Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3821 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

xx. Uždrausti reklamuoti būsenos atnaujinimuose.

xx. Uždrausti į būsenos atnaujinimus mesti savo temas.

xx. Ant profilio ir parašo uždrausti dėti pusnuoges merginas. (Truputį kitoks tavo)

xx. Uždrausti pardavinėti pakvietimus.

xx. Leisti turėti tik vieną vartotoją ant vieno IP.

xx. Atidžiau stebėti kai kurių moderatorių darbą.

Šiam kartui tiek, pildysiu.

  • Teigiamai 2

xx. Uždrausti reklamuoti būsenos atnaujinimuose.

xx. Uždrausti į būsenos atnaujinimus mesti savo temas.

xx. Ant profilio ir parašo uždrausti dėti pusnuoges merginas. (Truputį kitoks tavo)

xx. Uždrausti pardavinėti pakvietimus.

xx. Leisti turėti tik vieną vartotoją ant vieno IP.

xx. Atidžiau stebėti kai kurių moderatorių darbą.

Šiam kartui tiek, pildysiu.

Siūliau

Pritariu

Pritariu

Šitas dalykas prieštarauja mano pasiūlymams, todėl nieko negaliu pasakyt

Siūliau(man rodos? :P)

Tai čia būtina

(redaguota)

O dėl tų raportų, yra mygtukas pranešti, bet juo beveik (?) nieks nesinaudoja, geriau sukurti temą, kodėl jis taip parašė, ar kitaip ir liko nenubaustas? Ir vėl povelnių kalti moderatoriai! Nedirba? Reikia vėl temą sukurt... Jugi taip nesunku paspausti tą mygtuką "Pranešti"", ir ten įrašyti ką maždaug pažeidė jūsų manymu tas žmogus ir poto nereikės bėdavot jog forume nėra tvarkos.

Antras faktas (o gal mitas?) šiame forume, bei daug kituose egzistuoja du žmonių tipai, ožiai ir neožiai, gink Dieve kas nors sužinos jog aš pranešiau ir jį nubaudė.. Gal geriau nespausiu. Moderatorių tokių nėra (?), kurie išpletkavotų kaip kaimo bobutės visam forumui kas ką pranešė, nebijokit ir spauskit tą nelemtą mygtuką ir jūsų dėka bus forumas švaresnis.

Ramaus jums vakaro.

Redaguota , nario Žilvinas P.
  • Teigiamai 2

 

  1. Siūlau įvesti taisyklę, kuri draustų prikelti senas, ryškiai nebeaktualias, bet neužrakintas temas.

Nebūtu papraščiau užrakinti tas temas po 1mėn(kažkiek sav.) neaktyvumo ? t.y. paskutinis postas prieš 2-3sav. ir tema užrakinta.

 

Šiaip kaip čia daug freeposterių tai jiems sunku sužiūrėt kada paskutinis komentaras.

Eik Namo

...užtat +rep pasirinkau ^^

Lukonic, liūdna matyti tavo pastangas, nors norai ir geri. Narių pritarimo tokiems dalykams nereikia, žinoma malonu iš tavo pusės kad atsižvelgi į jų nuomonę, bet tavo pagrindinė kliūtis yra aukštesnė administracija kuri daro tokius pakeitimus taisyklėse. Pastebėjau kad pagr. taisykles ne kartą keitęs ir Pranas, galbūt parašyk jam ir kartu kažką sugalvosit. Dėl tavo pasiūlymų kurie reikalauja forumo veikimo keitimo(pvz minimalus intervalas tarp pranešimų), jeigu niekas nepasikeitė, net Marius neturi pakankamų teisių ACP kad galėtų juos įvykdyti. Tai vienintelis būdas kažką keisti, būtų kreiptis tiesiai į Aurimą, bet jei rašysi jam, turėk gerus argumentus. Ši tema irgi padėtų, jei ji nebūtų pilna taisykles pažeidžiančio turinio, įskaitant ir iš moderatorių.

 

Atsiprašau kad šiek tiek nukrypau nuo temos :) Peace.  :taika:

  • Teigiamai 5

Reikia Pawn pagalbos? Skype nerašyk.

 

 

 

 

 

 

  • Parašė po 4 savaičių...

Tema: http://www.supergames.lt/topic/238485-steam-warhammer®-40000-dawn-of-war®-game-of-the-year-edition-nemokamas/#entry1719798

Komentaras:

Kol forumo daugumą sudaro pacukai ir tokie buki komentarai atitinka forumo reglamentą bei taisykles, tol šiame forume nei vyresnių, nei mąstančių nematysi.

O dėl likusių mažvaikių niekas nieko nekeis :D

Jeigu požiūris į forumą toks, kad niekas čia nieko nekeis, tai kam iš viso tada postus rinktis ir rašyti kas nepatinka, ką reikia keisti? Supranti dalyką, kad jeigu tau kažkas forume netinka tu gali atsijungti ir nebeprisijungti. Mažiau verksnių bus kurie verkia koks forumas blogas ir skundžiasi, kad niekas nieko nedaro. ;)

❤️

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3821 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...