Peršokti į turinį

Dota 2 vs League of Legends


Monster_Full

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3137 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Kas geriau?  

26 balsai

  1. 1. Kas geriau?

    • Dota 2
      9
    • League of Legends
      17


Recommended Posts

lengvesnis tikrai LoL'as, o Dotoj labai jau sunku pramokt viską, pats žaidžiu 2,5 metų lolą, ir Dota lošiau kažkada, sunku susigaudyt man buvo, bet priklauso ko tu labiau nori.

 

 

 

 

Beto draugužiai - LoL'as ar Dota nekopijavo nieko nuo vienas kito, jie abu yra topačio tipo žaidimai [MOBA] tik žaidimai yra skirtingai perdaryti

Redaguota , nario Dr.Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

čia tas pats, kaip klausti kuri konsolė geresnė ar ps ar xbox, kiekvienam savas. Kiekvienas žaidimas turi savo pliusu ir savo minusų, aišku kiek žinau lol'as buvo sukurtas pagal dota 

Aš pats nei vieno neesu žaidęs, tai galvoju kuri geriau pasirinkti ir kad nebūtų sunku žaisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

lengvesnis tikrai LoL'as, o Dotoj labai jau sunku pramokt viską, pats žaidžiu 2,5 metų lolą, ir Dota lošiau kažkada, sunku susigaudyt man buvo, bet priklauso ko tu labiau nori.

 

 

 

 

Beto draugužiai - LoL'as ar Dota nekopijavo nieko nuo vienas kito, jie abu yra topačio tipo žaidimai [MOBA] tik žaidimai yra skirtingai perdaryti

Šeip iš pradžių warcraft modo dota buvo kūrėjai ir kai išsiskyrė jie vienas sukurė riot firmą ir lol, o kitas su valve dota2 tai abu žaidimai sukurti galima sakyti iš wc3 modo defence of the ancients arba dota.

Va šitas vaizdelis gerai paaiškina viską

Redaguota , nario manogugas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šeip iš pradžių warcraft modo dota buvo kūrėjai ir kai išsiskyrė jie vienas sukurė riot firmą ir lol, o kitas su valve dota2 tai abu žaidimai sukurti galima sakyti iš wc3 modo defence of the ancients arba dota.

Va šitas vaizdelis gerai paaiškina viską

Na man būtų smagu išgirsti iš jūsų patirties, kuris jums atrode lengvesnis, kuris įdomesnis ir panašiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Seniau niekada nebuvau žaidęs nė vieno MOBA Žanro žaidimo, tačiau žinojau, kad yra 2 pirmaujantys žaidimai šioje sferoje - LoL ir Dota 2. Nežinojau kuris geresnis, įdomesnis, tad nusprendžiau abu išbandyti vienu metu. Išbandęs abu žaidimus pasilikau prie LoL, nes Dotoje viską sunkiau suprast, daug sunkiau žaisti, bei ten reikia nors kiek mokėti rusų kalba, nes bent 30% ar daugiau (Tiksliai nežinau) žaidėjų kalba Rusiškai arba Ukrainietiškai, o League of Legends visi vienodai kalba angliškai, nebent žaidžia su draugais ir kalba jų gimtają kalba. Taip pat didelis LoL pranašumas - labai dažni update, kurie pragyvina žaidimą, sutvarko netikėtai atsiradusius bug, išleidžia naujus championus, skinus ir t.t. Tad + dedu League of Legends, nes neveltui žaidžiu jį beveik 2 metus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats žaidžiu LoL'ą 1,5 metų, bet esu bandęs ir Dota2. Galiu tik tiek pasakyti, kad LoL'as bent man įdomesnis žaidimas nei Dota2. Buvau trumpam metęs LoL'ą, bet vėl pradėjau jį žaisti, nes tai toks žaidimas kurio beveik neįmanoma mesti. Nors ir mesi, po kurio laiko vistiek vėl norėsi žaisti (ypač jei draugai dar žaidžia). O Dota2 vien pabandžius man nelabai patiko ir tikrai negrįščiau vėl prie šio žaidimo, gal nebent po ilgo laiko. Tiesiog Dota2 man nepatiko, gal todėl, kad yra žymiai sunkesnis žaidimas nei LoL'as, iš tikrųjų net nežinau kodėl nepatiko, bet LoL'as labiau man prie širdies. Tad jei nori lengvesnio ir įdomesnio žaidimo rinkis LoL'ą, o jei dar turi draugų kurie žaidžia šį žaidimą, tai dar geriau, nes jie gali tave pamokyti apie žaidimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3137 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...