. 

Priimk į fb grupę, be to kokia ta kaina ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neverta net ten rinkt taškų, visvien kai restock'as būna tik laimės reikalas ar spėsi pasiimt kažką ;)

Man labai įdomūs yra tokie žmonės, kaip tu. Dirbu promo darbuotoju ir neretas, vyresnio amžiaus, žmogus atsisako net šnekėti, neišklausę, ką jiems turiu pasiūlyti. Šiuo atveju dalinau maistą katėms ir tikrai ne pačias mažiausias pakuotes. Labai liūdna, kai jaunimas turi senamadišką požiūrį į tokius dalykus, maždaug: "nieko nėra nemokamo" arba "neverta, nes laimės reikalas" nu tipo.. Tikiuosi, išmirus senimui, jauni žmonės šiek tiek prablaivės... :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasipakosiu ir as smile.png

Bandziau imti iphone jau viska surasiau ir biski pirstai sudrebejo nespejau... ir likau be iphone biggrin.png tada puoliau tablet imti irgi nespejau... tai galu gale imiau beleka kad tik imt ir pasiemiau pats nesuprantu ka... na bet nieko 220gn nieko cia nereiskia svarbu kad paiimiau kazka smile.png

Dar viena problema parasiau vietoj salies United Kindgom, Leicestershire tai yra apskritis kitaip sakant kur gyvenu biggrin.png

YBt6IR3.png

 

Stai nuotrauka mano gauto prizo:

Po dvieju menesiu laukimo pagaliau gavau laikrodi kuri buvau uzsisakes!

HS9blmY.jpg


 


Jokiu reff link nereklamuoju ir pns :) nes GN sociai turiu dar ir kitiems restockams ir galiu susirinkti saziningai jeigu reikes man ir daugiau :) Visiems kas netiki kad gavau priza galiu ikelti kokia norit jo fotke :D ar su lapeliu sone ar ant rankos uzsideti ir pns :D Dabar lauksiu vakar paiimti prizo :) ir kito restocko :)


  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3071 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...