Peršokti į turinį

Nemokami daiktai už prisijungimą!


MarU

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3071 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas!

Nardydamas interneto platybėse, aptikau, lyg ir, patikimą puslapį ar projektą, kuris suteikia galimybę už apsilankymus bei įvykdytas užduotis rinkti taškus, kuriuos vėliau galima iškeisti į tikrai neblogus prizus. Tai yra sąlyginai naujas projektas. Jums tereikia prisijungti kasdien, kad gautumėte vieną tašką, taip pat, atlikti papildomas užduotis gauti dar daugiau papildomų taškaų. Pavyzdys: 16GB USB atmintinė "kainuoja" 30 taškų, tai reiškia, jums, tereikia (į dieną surenkant po 2 taškus, galima ir daugiau surinkti) pusę mėnesio kasdien ateiti į puslapį ir jau galite pasiimti 16GB USB atmintinę ir tai yra tik vienas iš daugelio prizų, už kuriuos nesumokėsite nė cento (neskaičiuojant elektros bei interneto išlaidų!) Didesni prizai kaip GoPro HD kamera "kainuoja" 375 taškus, todėl, grubiai, jums prireiktų vienerių metų, kad galėtumėt pasiimti rimtesnę dovaną - kamerą.

www.gokano.com

Šioks toks prizų sąrašas (toli gražu ne visas):


86faf23fd546686c4cb2aaa8b006c7b3992.png

 

Beje, prizai pridedami tam tikromis dienomis, kurios pranešamos naujienose ir patys prizai turi limituotą kiekį, tačiau viskas yra įmanoma.

www.gokano.com

Redaguota , nario MarU
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tu esi jau kažką gavęs ar tik pats galvoji dar kad gausi ?

Labai daug internete skaičiau apie tai, atsiliepimų ir, kol kas, neigiamų neradau. Dar daugiau patyrinėsiu ir jei atrasiu įrodančių faktų, kad tai apgaulė pats apie tai parašysiu forume ir šita tema bus ištrinta. :) Galiausiai, dvi savaites "pažaisiu" ir pabandysiu užsisakyti tą USB atmintinę, svarbiausia, kad man tai daug laiko ir darbo nekainuos, todėl nusivylęs neliksiu. :)

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai daug internete skaičiau apie tai, atsiliepimų ir, kol kas, neigiamų neradau. Dar daugiau patyrinėsiu ir jei atrasiu įrodančių faktų, kad tai apgaulė pats apie tai parašysiu forume ir šita tema bus ištrinta. :) Galiausiai, dvi savaites "pažaisiu" ir pabandysiu užsisakyti tą USB atmintinę, svarbiausia, kad man tai daug laiko ir darbo nekainuos, todėl nusivylęs neliksiu. :)

Nu tada gal ir pats pabandysiu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau per mane čia užsireginai :D nes Facebooke buvau platines i 270 grupiu + esu sukures Gokano Lietuva grupe Facebook. Tikriausiai iš lietuvių turiu daugiausiai taškų. 393. Tad rekomenduoju visiems registruotis :) Esu pakvietes 116 nariu.

 

Sėkmės ;)

 

 

Facebook grupė: https://www.facebook.com/groups/893156487440367/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau per mane čia užsireginai :D nes Facebooke buvau platines i 270 grupiu + esu sukures Gokano Lietuva grupe Facebook. Tikriausiai iš lietuvių turiu daugiausiai taškų. 393. Tad rekomenduoju visiems registruotis :) Esu pakvietes 116 nariu.

 

Sėkmės ;)

 

 

Facebook grupė: https://www.facebook.com/groups/893156487440367/

Uoj ne, radau kitam puslapyje ir tai nei su fb, nei su žaidimais nesusijęs puslapis. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad ir kaip atrodo patikimai, internete RETA arba net nėra tinklalapių, kurie be jokios naudos sau, galėtų dalinti daiktus taip visiškai nemokamai. Kas čia pff, ateini, pusę mėnesio prisijungi prie tinklalapio kažkokio ir jau 16GB flash'ą gauni ? NETIKIU :D Įrodymus pateikit, tada gal ir patikėsiu, o kol toliau rasiu temas tokias, kuriose rašoma apie nemokamus daiktus internete ir netikėsiu. Tai mano nuomonė apie tokio pobūdžio tinklalapius ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3071 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...