Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3820 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Kiti tavo pasiūlymai tikrai ne į teigiamą pusė. Pvz: sakei, kad reikia drausti reklamas ant parašų ir pnš. Žmogau taigi čia toks forumas, kur žmonės gali pasiūlyti, pristatyti savo projekta, kur galima pritraukti žmonių dėmėsį. Su tavo kitais pasiūlymais, kaip trinti narius kurie turi 1 stipru negiama atsiliepimą, mano manymu, net neverta, tai kam tie neigiami atsiliepimai sukurti? Kad lankytojas galėtu matyti ar patikimas ar ne. Viskas čia OK su tais atsiliepimais. Kitas dalykas su pakvietimais sutinku, reikia juos naikinti arba visiems atimti ir juos gauti, per kokius konkursus ar šventės. Ir apskritai tu tiek prisiūlei tu pasiūlymų, man rodos forumo aktyvumas, lankomumas labai kristu. Čia tiesiog apie kiekvieną pasiūlymą reikia gerai apmastyti, kokios pasekmės bus. Nesakau yra tikrai gerų pasiūlymų kurie tikrai praverstu forumui :)

Redaguota , nario Haris^^
  • Teigiamai 2
(redaguota)

Nusiimk savo linzinius akinukus ir nematysi zabaliuk :) Laikas tau isiblaivyt nuo to pigaus rasalo :)

Dabar visiems aišku dėl ko tavo tėvai gailisi kad tave įsivaikino.

 

Saša, o kas atsitiko tavo medaliui "Merginoms"?

Redaguota , nario protingesnis uz protinga

Pasiekimai : Buvau vienas iš tų žmonių kurie atemė iš sašos modą.

Nusiimk savo linzinius akinukus ir nematysi zabaliuk :) Laikas tau isiblaivyt nuo to pigaus rasalo :)

Opa... atsigavo beraštis. Hello urban ar turėčiau sakyti urvini? Aš rašalo negeriu. Bėje...

 

AR MODERATORIUS TURI RAŠYTI LIETUVIŠKAI??

TAI DAR VIENAS DALYKAS DĖL KURIO SAŠA TURI BŪTI IŠMESTAS IŠ MODERATORIŲ. JIS NEMOKA RAŠYTI LIETUVIŠKAI, JIS YRA JIBANU*AS,  ĮRODYMAI

 

Perskaiciau visiskai pritariu. (Renai gali uostit pats zinai ka :))

Guess who's back

Dabar visiems aišku dėl ko tavo tėvai gailisi kad tave įsivaikino.

 

Saša, o kas atsitiko tavo medaliui "Merginoms"?

ZInojau kad graudus pilietis esi bet dabar ikisdamas tevus visiskai kritai akyse :D

 

Opa... atsigavo beraštis. Hello urban ar turėčiau sakyti urvini? Aš rašalo negeriu. Bėje...

 

AR MODERATORIUS TURI RAŠYTI LIETUVIŠKAI??

TAI DAR VIENAS DALYKAS DĖL KURIO SAŠA TURI BŪTI IŠMESTAS IŠ MODERATORIŲ. JIS NEMOKA RAŠYTI LIETUVIŠKAI, JIS YRA JIBANU*AS,  ĮRODYMAI

Pradejai didesniu sriftu rasyt matyt akinius nusiemei :D Beje JIBANU*AS, cia kokia kalba? lenku? tavo gimtoji?

ZInojau kad graudus pilietis esi bet dabar ikisdamas tevus visiskai kritai akyse :D

 

Pradejai didesniu sriftu rasyt matyt akinius nusiemei :D Beje JIBANU*AS, cia kokia kalba? lenku? tavo gimtoji?

Atleisk, ant atsilikeliu nenoriu gailėti žodžių. Tas JIBANU*AS, Ko tu jo klausi? Gi pats turėtum žinoti.

Pasiekimai : Buvau vienas iš tų žmonių kurie atemė iš sašos modą.

(redaguota)

ZInojau kad graudus pilietis esi bet dabar ikisdamas tevus visiskai kritai akyse :D

 

Pradejai didesniu sriftu rasyt matyt akinius nusiemei :D Beje JIBANU*AS, cia kokia kalba? lenku? tavo gimtoji?

lol, rašiau, kad tu įmatytum, žvairas.. kuris vienu metu mato treveną ir maximą...

 

bėje jibanu*as yra rusiškas keiksmažodis, kurį vartoją daugelis, o tave vadina mokykloje taip.

Redaguota , nario Саша Белый
Narys ispetas : 1.1. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
  • Teigiamai 3

Guess who's back

(redaguota)

lol, rašiau, kad tu įmatytum, žvairas.. kuris vienu metu mato treveną ir maximą...

 

bėje jibanu*as yra rusiškas keiksmažodis, kurį vartoją daugelis, o tave vadina mokykloje taip.

Nusisneket labiau nesugebi :D Deja bet mokykloje manes taip nevadino ir mokykla as jau uzbaigiau :) Dabar gali sa ramiai su ispejimu paverkt kamputije ir daryt isvadas.

Atleisk, ant atsilikeliu nenoriu gailėti žodžių. Tas JIBANU*AS, Ko tu jo klausi? Gi pats turėtum žinoti.

Tu tai isvis geriau patyletum matosi kad Reno 6-setas esi :D Graudu niurk niurk :DDD

Redaguota , nario Саша Белый
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 6
(redaguota)

Nusisneket labiau nesugebi :D Deja bet mokykloje manes taip nevadino ir mokykla as jau uzbaigiau :) Dabar gali sa ramiai su ispejimu paverkt kamputije ir daryt isvadas.

Betai tu ir kietas huh? Dalini įspėjimus kai kaškas šakojas ir paskui nusižvengi su savo atsilikelio juoku. Baigiai mokykla? Nice joke :D matos kad nemoki ir rašyti, ir išvadas su galva daryti :D

Redaguota , nario protingesnis uz protinga

Pasiekimai : Buvau vienas iš tų žmonių kurie atemė iš sašos modą.

iškart SG.lt padaryčiau tokį dalyką, kad galėtu Aurimas pamiršt apie forumą ;))

 

ir dar uždrausčiau antrus acc ant vienodų IP, tokia xujne

Meh, jau 3 acc iš to pačio IP :D. Tai ką daryt kai gauni įspėjimus už tiesą iš tokiu kaip Saša (žinau kad rašiau kad jis nėra toks blogas, bet su įspėjimais jis naudotis nemoka).

Betai tu ir kietas huh? Dalini įspėjimus kai kaškas šakojas ir paskui nusižvengi su savo atsilikelio juoku. Baigiai mokykla? Nice joke :D matos kad nemoki ir rašyti, ir išvadas su galva daryti :D

Esat reikalui galiu rasyt lietuvoskom raidem ir be gramatiniu klaidu. O del tokiu kaip tu ir renas broliuku De**liuku nezadu cia ieskot tu LT raidziu ant laptopo nes pas mane jos neuzimetos :) ir rasau daug nesukdamas galvos del tokiu bezdariu kaip jus :)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3820 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...