Peršokti į turinį

Kas geriau XBOX One Ar Xbox 360 ?


Misteris Ministras

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3176 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, iskrendu į airija aplankyt pusbrolio bei puseseres, tuo pačiu ir noriu nusipirkt xbox, nes mano pusbrolis jau turi, ir manau būtų neprošalį nusipirkti, bet nežinau kurį pirkti. Tai gal padėsit, kodėl tarkim xbox one geriau arba atvirkšiai ir panašiai.


P.S. Xbox 360 pirkčiau su xbox live.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na mano manymu, būtu gerai XBOX One, tik ant jo labai brangūs žaidimai, bet jei prie litų esi, tai tada siūlyčiau XBOX one.

Jau apskaičiavau aš, reiktu 500 euru, nes norėčiau tuo pačiu ir gta v nusipirkt ir minecraft taip ramiau nors ant pc jau atsibodes ;d

 

Čia tas pats kas klausti : Kas geriau win2000 arba win7

Supranti aš tesu naudojas xbox 360, ir kiek esu mates ant youtube kad daug video yra kad "xbox one sucks" ir panašiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bent jau man tai XBOX 360 Geresnis, turėjau aš jį 3.Metus, žaisdavau belekokius grajus, dar televizoriu kitą dieną nupirko 2.Metrų istrižainės tai iš vis lafalinau su draugais, beleką po biški visus žaidimus išmėgindavom. :D


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Bent jau man tai XBOX 360 Geresnis, turėjau aš jį 3.Metus, žaisdavau belekokius grajus, dar televizoriu kitą dieną nupirko 2.Metrų istrižainės tai iš vis lafalinau su draugais, beleką po biški visus žaidimus išmėgindavom. :D

 

Ka tu čia spangsti čia tas pats lyginant 480hp su 4K ar 2D su 4D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Bent jau man tai XBOX 360 Geresnis, turėjau aš jį 3.Metus, žaisdavau belekokius grajus, dar televizoriu kitą dieną nupirko 2.Metrų istrižainės tai iš vis lafalinau su draugais, beleką po biški visus žaidimus išmėgindavom. :D

 

FPS tai garantuotai kokių 20. O dėl belekokių grajų, jau tai lieka tik svajonės. Greitai čystai jokie žaidimai nebebus leidžiami ant XBOX 360 ir PS 3.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3176 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...