Peršokti į turinį

laptopas isijungia, issijungia


IamU

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3180 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Pabandyk ištraukti bateriją įjungti pakrovėjo laidą ir tada įjungti.

Bandziau, viskas taspats, tiktais tai kad viskas eina ratu, isijungia, 5 sec, issijungia, po 2 sec automatiskai isijungia ir vel tas pats

Redaguota , nario IamU
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu hard'as būtų parejas pagal mane jis visvien turėtu įsijungti ir tiesiog išmesti kad kietasis diskas nerastas. Man rodos problema bus su pagrindine plokšte, gal geriau nešk į taisyklą.

Gal dar kaska pasiulysit? Visgi, taisyklos mano miesto sestadieneis nedirba :/ Beto, man buvo taip nutike seniau, bet biskiuka pajunginejas Kompiuteris pasijunge, siandien irgi pajunginejau, pasijunge, bet paskui screenas uzsifreezino ir nebejo pajungti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal dar kaska pasiulysit? Visgi, taisyklos mano miesto sestadieneis nedirba :/ Beto, man buvo taip nutike seniau, bet biskiuka pajunginejas Kompiuteris pasijunge, siandien irgi pajunginejau, pasijunge, bet paskui screenas uzsifreezino ir nebejo pajungti

Nemanau kad verta dabar prie jo išvis knystis kol moitininės išvis nesudeginai. Nemanau kad šita problema gali sukelti kažkas kitas nebent gal pareja ram'ai bet ir tai tau juos keist kažkur vis vien reikias.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemanau kad verta dabar prie jo išvis knystis kol moitininės išvis nesudeginai. Nemanau kad šita problema gali sukelti kažkas kitas nebent gal pareja ram'ai bet ir tai tau juos keist kažkur vis vien reikias.

Na, pabandysiu ryt išvalyti kompo vidu, jei nepadés... RIP...

Kompiuterio kokia firma? Bei modelis koksai?

Modelio suzinot neiseis, nes isorei neraso. Firma tai acer.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1) Disconnect the AC power adapter --> Remove the battery --> Hold the power 

button for 60 seconds --> Now reconnect the AC power adapter and try to 

switch ON the laptop. Later put the battery back into the laptop. 

2) If the problem still exists then click on the below link and follow the instructions 

http://ccm.net/faq/9066-display-problem-laptop

Gali pabandyti dar šituos du variantus jeigu nesigaus tada tikrai palauk darbo dienų ir nunešk į taisyklą kol nesudeginai ir dar daugiau nuostolių nepasidarei.

P.S jeigu nemoki anglų kalbos parašyk į PM, išversiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Okey, susitvarkė kompiuteris, ką aš padariau, tai buvo taip : 1. Ištraukiau pakrovėja ir išėmiau bateriją. 2. Laikiau įjungimo mygtuką 2 x 1 min. 3. įdėjau bateriją ir pajungiau. Jeigu jums tai nepavyks bandykit viską iš naujo ir vietoj 3 punkto tesiog įjungti pakrovėja

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Okey, susitvarkė kompiuteris, ką aš padariau, tai buvo taip : 1. Ištraukiau pakrovėja ir išėmiau bateriją. 2. Laikiau įjungimo mygtuką 2 x 1 min. 3. įdėjau bateriją ir pajungiau. Jeigu jums tai nepavyks bandykit viską iš naujo ir vietoj 3 punkto tesiog įjungti pakrovėja

Šaunu mano rastas būdas tuomet suveikia, sėkmės naudojime. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3180 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...