Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dinginėja intikas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3162 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Žodžiu, pabūna internetas kokias 3-5 minutes, dingsta. Išsijungia WLAN lemputė, vėl iš naujo kraunasi, užsikrauna, pabūna kelias minutes ir vėl dingsta. Visą dieną šitaip. 2 dienas buvo, ant vakaro pasitaiso. Trečią dieną visą dieną jau beveik gražiai buvo, šiandien vėl visą dieną dinginėja. Kame bėda gali būt? Skambinau į teo, perkrovė liniją, nepadėjo, atvežė inžinierių, tas pakeitė laidus(?). Gal kam yra taip buvę? Truputi jau pradeda knist, geriau jau iš vis intiką atjungtų tada :D

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žodžiu, pabūna internetas kokias 3-5 minutes, dingsta. Išsijungia WLAN lemputė, vėl iš naujo kraunasi, užsikrauna, pabūna kelias minutes ir vėl dingsta. Visą dieną šitaip. 2 dienas buvo, ant vakaro pasitaiso. Trečią dieną visą dieną jau beveik gražiai buvo, šiandien vėl visą dieną dinginėja. Kame bėda gali būt? Skambinau į teo, perkrovė liniją, nepadėjo, atvežė inžinierių, tas pakeitė laidus(?). Gal kam yra taip buvę? Truputi jau pradeda knist, geriau jau iš vis intiką atjungtų tada :D

Bandei skambint interneto tiekėjams ar panašiai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Čia dėl to, kad vakar pūtka užbaninai.

Gaila. Gaila ir tai, kad ir tau užbanint pagaliau proga atsirado. Dar keli liko, bet nieko, ir tuos sutvarkysim. Spaminkit toliau, vaikučiai.

 

 

Bandei skambint interneto tiekėjams ar panašiai?

 

Žodžiu, pabūna internetas kokias 3-5 minutes, dingsta. Išsijungia WLAN lemputė, vėl iš naujo kraunasi, užsikrauna, pabūna kelias minutes ir vėl dingsta. Visą dieną šitaip. 2 dienas buvo, ant vakaro pasitaiso. Trečią dieną visą dieną jau beveik gražiai buvo, šiandien vėl visą dieną dinginėja. Kame bėda gali būt? Skambinau į teo, perkrovė liniją, nepadėjo, atvežė inžinierių, tas pakeitė laidus(?). Gal kam yra taip buvę? Truputi jau pradeda knist, geriau jau iš vis intiką atjungtų tada  :D

 
 

Na nemanau, kad galėtų kažkas dosinti tavę, nes būtų pasakę, pats gyveni didmiestį ar nuošaliau, kaime?

Kaime
Redaguota , nario .lukonic`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na siūlyčiau, perreiti per laidus, kurie teka nuo šaltinio iki modemo, gali būti, kad yra palūžęs. Bet mažai tikimybės.

O per kitą prietaisą irgi tas pats, (dinginėja, per telefoną ar pnš?)

Dinginėja, man iki pačio modemo intikas nedaeina, išjungia wifi ir viskas, persikrauna

 

jai pas tave 8 win tai galima pasiziuret i intika kai dingsta raso tipo limited tai pvz man taip budavo dinginedavo jis labai dažnai tai wifi draivus atnaujint reikia

Windows XP, senas kompas pajungtas šiuo metu, bet esmės nekeičia, man dingsta internetas modeme, o ne grynai tik kompe.

Tai, kad jis rašo, kad jam kaip tik ant vakaro pasitaiso, o ne prastai pradeda veikti

Man įvairiai, dvi dienas visą dieną nebuvo, ant vakaro pasitaiso, trečią dieną buvo visą dieną, ant vakaro buvo dingęs vieną kartą, šiandien vėl nuo ryto nebėra, nežinau kaip vakare bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Am, tai tada per žiūrėk laidą nuo modemo iki šaltinio. Nes pas manęs yra plonas laidukas, jį biškį užlenki, ir jausmas kai DDoS gautum

Žiūrėjau aš tuos kabelius, bet, kad nieko keisto nematau, sakau, dar netgi inžinierius buvo atvažiavęs tuos kabelius keitė, jungė, bet viskas tas pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žiūrėjau aš tuos kabelius, bet, kad nieko keisto nematau, sakau, dar netgi inžinierius buvo atvažiavęs tuos kabelius keitė, jungė, bet viskas tas pats.

Labai keista, jeigu inžinierius nesutvarko :/

O prie tavo namų yra koks bokštas susijęs su ryšiais? Nes kai buvau kaime, ten buvo teo intikas.. Ir per kelis šimtus metrų buvo kažkoks ryšio bokštas, ir tas beveik visą signalą suvalgydavo (100MB/s turėjo būti, o gaudavau 0.5MB/S)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3162 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...