Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 532 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Rio 2022 Viewer Pass  

12 balsai

  1. 1. Ar pirksite?

    • Taip
      5
    • Ne
      7


Recommended Posts

3FPxMwh.png

IEM Rio Major 2022 - Counter-Strike: Global Offensive žaidimo turnyras, sulaukiantis daugybės dėmesio, kurio prizinis fondas sieka $1,250,000. Šis turnyras vyksta du kartus per metus ir ši tema skirta tiems, kurie tuo domisi. Kartu su IEM Rio Major 2022, mums siūloma pirkti Rio 2022 Viewer Pass ir kartu su juo, gausime beribius graffiti, Rio 2022 Event Coin ir Steam Emoticons skirtus Steam.tv chatui. 

Dabar apie Rio 2022 Event Coin. Yra keturi medaliai:

Viso Rio 2022 Viewer Pass pagrindinė užduotis yra gauti Diamond Coin, kuris atrodo geriausiai. Visi challenges:

  • Activate your coin before the tournament is over
  • Place all nine Pick'Em predictions for the Challengers Stage before it begins
  • Get five correct Pick'Em predictions for the Challengers Stage
  • Place all nine Pick'Em predictions for the Legends Stage before it begins
  • Get five correct Pick'Em predictions for the Legends Stage
  • Place all seven Pick'Em predictions for the Champions Stage before it begins
  • Place two correct Pick'Em predictions for the quarterfinals
  • Place one correct Pick'Em prediction for the semifinals
  • Make a correct Pick'Em prediction for the grand final

Apie IEM Rio Major 2022 Pick'Em. Turim tokį dalyką: 

O1PeWT0.png

Norint pereiti šį etapą, reikia gauti 5 iš 9. Jeigu nesate tikri dėl pasirinkimo 3-0, geriau žaisti saugiai ir dėti komandą į advance, o ties 3-0 pasirinkti visiškai random. Geriau žaisti saugiai ir užtikrintai. Jeigu pasirinkote 3-0 Vitality ir ji pralaimėjo vieną geimą, bet vis tiek pateko į kitą etapą, taško negausite.

Ar verta pirkti Rio 2022 Viewer Pass?

Taip verta, nes pinigai visada grįžta atgal, + galimybė gauti Diamond Coin ir 100% galimybė gauti Gold Coin (nu reiktų labai labai su'fail'inti, kad jo negautum). 

Domiuosi CS: GO turnyrais jau gan ilgai, ir turiu visus  Diamond Coin, todėl galite pasitikėti manimi, arba vertinti populiarių Youtuber'ių kaip kad Hawka, PimpCSGO, Kovu, CykaHotFire, MrMaxim, Anomaly nuomone, nors tikrai ne visi turi  Diamond Coin. Čia labiau yra 50/50, nes viską lemia finalinis žaidimas. 

Jeigu yra kitų klausimų, drąsiai klauskite.

Kaip gauti Souvenir Packages?

Yra "Souvenir Tokens" už kuriuos galima nusipirkti bet kokį Souvenir Package iš bet kokio žaidimo, bet kokiame žemėlapyje. Svarbu paminėti, kad nebus galimybės jo nei  parduoti, nei jį keisti 7 dienas!

The Challengers Stage: 10/31 - 11/3

IEM Rio Major 2022 Matchup Calculator:

Redaguota , nario deivis_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2022-10-23 14:51, ZOLY parašė:

kol prasidės turnamentas, pick'emus 1-o roundo irgi pridaviau. :)

Labai džiaugiuosi, kad tu "pridavei". Steam Inventoriuje matau, kad turi Antwerp 2022 Silver Coin, Stockholm 2021 Gold Coin matyt daug supranti ;) NEs aš turiu visus Diamond, apart to, kad rašytum normaliai, liksi vėl su SIlver. O dėl tos citatos - o taip, yra keli mažvaikiai, kuriems neįtiksi, ar tik nebus ten tavo alt account'ai?

2022-10-26 17:06, rytispak parašė:

Ka vyrai ir moterys dejot i 3-0?

3-0 Yra labai lengvas pick, bet kartu ir gali sudegti, jeigu nebijai rizikuoti, geriausia alternatyva būtų dėti Vitality, nes jų pirmas game su Imperial ir matant, kas būtų toliau: https://majors.im/22rio Vitality turi didelius šansus 3-0, bet atsižvelkim ir į tai, kad Major bus Brazilijoje ir Imperial jų komanda, tad geriau Vitality dėti į advance ir pasiimti saugius 5/9

Pirmi du geimai yra BO1, tad daug kas priklauso ir nuo map.

Aš rinksiuosi kažką iš random fnatic, Imperial, 00NATION - komandos, dėl kurių nesu tikras, nes  pagal https://majors.im/22rio jos labai įdomius game gali turėti, ir gali visai nepatekti į Legends etapą.

Dėl 0-3.. čia manau gali būti dvi iš sių keturių Grayhound, 9z team, GamerLegion, IHC, nes jos dugne. 

V7MjsXx.png

Sunku jas vertinti, nes jos nėra žaidusios prieš geras komandas, tad čia kaip Renegades arba Tyloo, kur..  labai labai mažai tikėtina, kad komanda gali kažką gero pademonstruoti, nors tai yra Major ir upsets are very possible

O dėl advance: tikrai imčiau bent 1 ar 2 kažką iš 00NATION, FURIA, Imperial nes brazilų palaikymas yra labai stiprus, ir bus labai didelis triukšmas šioms komandoms žaidžiant

Tada imam OG, nes komanda gerus rezultatus rodo, Vitality, nereikia net komentuoti kodėl, tada Cloud9 arba kitaip ex Gambit, tada reiktų pasirinkti tarp MOUZ / Outsiders / BIG, bent jau vieną iš jų, nes ant popieriaus jos atrodo gerai ir labai nedaug šansų, kad komandos kaip EG, GL, BNE galėtų laimėti prieš jas BO3

Dar turim balsavimą: 

bet jis dažniausiai yra 50/50 ties 0-3 ir 3-0.

Šiame etape gauti 5/9 tikrai lengva, o dėl 7/9 - 9/9 reiktų labiau laimės, nei statistikos, nes galima labai prašauti su kaikuriom komandom, kad ir su GamerLegion arba 00Nation. Dauguma neima Big, arba renkasi tarp Big ir Mouz. Man asmeniškai šios dvi komandos nepatinka, bet šiame etape labai nedaug alternatyvų iš komandų, kurios galėtų lengviau paimti BO3 lyginant tarkim su EG, IHC, ir net Bad News Eagles, jeigu komanda turi "ne savo dieną", net ir jie gali 0-3 būtų, bet gali būtų ir 3-0. Labai nenuspėjamos komandos

Redaguota , nario deivis_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, deivis_ parašė:

Labai džiaugiuosi, kad tu "pridavei". Steam Inventoriuje matau, kad turi Antwerp 2022 Silver Coin, Stockholm 2021 Gold Coin matyt daug supranti ;) NEs aš turiu visus Diamond, apart to, kad rašytum normaliai, liksi vėl su SIlver. O dėl tos citatos - o taip, yra keli mažvaikiai, kuriems neįtiksi, ar tik nebus ten tavo alt account'ai?

Wow seneliumbai, belieka pasveikinti ir paploti, toks didelis gyvenimo pasiekimas, VISI deimantiniai coinsai CS:GO, tikrai, net žodžių trūksta dėl tavo šio pasiekimo. 

Kad ir kaip būtų gaila, deja, nesi svarbus užtektinai, kad kurčiausi alt accountus ir gaiščiau laiką savo dalindamas tau -rep žaidimų forume ???

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
52 minutes prieš, ZOLY parašė:

Wow seneliumbai, belieka pasveikinti ir paploti, toks didelis gyvenimo pasiekimas, VISI deimantiniai coinsai CS:GO, tikrai, net žodžių trūksta dėl tavo šio pasiekimo. 

Kad ir kaip būtų gaila, deja, nesi svarbus užtektinai, kad kurčiausi alt accountus ir gaiščiau laiką savo dalindamas tau -rep žaidimų forume ???

 

Bet Tu gaišti laiką čia komentuodamas? Temoje - kuri Tau nėra aktuali, tai matyt turi labai daug laiko.

Su "gyvenimo pasiekimais" virtualūs žaidimai neturi nieko bendro, bet gauti Diamond Coin yra pasiekimas, nes gauni 3 Souvenir packages, kurie tau duoda profit + gražus coin + pagarba iš kitų žaidėjų, nes nuomonė vertinama, tai pačiam CS: GO žaidime, tai yra pasiekimas, bet su "gyvenimu" tai nesusiję visiškai.

Dar priminimas, kad IEM Rio Major 2022 Pick'Em predictions vyks maždaug iki 

https://www.hltv.org/matches/2359608/mouz-vs-outsiders-iem-rio-major-2022-challengers-stage 

 čia tiems, kurie norėtų pirkti Viewer Pass arba pakeisti savo pasirinkimus. Laiko yra dar labai daug.

Redaguota , nario deivis_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), deivis_ parašė:

Bet Tu gaišti laiką čia komentuodamas? Temoje - kuri Tau nėra aktuali, tai matyt turi labai daug laiko.

Su "gyvenimo pasiekimais" virtualūs žaidimai neturi nieko bendro, bet gauti Diamond Coin yra pasiekimas, nes gauni 3 Souvenir packages, kurie tau duoda profit + gražus coin + pagarba iš kitų žaidėjų, nes nuomonė vertinama, tai pačiam CS: GO žaidime, tai yra pasiekimas, bet su "gyvenimu" tai nesusiję visiškai.

Dar priminimas, kad IEM Rio Major 2022 Pick'Em predictions vyks maždaug iki 

https://www.hltv.org/matches/2359608/mouz-vs-outsiders-iem-rio-major-2022-challengers-stage 

 čia tiems, kurie norėtų pirkti Viewer Pass arba pakeisti savo pasirinkimus. Laiko yra dar labai daug.

Aš diskutuoju žaidimų forume temoj kuri apie žaidimą kurį aš žaidžiu, apie kokį tu laiko gaišima kalbi? Random žodžius išsirenki ir susidarai savo kontextą ką buvau parašęs? 
Ta prasme aš dėl tavo pasiekimo pasakiau, nes atrodo labai didžiuojiesi tuom, kad žaidime surinkai kažkokius diamond coinsus, nei klausiau, nei realiai įdomu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 14 valandas(-ų), ZOLY parašė:

Aš diskutuoju žaidimų forume temoj kuri apie žaidimą kurį aš žaidžiu, apie kokį tu laiko gaišima kalbi? Random žodžius išsirenki ir susidarai savo kontextą ką buvau parašęs? 
Ta prasme aš dėl tavo pasiekimo pasakiau, nes atrodo labai didžiuojiesi tuom, kad žaidime surinkai kažkokius diamond coinsus, nei klausiau, nei realiai įdomu ?

Išleidus 10€, norisi gauti juos atgal ir prisidėti papildomo Steam Wallet profit, todėl Diamond Coin yra optimaliausias sprendimas tam. Kaip investicija į tarkim 5-7 metus į priekį, galima pasidaryti ir 50€, tad to realaus laiko skyrimas norėtųsi kad atsipirktų.

-----

Apie 23 valandos liko iki IEM Rio Major 2022 Challengers Etapo Pick'Em spėjimų pabaigos. Populiarių Youtuberių prognozės, jeigu kam įdomu:

iš esmės, visi renkasi vienodai, prašauti šiame etape nelabai neįmanoma, arba visiems bus RiP ;D

Redaguota , nario deivis_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Wow, dar tokio Major nėra buvę ;D

Daugumai 0-3 Rip, bent jau tiems, kurie rinkosi Grayhound arba IHC. Numatyti to niekas negalėjo, bet pati žaidimo kokybė buvo gera, ypač tarp IHC ir 00Nation. Galima paaukoti 0-3 vien dėl gero jausmo, komentatoriai taip pap nustebino savo išraiška.

Mano pasirinkimas tie 0-3 buvo Imperial, nes ši komanda man patinka mažiausiai, aš tikėjausi saugių 5/9 todėl norėjosi surizikuoti, ir neimti nei Grayhound, nei IHC, ir toks sprendimas buvo geras, gaunu pirmą tašką, 1/9

3-0 čia gaunu antrą tašką su Mouz, 2/9, o rinkausi Mouz nes visiškai nesitikėjau, kad komanda pateks į Legends, 3-0 pasirinkimas buvo tiesiog random, labai šaunu kad Mouz laimėjo 3 iš eilės

Liūdesėlis tiems, kurie rinkosi 3-0 Vitality, C9. Ir pagarba BNE už kokybišką žaidimą, kaip ir praeitame Major. Dauguma rinkosi GL ties 3-0, tai buvo geras pasirinkimas.

Dėl advance. Ties čia, jeigu rinkotės pagal populiarių Youtuberių pasirinkimus, t.y. Vitality, OG, Cloud9, Mouz, Outsiders, Fnatic, Furia, (bent jau tokie buvo populiariausi 7 pasirinkimai) vis dar yra labai tikėtini 5/9 arba 6/9, dar niekas nėra prarasta. Bet patarčiau kitame etape labiau vadovautis savo nuožiūra, nes jeigu Cloud9, Vitality arba net OG iškrenta, tai gauti Diamond Coin jokių šansų, lieka tik Gold Coin.

Aš rinkausi: 

  • 3-0 Mouz, visiškas random
  • 0-3 Imperial, nors ir brazilai, bet pagal https://majors.im/22rio aš kažkaip labai mažai tikėjau, kad jie gali kažką, tai buvo kaip 0-3 išmetimas
  • Advance: BNE (nes juos rinkausi ir praeitame Major), jau yra 3/9, Vitality, (Outsiders, Fnatic, 4/9 nesvarbu kuri pateks) (Furia, GL, 5/9) ir Cloud9 

Jau turiu 5/9 wow, šaunu. Nesirinkau OG, nes pamiršau, kad komandoje buvo pasikeitimai, ir kai labiau panagrinėjau 

GamerLegion komanda atrodo solidžiau 

Aš manau, šiame etape man labai pasisekė. Įdėsiu savo pasirinkimus iš Legends etapo, jeigu kam nors bus įdomu. 

Legends etapas prasidės Lapkričio 5d.: 

Aš jau dabar galiu pasakyti, kad tikrai į advance imsiu Heroic, Ninjas in Pyjamas, Natus Vincere, FaZe Clan ir galbūt vieną iš jų dėsiu prie 3-0

Dėl 0-3 sudėtinga pasakyti, nežinant visų komandų.

Dėl 3-0 irgi sudėtinga, nes nėra žinoma, kas su kuo žais, bet didelė tikimybė, kad pasirinksiu arba Ninjas in Pyjamas  arba  FaZe Clan, tikrai manau, kažkuri komanda bus 3-0

Atvirai nelabai patariu imti Natus Vincere ties 3-0, nes komanda nėra pastoviai gerai žaidžianti ir išėjus boombl4, abejoju ar jie turi tokį patį aukštą lygį, kad pasiektų 3-0

Ninjas in Pyjamas atrodo labai solidžiai, ir kartu su Aleksib jie turi gan didelius šansus 3-0

Su FaZe yra klaustukas dėl 3-0, geriau ją turėti advance. Komanda gali žaisti gerai, bet jeigu pirmas game bus prie NaVi arba prieš NiP, tai geriau žaisti saugiai

Galima imti MOUZ, tikintis, kad  Mouz gal būt nepateks, ir žaisti saugiau su likusiom 7

Heroic yra rimti kandidatai į 3-0

Jei 0-3 rinkčiausi iš Legends etape laukiančių komandų, tai imčiau Liquid. Ši komanda man nepatinka, kaip ir Imperial, ji žaidžia labai nepastovų žaidimą. Komanda Sprout taip pat yra 0-3 mano akimis

Patarimas renkantis komandas: pažiūrėti jų ankstesnius žaidimus, ir svarbiausias dalykas: https://majors.im/22rio patikrinti, su kuo jie žaistų  laimėjimo / pralaimėjimo atveju

Redaguota , nario deivis_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2022-11-02 12:00, deivis_ parašė:

Aš manau, šiame etape man labai pasisekė. Įdėsiu savo pasirinkimus iš Legends etapo, jeigu kam nors bus įdomu. 

idek kokia nuotrauka ar surasyk pries prasidedant etapui, nes pries etapa sakai viena, o renkiesi kita, pvz:

2022-10-29 19:28, deivis_ parašė:

O dėl advance: tikrai imčiau bent 1 ar 2 kažką iš 00NATION, FURIA, Imperial nes brazilų palaikymas yra labai stiprus, ir bus labai didelis triukšmas šioms komandoms žaidžiant

2022-11-02 12:00, deivis_ parašė:

0-3 Imperial, nors ir brazilai, bet pagal https://majors.im/22rio aš kažkaip labai mažai tikėjau, kad jie gali kažką, tai buvo kaip 0-3 išmetimas

Rasai, kad desi Imperial i advance, bet kazkaip pasirinkai i 0-3

2022-10-29 19:28, deivis_ parašė:

Dėl 0-3.. čia manau gali būti dvi iš sių keturių Grayhound, 9z team, GamerLegion, IHC, nes jos dugne

2022-11-02 12:00, deivis_ parašė:

Nesirinkau OG, nes pamiršau, kad komandoje buvo pasikeitimai, ir kai labiau panagrinėjau 

GamerLegion komanda atrodo solidžiau 

Is pradziu GL 0-3, o veliau solidziau atrodo nei OG

Be abejo 100% neatspesi kas pateks i kita etapa ir kas iskris, bet susidaro ispudis, kad tavo nuomone apie kai kurias komandas pasikeite kardinaliai  per dvi dienas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Meinis parašė:

idek kokia nuotrauka ar surasyk pries prasidedant etapui, nes pries etapa sakai viena, o renkiesi kita, pvz:

Rasai, kad desi Imperial i advance, bet kazkaip pasirinkai i 0-3

Is pradziu GL 0-3, o veliau solidziau atrodo nei OG

Be abejo 100% neatspesi kas pateks i kita etapa ir kas iskris, bet susidaro ispudis, kad tavo nuomone apie kai kurias komandas pasikeite kardinaliai  per dvi dienas

Yra komandu, kuriomis nesidomiu ir man reikia tik 5/9 tad tai yra normalu, kad nuomonė keičiasi. 

Pick'Em dedu web tinklapyje, o ne pačiame žaidime, todėl screenshot neturiu galimybiu. Jeigu domina mano pasirinkimai, jie yra tokie:

9aSD1Ot.png

Aš ju nekeisiu ir sio komentaro neredaguosiu. Visada yra tikimybė negauti 5/9 čia yra Major ir visko nutinka. Bet Legends Etape aš tikrai matau  bent 5/9 savo pasirinkimuose

Jau turim Silver Coin ir su juo galima pasiimti 1 bet kurį souvenir package.

Legends Etapas tik iki rytojaus, tad paskubėkit pasirinkti savo komandas!

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Edit.:

Liko mažiau nei 15 min iki Legends Etapo pabaigos

  • Populiariausi 3-0 Pick'Em'ai: NiP, Ence, Spirit
  • Populiariausi 0-3 Pick'Em'ai: Ence, BIG, Sprout, fnatic
  • Populiariausi 7 to Advance Pick'Em'ai: NaVi, FaZe, NiP, C9 / Liq, Heroic, Vitality 

Visiems sėkmės pereiti šį etapą!

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kadangi nuo Stokholmo Major labai palaikau G2, o šį kartą jie nepateko, todėl nebe pirkau, nes neturiu labai ką palaikyti ir net nežinau realiai ką palaikyti. Dar nuo G2 laikų labai palaikau Aleksib, tai tikriausiai reikės palaikyti NIP, o taip pat galvoju, kad Mouz šį Major gali pasiautėt, todėl dėčiau Mouz arba NIP į 3-0 Legends stage, o į 0-3 turbūt kokius Ence arba tuos pačius Outsiderius

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Buvo galima redaguoti savo Pick'Em po pirmų dviejų žaidimų, ir tik prieš kokias 10 min jie yra užrakinti ;D

Labai įdomus žaidimas tarp FaZe ir C9, buvo 11-4, dabar 14-14, labai gerai kad spėjau FaZe pašalinti iš 3-0

Šie Pick'Em'ai labai įdomūs!! ;D Daug kokybiško žaidimo, ir net jeigu gausiu Gold ar net Silver medalį, visiškai nebus jokio gailesčio dėl to. 

Geras Major, seniai teko matyti tokį. Fantastiška crowd, gera atmosfera.

 

Redaguota , nario deivis_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2022-11-04 09:28, deivis_ parašė:

9aSD1Ot.png

Aš ju nekeisiu ir sio komentaro neredaguosiu.

 

 

2022-11-05 18:19, deivis_ parašė:

Buvo galima redaguoti savo Pick'Em po pirmų dviejų žaidimų, ir tik prieš kokias 10 min jie yra užrakinti ;D

Labai įdomus žaidimas tarp FaZe ir C9, buvo 11-4, dabar 14-14, labai gerai kad spėjau FaZe pašalinti iš 3-0

Sukeičiau NiP su FaZe, bet tai nesudaro jokios reikšmės.

Man reikia Navi. Šiuo metu naVi laimi 1-0 prieš BiG, o antrame žemėlapyje 11:8 tai galimai turėsiu 5/9

GKvVW5g.png 

2022-11-04 01:18, Meinis parašė:

idek kokia nuotrauka ar surasyk pries prasidedant etapui, nes pries etapa sakai viena, o renkiesi kita, pvz:

Rasai, kad desi Imperial i advance, bet kazkaip pasirinkai i 0-3

Is pradziu GL 0-3, o veliau solidziau atrodo nei OG

Be abejo 100% neatspesi kas pateks i kita etapa ir kas iskris, bet susidaro ispudis, kad tavo nuomone apie kai kurias komandas pasikeite kardinaliai  per dvi dienas

Su NaVi laimėjimu gavau 5/9, tavo 100% neišsipildė. Ir štai jau turiu Gold Coin. 

Dėl Diamond Coin bus visiškas 50/50 nes čia gali laimėti tiek Furia, tiek Cloud9, tiek ir kita komanda, bet matant Cloud9 progresą, aš ją pasirinksiu kaip IEM Rio Major 2022 laimėtoją ir tikiuosi, kad gausiu ir vėl Diamond Coin.. damn.. penktas Diamond Coin iš elės OMG. Būtų idealu.

The Champions Stage:

GxEPHBh.jpg

Jeigu kas neturi prieigos prie žaidimo, gali naudotis: https://pick.majors.im/

Visiems sėkmės paskutiniame etape ir susitiksime kitais metais.

Kitas Major: BLAST.tv Paris Major 2023

  • Pradžia: 2023-05-08
  • Pabaiga: 2023-05-21

Plačiau: https://liquipedia.net/counterstrike/BLAST/Major/2023/Paris

Tikiuosi, kad mane vis dar domins CS: GO. Tai Iki

sNLel7N.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), deivis_ parašė:

Su NaVi laimėjimu gavau 5/9, tavo 100% neišsipildė.

Kas 100% neissipilde? Kad 9/9 negavai? Taip, niekas tikriausiai negavo, bet as ir nesakiau, kad tu turi 100% gaut. O del finalo, tai manau bus c9 vs furia, BET negaliu nepasirinkti navi kaip laimėtojo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25% tikimybė atspėti, kas laimės Major. Yra tik 4 komandos: Heroic, Furia, NaVi ir Cloud9

Mouz, Outsiders, Spirit ir Fnatic neturi jokių šansų, nebent jos kardinaliai pakeistų savo žaidimo stilių.

Heroic yra mažiausiai tikėtina komanda, nebent ji turėtų gerą dieną. Bet ji yra iš tų top 4, kurio turi visus šansus laimėti.

NaVi - viskas priklauso nuo S1mple, ar gali vienas žaidėjas ištempti tris BO3? Ar gali jis surinkti 30-40 kills? Čia yra labiau tikėjimas komanda, kuri iki šiol neparodė nieko gero. 

Furia - ją dėti tik dėl to, kad yra stiprus palaikymas ir daug daug fanų bus. Pasitikėjimas yra didelis pliusas. Bet ar ji tikrai gali nugalėti Heroic / Cloud9 / NaVi BO3?

Ir Cloud9: 

zfs6sqkf8dy91.png

Ispūdingi comeback'ai. Laimėta prieš komandas, su įspūdingais sugrįžimais. Pvž. prieš FaZe 4-13 -> 16:14 ir net prieš NaVi 7-13 -> 16:14

Cloud9 nėra stipri komanda, bet rodo gebėjimą nugalėti net ir nepavydėtinoje situacijoje. Manau, kad Cloud9 turi didžiausius šansus laimėti. 

 

Mouz 2 - 1 Cloud9

RiP Diamond Coin ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 532 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...