Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Trinti | rakinti- tema neturi paskirties ir pagr. minties ;D


Daren_Shan

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3174 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Pick'Em Teams ESL One Cologne 2015  

53 balsai

  1. 1. Mėgstama komanda?

    • fnatic
      16
    • Luminosity Gaming
      0
    • mousesports
      1
    • Natus Vincere
      2
    • Ninjas in Pyjamas
      6
    • TEAM ENVYUS
      7
    • Team SoloMid
      3
    • Virtus Pro
      7
    • Cloud9 G2A
      4
    • Counter Logic Gaming
      0
    • FlipSid3 Tactics
      0
    • Renegades
      1
    • Team eBettle
      0
    • Team Immunity
      0
    • Team Kinguin
      5
    • Titan
      1


Recommended Posts

Well played CLG.

 

Jau 3 komandos važiuoja namo:

 

Cloud9, eBettle, Immunity.

 

10:5 po pirmo seto :D Atrodo CLG uždirbs man eurų skinais :D


Awesome :D eB 14: 16 CLG + keli skinai apie 5 euro :D

 

Kitas Match: Ren Vs Titan . Čia palaikysiu Titan, ir pabetinsiu daugiau daugiau GG :D

Man rodos, kad kitas match CLG vs Na'Vi? Jeigu klystu patikslinkit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jo, Navi 4 : 6 CLG dabar :D Bet aš manau, NaVi paims. Už šitą match nestačiau, nes NaVi man nėra stabili komanda, o CLG tokia normaliai žaidžianti. Sticker kainavo 0,92 už Navi, tai palaikau NAVI :D

Ir dar Cobblestone mepas.. aaa ESL One Cologne 2015 Cobblestone Souvenir Package 30,50€  - gauti būtų awesome :D

Palaikau CLG, nes Na'Vi esu atsižiūrėjas į valias. Norėčiau pamatyti ką naujesnės komandos yra paruošusios ir kaip stipriai jos sužais playoffuose.

CLG už tokį žaidimą aplodismentai ir pagarba. Šaunuoliai!

 

Na ką jau 4 komandos važiuoja namo:

 

Cloud9, eBettle, Immunity, CLG.

 

O dabar: Titan vs Renegades ir iškarto po to NiP vs Titan/Renegades.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įdomu, ar man pavyks datempti iki Cologne 2015 Pick'Em Challenge Gold Trophy :D Pirmą dieną pralošiau tik vieną su VP. Antrą dieną su NaVi laimėjau, su Kinguin pralošiau. Tikiu, kad NiP tikrai išeis, ir LG kitoje grupėje. Įdomu, kiek taškų reikiA Cologne 2015 Pick'Em Challenge Gold Trophy, kartais ne 75 ?

Jau prasidėjo per GO TV match :D

Žemėlapis: Mirage.

Titan Vs Renegades

Komantaras: pastačiau usp orion ant titan, tikrai tikiu, kad jie ant LAN yra visa galva pajėgesni už Renegades, ir be to tai Mirage žemėlapis, tad manau 16:13 rezultatu jie laimės :D

Darosi kažkas blogo... Man įdomu ką galvoja Ex6TenZ kai mato kaip jo team gauna malkų ir kodėl Ex6TenZ nekeičia taktikos ir daro vis tą patį...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 : 9 , Titanai gauna omg :D wtf? :D

Jau 15: 9 :D fsio diela, daugiau statymų šiandien nebus iš manęs :D

Nieko nesupratau kas ką tik atsitiko...

 

Jau namo važiuoja 5 komandos:

 

Cloud9, eBettle, Immunity, CLG ir, kad ir kaip bebūtų gaila prie jų prisijungia Titan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kitas Match: NiP vs Renegades ?

Taip. Mano manymu Renegades šiame matche neturi jokių šansų. Geriausi atvėju laimės 12 roundų. Titan būtų tikrai mums parodę gerą žaidimą ir palikę gerus įspūdžius žaidime prieš NiP. Gaila, bet Titan šiandien žaidė mano galva nesuprantamą žaidimą... Žargoniškai tariant-grybavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reddit forume rašo, kad  Titan pastatė kelis peilius ant priešininkų komandos ir tai buvo specialus pralaimėjimas, nenorint susitikti su NiP ir siekti asmeninės naudos. Ir tai rašo pakankamai daug forumiečių, net ir hltv. Jeigu mes pasižiūrim čia: http://www.csgolounge.com/match?m=5054dabar rašo: "Tinklapis nepasiekiamas", matyt užlūžo :D , bet stafkė buvo apie 2.67 su 1, tad jeigu  keli peiliai apie 200 (tarkim), tai 2.67 * 200 = 534 vert4s skinai. Nu nežinau :D Titanai buvo taip padarę daug kartų.

Keistas turnyras, ir tiek :D

Renegades gi buvusi Vox Eminor, ar ne?

t273.png

Renegades 28% : Value 2.54 for 1: http://csgolounge.com/match?m=5055

Tiem, kam negaila skin'ų ir rizikuoti mėgsta, tai siūlyčiau pastatyti kelių eurų vertės skin'ą :D

Taip. Vox Eminor tai Renegades. Visi prisimename Katowice 2015 ir Inferno map prieš Na'Vi. Na'Vi sutriuškino Vox Eminor 16-1. Ką kalbėt apie NiP... Manau šiame match Renegades neturi jokių šansų, o Renegades fanai gali tikėtis stebuklo.

 

Dėl Titan pralaimėjimo dėl korupcijos aš nelabai tikiu... Na nežinau tiesiog širdis neleidžia patikėti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Gavau suvenirinę dėžute inferno :D Uhu!! Per 5 ar 6 šiandienos žiūrėtus Matchus (jau net nepamenu, kiek jų šiandien buvo :D )- gavau tik 1 drop- pasiekimas!!!!  :D2,50€ Steam Market'e, neverta parduoti :D

O apie žaidimą: 7:3 dabar, NiP laimi, ir gana sausu laimėjo paskutinį round.

Jau 8:3- visiškas dominavimas.

Redaguota , nario đeivis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gavau suvenirinę dėžute inferno :D Uhu!! Per 5 ar 6 šiandienos žiūrėtus Matchus - gavau tik 1 drop- pasiekimas!!!!  :D 2,50€ Steam Market'e, neverta parduoti :D

O apie žaidimą: 7:3 dabar, NiP laimi, ir gana sausu laimėjo paskutinį round

Sveikinu gavus drop :D Aš gavau tik pirmajame NiP žaidime, Dust 2 souvenir package. Kol kas daugiau nebegaunu ;(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3174 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...