Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Trinti | rakinti- tema neturi paskirties ir pagr. minties ;D


Daren_Shan

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3174 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Pick'Em Teams ESL One Cologne 2015  

53 balsai

  1. 1. Mėgstama komanda?

    • fnatic
      16
    • Luminosity Gaming
      0
    • mousesports
      1
    • Natus Vincere
      2
    • Ninjas in Pyjamas
      6
    • TEAM ENVYUS
      7
    • Team SoloMid
      3
    • Virtus Pro
      7
    • Cloud9 G2A
      4
    • Counter Logic Gaming
      0
    • FlipSid3 Tactics
      0
    • Renegades
      1
    • Team eBettle
      0
    • Team Immunity
      0
    • Team Kinguin
      5
    • Titan
      1


Recommended Posts

(redaguota)

Man sekasi super, vakar laimėjau truputį skin'ų, apie 17Eurų, bet buvo ir nesekmių (praloštas usp orion ir awp boom).

 

Trečia diena man atnešę medalį !!!! UHU  :D :D Labai tikiuosi pasiekti ir auksinį medalį :D Ir mano spėjimai šiai dienai:

 

357054a376e2bb0124f1ee0b419cd787275.png

Redaguota , nario đeivis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

BO3 prasideda, tikiuosi bent per šiandieną gauti nors kokį suvenyrą :D. Pats "pick em" nedalyvauju, palaikau fnatic ir finale tikiuos išvysti juos žaidžiant prieš TSM  :)

Taip pat low betindamas nuo 70ct pakilau iki 16 eurų, nėr blogai.

Redaguota , nario ernestasn
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

BO3 prasideda, tikiuosi bent per šiandieną gauti nors kokį suvenyrą :D. Pats "pick em" nedalyvauju, palaikau fnatic ir finale tikiuos išvysti juos žaidžiant prieš TSM  :)

Taip pat low betindamas nuo 70ct pakilau iki 16 eurų, nėr blogai.

Abejotinas dalykas- laimės dalykas :D Dabar stebės apie 800.000 - net gali pasiekti ir 1 mln žiūrovų, o per 1 match išdropina apie 8.000 suvenirinių dėžučių, tad dabar gauti yra neįmanoma :D Pirmuose matchuose buvo vos 300.000-400.00 , o dabar bus dvigubai :D

Redaguota , nario đeivis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

BO3 prasideda, tikiuosi bent per šiandieną gauti nors kokį suvenyrą :D. Pats "pick em" nedalyvauju, palaikau fnatic ir finale tikiuos išvysti juos žaidžiant prieš TSM  :)

Taip pat low betindamas nuo 70ct pakilau iki 16 eurų, nėr blogai.

TSM finale neišvysi. Bent jau aš taip galvoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

ENVY vs. NaVi

 

Žemėlapiai:

  • inferno - laimėjo EnVyUs 16:13
  • mirage - laim4jo EnVyUs 16:10
  • dust 2 - nereikės žaisti

Mano Awp Assimov and ENVY aaaaa, kad tik laimėtų :D


Inferno: 16:13 (7:8; 8:5)

Mirage: 7 : 8  po pirmo seto. Puikus ComeBack!


 


YES BAby aaaaa :D Awp assimov atnešė apie 50-60 eurų iš csgolounge ;D

EnVyUS sutriuškino NaVi 16:10 :D YEAH !!!!!!!! So happy :D


Kitas Match: kinguin vs. TSM

Redaguota , nario đeivis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

TSM Vs Kinguin

 

Pastačiau minimaliai, M4 Asiimov ant TSM, nes tikiu, kad ši komanda yra pajėgi, visgi tai yra geriausias 1 iš 3 matchas iki 2 pergalių.

Mano spėjimas būtų: 2:1 rezultatas, nes 2:0 nelabai tikėtina su tokiom apyligėm komandom.

 

Žemėlapiai:

 

  • dust2
  • overpass
  • inferno

Žemėlapiai yra palankūs TSM komandai, bet žiūrėsim :D

 

Redaguota , nario đeivis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

TSM Vs Kinguin

 

Pastačiau minimaliai, M4 Asiimov ant TSM, nes tikiu, kad ši komanda yra pajėgi, visgi tai yra geriausias 1 iš 3 matchas iki 2 pergalių.

Mano spėjimas būtų: 2:1 rezultatas, nes 2:0 nelabai tikėtina su tokiom apyligėm komandom.

 

Žemėlapiai:

 

  • dust2
  • overpass
  • inferno

Žemėlapiai yra palankūs TSM komandai, bet žiūrėsim :D

,

Labai abejoju, kad VP gali įveikti NiP ant BO3 :D Bet, šiame turnyre pasitaiko visko. VIsgi, jeigu nori rizikuoti, rinkis VP, aš tai nesirinkčiau.

:wub:  TSM aišku kad geriausi, lošia gerai, dažniausiai treniruojasi, o per matchus pasirodo itin gerai, jau mano draugui jie skin atnese daug buvo, bet buvo ir prapis* kai jis 50 dol pis*, eisiu snd tsm žėt, mldc kad už tsm sergi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:wub:  TSM aišku kad geriausi, lošia gerai, dažniausiai treniruojasi, o per matchus pasirodo itin gerai, jau mano draugui jie skin atnese daug buvo, bet buvo ir prapis* kai jis 50 dol pis*, eisiu snd tsm žėt, mldc kad už tsm sergi :D

Ne tik sergu už komandą, bet ir statau :D EnVyUs man atnešč gana daug eurų skinais, tai pažiūrėsim kaip bus su TSM.

Kolkas po 5 roundų, rezultatas: 5:0 TSM naudai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne tik sergu už komandą, bet ir statau :D EnVyUs man atnešč gana daug eurų skinais, tai pažiūrėsim kaip bus su TSM.

Kolkas po 5 roundų, rezultatas: 5:0 TSM naudai :D

Nū vo aš db pats pasijungiau, dq už naujienas, Už TSM VYRAI

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6:0 banzai :D m4 assimov padarys man daugiau skin'ų :D :D patinka man šis turnyras ir csgolounge :D

čia konkrečiai (mano nuomone) yra TSM mepai, nebent Kinguin labai jau ComeBack padarytų :D

Gausiu ir Gold trophy iš ESL :D

Duosi ir man? Būsiu tavo asmeninis šuniukas(JOKE) :funny: :funny: :funny: :funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3174 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...