Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

3rniXas signatures galery ~update 2015.08.31~


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3952 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

1MauCU3.png

Vertinam.

   0/10, kodėl?

 

Pirmas tokio tipo darbas.

d8g6x69.png 

Render~

 

YtVZhgj.png

Render~ 

 

Af6CXL0.png

Render~

 

X7LNTB3.png

Render~

 

QPI7rWT.png

Render~

 

Update~2015.08.14~~~

 

Pirmas tokio tipo darbas.

ZYuXIDe.png

Render~

 

lQSUCJb.png

Render~

 

wYdj5la.png

Render~

 

Update 2015.08.27~~~

 

EyFkAR3.png

Render~

 

9iNiaox.png

Render~

 

Redaguota , nario 3rniXas

~

 

Gražu, visi 10 :3

Ačiū. :3

 

 

Tiesą sakant pasakius, labai gražūs šie tavo Darbeliai, man labai patiko, tad spaudžiu smarkiai Žalią! :)

 

Ačiū. :)

 

Prie sig primesk ir renderi ;) kad tikrai žinotume ar tikrai tavo darbeliai ;)

Jei taip tai 10!

Įmesiu render'ius rytoj, nes dabar jau eisiu miegot. ;D P.S Ačiū. :)

~

 

Kas žiauriausia, kad visur tą patį šh padaręs.. xd


 


Garantuoju, kad darbe maximaliai 5-10 layerių.


 


Visur ta pati backgroundo tekstūra (bent jau stilius tas pats), visur sumėtyta po porą c4d textūrų (niekas nesikeičia), ir tik renderį pakeitei bei tekstą uždėjai, na, dar koks CC gal, ir šharpas masyvus ant kaikurių.


31e2e4083c8e9c337fcb47f9d02720a5594.gif


 


Aš tarsi girdžiu balsą, tylink garsą, gydyk, save repeatink, žinias gilink, nupisai mano stilių? Poxuj tyliu.. stotelėj galinėj...

(redaguota)

 

Kas žiauriausia, kad visur tą patį šh padaręs.. xd

 

Garantuoju, kad darbe maximaliai 5-10 layerių.

 

Visur ta pati backgroundo tekstūra (bent jau stilius tas pats), visur sumėtyta po porą c4d textūrų (niekas nesikeičia), ir tik renderį pakeitei bei tekstą uždėjai, na, dar koks CC gal, ir šharpas masyvus ant kaikurių.

 

Žinau, kitaip nelabai dar moku, reikės pasimokinti. Patikėk, ne 5-10 layerių... ;D Ačiū už kritiką. :)

 

Visi gražus, 10/10.

Ačiū.

 

 

P.S Tuoj sumesiu renderius.

Redaguota , nario 3rniXas

~

 

Ant daugumos tos pačios tekstūros pvz 4 7 8, visur ta pati tekstūra naudota, paįvarink biški. Jei 6 būtum normaliai padaręs t.y daug geresnį blendą padaręs, tekstūrų daugiau, spalvos, ir NENAUDOK CC ant parašų, jėzz.. Tu grynai užmeti arba cc kažkokį žiaurų, arba kažkokį šh efektą, net nežinau, nes toks vienspalvis darbas gaunasi.


31e2e4083c8e9c337fcb47f9d02720a5594.gif


 


Aš tarsi girdžiu balsą, tylink garsą, gydyk, save repeatink, žinias gilink, nupisai mano stilių? Poxuj tyliu.. stotelėj galinėj...

 

Ant daugumos tos pačios tekstūros pvz 4 7 8, visur ta pati tekstūra naudota, paįvarink biški. Jei 6 būtum normaliai padaręs t.y daug geresnį blendą padaręs, tekstūrų daugiau, spalvos, ir NENAUDOK CC ant parašų, jėzz.. Tu grynai užmeti arba cc kažkokį žiaurų, arba kažkokį šh efektą, net nežinau, nes toks vienspalvis darbas gaunasi.

 

Ačiū už patarimus. :)

~

 

(redaguota)

Kadangi baigiau savo karjerą kaip sig'ų kūrėjas tai gal inskelsiu paskutine nuomone apie sig'us.

 

--1-3

Pirmuose trejuose darbuose trūksta pačio char lightningo ir pats bg yra neaiškus. (Trečiame šiektiek padoresnis.) Sub-zero darbe galėjai patį ledo burbulą pašviesinti ir pridėti dar pora burbulų ant kokio color dodge. Toliau antrame darbe tas pats bg yra apšviestas su kažkokiais ligh efektais, o pats renderis ne. Tuo pačiu yra panaudota per daug sharpo, kad labai rėžia akį. Tuo pačiu bg jaučiasi šiektiek tuštoki galėjai kokį įdomu texture ant low opacity įblendinti arba net kelis. Trečiame darbe sharpo nelabai jaučiasi, nes spėju, kad ir nedėjai arba ant labai mažai opacity, kas labai tiko darbui, bet ir vėl kaip minėjau bg juodas šįkart net nėra pradinės šviesos tik keli light efektai užmesti už nugaros ir nėra vienpusisško flow.

--4-5

Ketvirtame darbe galiausiai pasirodė pačio renderio apšvietimas, kad suteikė labai jauką jausmą tam darbui., bet ir vėl pamiršai pradinį lightninga -.- . Veidą galėjai patamsinti arba tiesiog pažaisti su spalvomis, nes veidas atrodo, kad su balintoju išvarytas.šį kart flow jau yra šioks toks, bet vėl jo nėra pastovaus.

Gohano darbelis tai bg jau juda link blogosios pusės, kadangi tie burbulai yra oversharpinti mano atžvilgiu arba tiesiog kažkokius blogus įkišai. Šviesos pradinės as always nėra... renderis pats šiektiek apšviestas ir matosi, kad ant pačio renderio yra užmestas kažkoks light efektas ant soft light, kas mano atžvilgiu sugadina šiektiek renderį, reikėjo tą vietą aptrinti (Kairysis petys, plaukai). Flow vėl nėra. Reikėjo labiau pažaisti su spalvomis, nes dabar toks jausmas užmetei gm ir baigei su spalvomis -.- . Tuo pačiu labai stiprios renderio linijos galėjai šiektiek pablurinti, bet čia nėra labai tragiška.

--5

Galiausiai flow yra ryškus, gm vėl ant vienos spalvos sukišai, bet šįkart jis gan tiko. Pradinė šviesa irgi yra yay, bet rėmeliai tai tikrai per stori, jei neklystu tai kokius 5px ėmei max imk 3px arba net 2px būtų geriau.

Su renderiu kaip matau labai daug darbo neįdėta, bet prie bg padirbėta, nebent tiesiog radai tokį texture ir užmetei tada šitą darbą jau skirčiau prie 20 minučių darbo, kadangi jame nėra daug efektu ir matosi, kad labai rimtai nebuvo dirbta prie jo, bet jei pats smudginai ir visą kitą su bg darei tai very nice. Mokinkis toliau su smudge, nes jie yra labai vertinami, kai eini į gfx battle, bet jei blogas smudge tai labai sugadins darbą (High risk, high reward).

-6-7

Minimali pradinė šviesa yra, bet ji galėtų būti ryškesnė. Bg kaip ir kiekviename tavo darbe same shit pora c4d užmesta ir ant jų gm + some glowing bubbles ir vėl pasikartojantis light efektas, kas nėra labai blogai kai taip suderini, bet kiti manys, kad tik ir moki su tais pačiais resursais dirbti inkišk įvairovės. Tektstas fifty fifty galėjo būti koks minitiūrinis sub tekstas tai šiektiek gražiau atrodytų, nes dabar toks pavienis tekstas nelabai žiūrisi. Realiai [askutinimaie darbe same shit yra kaip ir šeštame tai apie jį net plačiai nekalbėsiu ,kadangi viskas vos ne tas pats, tik kad nėra pradinės šviesos. Abiejų darbų rėmeliai vėl per stori tai mažink juos. Ir dar vienas tip kai meti c4d prieš patį renderį gali užmesti gaussian blur ant poros pixelių, kas suteiks tokį fokusavimo efektą ir duos normalų focalą darbui.

--All in all

Pradėk rinktis naujus resursus, nes realiai visi darbai yra same shit tiesiog pakeisti renderiai, bet jie nėra tragiški so keep improving.

Nepamiršk:

*Pradinė šviesa (Lightning)

*Renderio apšvietimas (Jei to reikalauja bg)

*Bg textūra

*Renderių patamsinimas (Jei to reikalauja pats darbas)

*Spalvų pakoregavimas

*Darbo neoversharpinimas

*Vienapusisškas flow

*Nevienspalvis gm

*Įvairovė

 

Tikiuosi tau tai padės ir sekmės su sig'ais.

Rin'as out.

 

P.s. pora aspektų pasakė "Baldas" tai tiesiog nerašiau to pačio dar kartą.  Bendrai 7,5-10

Redaguota , nario Rin

Kadangi baigiau savo karjerą kaip sig'ų kūrėjas tai gal inskelsiu paskutine nuomone apie sig'us.

 

--1-3

Pirmuose trejuose darbuose trūksta pačio char lightningo ir pats bg yra neaiškus. (Trečiame šiektiek padoresnis.) Sub-zero darbe galėjai patį ledo burbulą pašviesinti ir pridėti dar pora burbulų ant kokio color dodge. Toliau antrame darbe tas pats bg yra apšviestas su kažkokiais ligh efektais, o pats renderis ne. Tuo pačiu yra panaudota per daug sharpo, kad labai rėžia akį. Tuo pačiu bg jaučiasi šiektiek tuštoki galėjai kokį įdomu texture ant low opacity įblendinti arba net kelis. Trečiame darbe sharpo nelabai jaučiasi, nes spėju, kad ir nedėjai arba ant labai mažai opacity, kas labai tiko darbui, bet ir vėl kaip minėjau bg juodas šįkart net nėra pradinės šviesos tik keli light efektai užmesti už nugaros ir nėra vienpusisško flow.

--4-5

Ketvirtame darbe galiausiai pasirodė pačio renderio apšvietimas, kad suteikė labai jauką jausmą tam darbui., bet ir vėl pamiršai pradinį lightninga -.- . Veidą galėjai patamsinti arba tiesiog pažaisti su spalvomis, nes veidas atrodo, kad su balintoju išvarytas.šį kart flow jau yra šioks toks, bet vėl jo nėra pastovaus.

Gohano darbelis tai bg jau juda link blogosios pusės, kadangi tie burbulai yra oversharpinti mano atžvilgiu arba tiesiog kažkokius blogus įkišai. Šviesos pradinės as always nėra... renderis pats šiektiek apšviestas ir matosi, kad ant pačio renderio yra užmestas kažkoks light efektas ant soft light, kas mano atžvilgiu sugadina šiektiek renderį, reikėjo tą vietą aptrinti (Kairysis petys, plaukai). Flow vėl nėra. Reikėjo labiau pažaisti su spalvomis, nes dabar toks jausmas užmetei gm ir baigei su spalvomis -.- . Tuo pačiu labai stiprios renderio linijos galėjai šiektiek pablurinti, bet čia nėra labai tragiška.

--5

Galiausiai flow yra ryškus, gm vėl ant vienos spalvos sukišai, bet šįkart jis gan tiko. Pradinė šviesa irgi yra yay, bet rėmeliai tai tikrai per stori, jei neklystu tai kokius 5px ėmei max imk 3px arba net 2px būtų geriau.

Su renderiu kaip matau labai daug darbo neįdėta, bet prie bg padirbėta, nebent tiesiog radai tokį texture ir užmetei tada šitą darbą jau skirčiau prie 20 minučių darbo, kadangi jame nėra daug efektu ir matosi, kad labai rimtai nebuvo dirbta prie jo, bet jei pats smudginai ir visą kitą su bg darei tai very nice. Mokinkis toliau su smudge, nes jie yra labai vertinami, kai eini į gfx battle, bet jei blogas smudge tai labai sugadins darbą (High risk, high reward).

-6-7

Minimali pradinė šviesa yra, bet ji galėtų būti ryškesnė. Bg kaip ir kiekviename tavo darbe same shit pora c4d užmesta ir ant jų gm + some glowing bubbles ir vėl pasikartojantis light efektas, kas nėra labai blogai kai taip suderini, bet kiti manys, kad tik ir moki su tais pačiais resursais dirbti inkišk įvairovės. Tektstas fifty fifty galėjo būti koks minitiūrinis sub tekstas tai šiektiek gražiau atrodytų, nes dabar toks pavienis tekstas nelabai žiūrisi. Realiai [askutinimaie darbe same shit yra kaip ir šeštame tai apie jį net plačiai nekalbėsiu ,kadangi viskas vos ne tas pats, tik kad nėra pradinės šviesos. Abiejų darbų rėmeliai vėl per stori tai mažink juos. Ir dar vienas tip kai meti c4d prieš patį renderį gali užmesti gaussian blur ant poros pixelių, kas suteiks tokį fokusavimo efektą ir duos normalų focalą darbui.

--All in all

Pradėk rinktis naujus resursus, nes realiai visi darbai yra same shit tiesiog pakeisti renderiai, bet jie nėra tragiški so keep improving.

Nepamiršk:

*Pradinė šviesa (Lightning)

*Renderio apšvietimas (Jei to reikalauja bg)

*Bg textūra

*Renderių patamsinimas (Jei to reikalauja pats darbas)

*Spalvų pakoregavimas

*Darbo neoversharpinimas

*Vienapusisškas flow

*Nevienspalvis gm

*Įvairovė

 

Tikiuosi tau tai padės ir sekmės su sig'ais.

Rin'as out.

 

P.s. pora aspektų pasakė "Baldas" tai tiesiog nerašiau to pačio dar kartą.  Bendrai 7,5-10

Wow! Ačiū, kad nepagailėjai savo laiko! Kai turėsiu laiko kitiems savo darbeliams, prieš juos pasiskaitysiu. :)

 

Tobula!

Ač.

 

Visi vienodi.  :lol:

Panašūs labai. ;D Reikės ką nors naujo pamėgint...

~

 

  • Parašė po 2 savaičių...

 

Visi įdentiški ir duočiau daugiau balų jeigu nebūtų visi daryti pagal tutoriala - bent jau beveik visi nes žiauriai panašūs darbai per daug panašūs o darei pagal - hades tutorials kaip matau

 

Jup, dariau pagal tutorial. Na kaip ir su tutorial. Aš tiesiog pažiūrėdavau ir bandydavau pats daryti nežiūrėdamas video, kad gėriau įsiminčiau.

~

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3952 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...