Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Kaikuriu laukas Dzagh(Šniokslio) speed artas


LukXE

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3117 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tu išreiški nuomonę tavo pasidalintoje nuotraukoje matome ne minecraft tematika tai kur problema, žmogui patinka piešti minecraft tematikos paveiksliukus, ar kažką kito. Jeigu jau vertini tragiškai, turi pagrįsti ko piešinyje trūksta, o jeigu be jokių priežasčių parašote 3/10 sakyčiau ar jums su galva blogai, arba jūs visiškai iškritęs iš dangaus.

 

O pats piešinys gan neblogas tik žėdamas kitų žmonių piešimą pamačiau daug ką, todėl mano manymų tu tuos kontūrus galėtum pakeisti viena karta piešti su lygiais, kitą kartą kaip dabar, manau patobulėsi. 9/10 balų.

Ačiu žinau kaidu tikrai nemažai ir man reikia dar daug, kur tobulėti  :) bet palyginus pirma ir dabartini darbą manau tikrai matosi progresas :) P.S dar net metu nepiešiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu išreiški nuomonę tavo pasidalintoje nuotraukoje matome ne minecraft tematika tai kur problema, žmogui patinka piešti minecraft tematikos paveiksliukus, ar kažką kito. Jeigu jau vertini tragiškai, turi pagrįsti ko piešinyje trūksta, o jeigu be jokių priežasčių parašote 3/10 sakyčiau ar jums su galva blogai, arba jūs visiškai iškritęs iš dangaus.

 

O pats piešinys gan neblogas tik žėdamas kitų žmonių piešimą pamačiau daug ką, todėl mano manymų tu tuos kontūrus galėtum pakeisti viena karta piešti su lygiais, kitą kartą kaip dabar, manau patobulėsi. 9/10 balų.

 

bc77b9a1f7493989e6254e74afd0b697757.jpg

Koks skirtumas va tegu taip, tada sakyčiau geras o dabar sakau, gaidys ir tiek.

Nesupranto ko čia jūs deliojat tos - rep, jei aš tik išreiškiu savo nuomone... beviltiški

Redaguota , nario AnonymousBl
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kur jūs čia gražuma matot, vapšie su subine geriau nupieščiau, sakyčiau ka nors tokio nupieštum dbr vpš..

 

3a87fbd586dfd39704e9269dcc936466507.jpg

 

Aš tik išreiškiu savo nuomone

 

Bent pats tiek nupiešk tai paplosiu... Nei karto gyvenime turbūt nebandęs nieko normalaus nupiešt per pc, o čia juokais pasakoji, kad su subine geriau nupieštum... Žmogus piešia minecraft žaidėjų skin'us, o tu prikaišioji ką jam reikia nupiešt. Esi apgailėtinas tu ir tas tavo įvertinimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galvojai kada kažką rimčiau su tokiu piešimu nuveikt? Ar kokią parduotuvę įkurt ar dar kažką? Ar žadi likt ties minecraftu ir pnš.?

Dude dėl parduotuvės ir konors kito man reikia daug tobulėti nemanau kad kasnors pirktu tokius darbus žinoma vien tik minecraft nežadu piešti bus ir normaliu piešiniu bet ne greit, o šeip piešdamas minecraft'a labai daug ko išmokstu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dude dėl parduotuvės ir konors kito man reikia daug tobulėti nemanau kad kasnors pirktu tokius darbus žinoma vien tik minecraft nežadu piešti bus ir normaliu piešiniu bet ne greit, o šeip piešdamas minecraft'a labai daug ko išmokstu.

Kad minecraft pirks tai aš irgi abejoju. Bet kažką piešt pagal užsakymus manau būtų galima. Ar kokiam web žaidimui ar dar kur.. Manau atsirastų, kas pirktų..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bent pats tiek nupiešk tai paplosiu... Nei karto gyvenime turbūt nebandęs nieko normalaus nupiešt per pc, o čia juokais pasakoji, kad su subine geriau nupieštum... Žmogus piešia minecraft žaidėjų skin'us, o tu prikaišioji ką jam reikia nupiešt. Esi apgailėtinas tu ir tas tavo įvertinimas.

 

Žiūriu biški prakaituoji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu davai nupiešk :)

pažiūrėsiu kaip lengvai nupieši.

 

sori dabar ne namie galėčiau nufotkint kur piešiau su pieštuku.

 

p.s jei sakysi, kad "nupiešk per pc" tai iškart pasakysiu, pieščiau - bet tablet'o neturiu.

Redaguota , nario Dr.Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad minecraft pirks tai aš irgi abejoju. Bet kažką piešt pagal užsakymus manau būtų galima. Ar kokiam web žaidimui ar dar kur.. Manau atsirastų, kas pirktų..

Gyvenimas parodys, o dabar tik pradžia :)

sori dabar ne namie galėčiau nufotkint kur piešiau su pieštuku.

Tai aišku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai fruktai užteks čia prakaituoti, darbas šlykštus ir tiek

Atsirado čia dailininkas, net nežino kas yra wacom pasidomėk gal.

 

Patarimas tu gal nepiešk su pele, isigyk gal koki wacom intous pro, ar dar ka nors.. nes tragiškai gaunas.

Redaguota , nario AnonymousBl
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai fruktai užteks čia prakaituoti, darbas šlykštus ir tiek

Atsirado čia dailininkas, net nežino kas yra wacom pasidomėk gal.

 

Patarimas tu gal nepiešk su pele, isigyk gal koki wacom intous pro, ar dar ka nors.. nes tragiškai gaunas.

Tu išvis dink iš temos nes reportuoju pats nieko nemoki tik free postint, pastatei kažkoki spawn tipo wow best job  lietuvoje  ye  ? norėtum tie tavo šudspawnei nei vieno plauko neverti, o jei truksta dėmesio išeik į kiemą tu virtualus dvilikmetį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3117 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...