Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dinginėja intikas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3161 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Radau priezasti. Bet anyway, turi skambint/chatint i TEO, kad kazkur netoli taves sutvarkytu iranga.. nes grybauja ne del tavo kaltes (as labai tikiuosi kad ne del tavo, nes visokiu yra i-net boosterio megeju sitam forume)

:l Grybauja tai net nežinau, nes dabar dežutę biški paniurkiau, tai yra intikas, aišku gal čia tik sutapimas, bet... :D Bet jau i-net booster tai nebijok, nenaudoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Firmware Version: PDGA4001N_TEO_2.1.1.0027 - main
Aš taipogi turiu TEO interneta ir man buvo tokios pačios bėdos. Perjungi Rauteri ir vėl veikia tai 5 - tai 10minučiu visaip kartais ir ilgiau po pora h ir panašiai taip tesės pora dienu tai paskambinom į teo ir atvažiavęs pakeitė mums Routeri ir sakė, kad taip visiems dabar klientamas yra, ir kitais metais visiems sudės naujus kurie nemals tokio šūdo.. o taip gali pats pabandyti nueit į Rauterio nustatymus per savo ip ir būs
SYSTEM - FACTORY RESET man padėjo viena karta kai buvo vėl pradėjęs toki šuda malt ant naujo Rauterio.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3161 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...