Andrii

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  203
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

12 Bus matyti ko vertas

Apie Andrii

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)
 • Gimtadienis Vasario 1

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. Andrii

  Reikia patarimo dėl kompiuterio

  Dėkui už patarimą, pasiėmiau savo variantą.
 2. Sveiki, prireikė nešiojamo kompiuterio. Jis bus naudojamas pagrinde studijoms (multimedija ir kompiuterinis dizainas), bet norėtųsi, kad pavežtų ir tokius žaidimus kaip CS:GO, LoL'as ir Hearthstone. Pats mastau apie šį: http://www.kilobaitas.lt/Nesiojamieji/Asus/ASUS_X555LB_/_156_HD_Matinis/X555LB-XO067D/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_409&ID=618551 Gal kas nors turit kokių nors geresnių pasiūlymų? Kaina nesvarbi, bet kuo pigiau, tuo geriau.
 3. Andrii

  profkė ar 12klasių?

  Nei profesinė mokykla, nei gimnazija ir po to universitetas nėra geriau vienas už kitą. Geriausia yra mokytis ten kur yra tavo norima specialybė. Nesvarbu ar ji universitete ar profesinėje mokykloje. Pats girdėjau istoriją apie mergina kuri norėjo tapti virėja, todėl po 10kl. pradėjo mokytis virėjos specialybės profesinėje mokykloje, o dabar dirba pas vieną geriausių Lietuvos šefų. Žinoma, reikėjo įdėti nemažai pastangų, kad pasiektų tai ką dabar turi. Jei neturi noro stengtis ir kažką pasiekti, tai nepadės nei universitetas, nei profesinė mokykla.
 4. Andrii

  Mėgstamiausi Youtuberiai ir Streameriai

  Twitch - Dariuscxz, Sniaukslys, teddycsgo. Iš užsieniečių, tai flosd, lirik ir kartais trick2g pažiūriu. YouTube - MojoOnPc, Keyori ir UberDanger. Kažkada dar ir videogamedunkey žiūrėdavau, bet kai nebekuria LoL'o video nebelabai ir žiūriu.
 5. Andrii

  Multimedija ir kompiuterinis dizainas

  Aišku. O kaip dėl dalykų rinkimosi? Žinau, kad lietuvių k., matematika, informacinės technologijos ir anglų k. yra privaloma šioms studijoms. Kaip dėl kitų dalykų?
 6. Sveiki, gal čia yra žmonių kurie studijuoja arba žada studijuoti VGTU Multimediją ir kompiuterinį dizainą? Pats norėčiau ten studijuoti, tik nežinau ar verta. Ko ten moko ir kaip būtų su darbu baigus studijas? Be to, kokius dalykus rinkotės 10 - oje klasėje? Neužilgo reikės pačiam rinktis dalykus, tai norėčiau žinoti.
 7. Andrii

  Anglėjimas

  Manau, kad tai vyksta dėl to, nes dabartinės kartos daug laiko praleidžia prie kompiuterių ar išmaniųjų telefonų. Praleidžiant laiką sėdint prie kompiuterių ar telefonų dažniausiai žaidžiami žaidimai arba naršoma internete. Internete ir žaidimuose beveik visada naudojama anglų kalba. Įpratus ją naudoti virtualioje erdvėje, ji pradedama naudoti ir realybėje. Pats šnekamojoje kalboje naudoju daug angliškų žodžių, nes tiesiog įpratau juos naudoti leidžiant laiką internete.
 8. Jei padarytų Facebook'ą mokamu, nors abejoju ar tai greitu metu įvyks, tiesiog pereičiau į Twitter. Twitter mano manymu daug geriau už Facebook, tiesiog Lietuvoje nėra toks populiarus.
 9. Andrii

  Esi ateistas ar tikintis? APKLAUSA

  Tikiu Dievu, bet ne Jėzumi. Mano tikėjimas Dievu yra toks, kad aš tikiu, kad Dievas yra kažkokia galia nuo kurios viskas prasidėjo. Kartu tikiu ir evoliucija. Tai net nežinau ar aš tikintis ar ateistas, tikriausiai pusiau toks, pusiau toks.
 10. Andrii

  Naujieji forumo moderatoriai ir kitos žinios

  Sveikinu naujuosius moderatorius ir administratorius. Pagaliau lukonic su Pranu nusipelnytose pareigose.
 11. Andrii

  ar yra?

  dubtrack.fm gana panašus.
 12. Andrii

  Laikinai atsistatydinu(?) nuo moderatoriaus posto

  Malačius, senai taip reikėjo taip daryti. Paskutiniu metu kiek matau tik tu ir tvarkai forumą. Marius jau prieš mėnesį paskelbė, kad tu Vyr. Moderatorius, bet iki šiol nesugeba uždėt. O dėl Raudono - jei jam nusispjaut ant šito forumo, tai tegul parduoda ar perleidžia jį kam nors kas sugebės juo rūpintis.
 13. Andrii

  Su, naujais beždžionės metais! [ 2016 METAI ]

  Dėkui, tave ir visą forumą taip pat sveikinu su Naujaisiais Metais.
 14. Andrii

  Sveikinu visus su Šv. Kūčiom!

  Tave ir visus kitus irgi su šv. Kūčiom.
 15. Andrii

  Ar dievas tikras?

  Grynai taip pat galvoju kaip ir tu. Tikiu, kad yra kažkokia aukštesnė jėga, bet, kad ji turi žmogišką pavidalą tikrai netikiu.