Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mano kuriami žaidimai/pamokos.


Rmbdeivis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3008 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O tu sumokėjai kažkiek pinigų, kad galėtum patalpinti į Google Play?

Sumokėti reikia man rodos 25 dolerius.

 

pagal ji tikra programavimo kalba yra c++, o visos kitos netikros, nes turi kitokia sintakse..

Aš taip nesakiau... Kodėl pawno nėra tikra programavimo kalba? todėl kad pas juos sintaksė visiškai kitokia.

Tiems kurie sako kad visiškai nusišneku, štai, grožėkitės.

Kodėl Unity naudojamos kalbos nėra pripažystamos Man kaip tikros kalbos - Jos yra pakeistos NEATPAŽYSTAMAI. Paprastas programuotojas kuris nėra matęs Unity programavimo kalbos neatpažintu kokia tai kalba.

Tikra Java Kalba : 

 

max_variables.gif

 

Unity "tikra" Java kalba :

 

4610896771.png

Ar tai atrodo panašiai? visiškai ne. Šiais laikas žmonės bando įrodyti kad moka programuoti, nors nėra "atsikandę" tikro programavimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sumokėti reikia man rodos 25 dolerius.

 

Aš taip nesakiau... Kodėl pawno nėra tikra programavimo kalba? todėl kad pas juos sintaksė visiškai kitokia.

Tiems kurie sako kad visiškai nusišneku, štai, grožėkitės.

Kodėl Unity naudojamos kalbos nėra pripažystamos Man kaip tikros kalbos - Jos yra pakeistos NEATPAŽYSTAMAI. Paprastas programuotojas kuris nėra matęs Unity programavimo kalbos neatpažintu kokia tai kalba.

Tikra Java Kalba : 

 

max_variables.gif

 

Unity "tikra" Java kalba :

 

4610896771.png

Ar tai atrodo panašiai? visiškai ne. Šiais laikas žmonės bando įrodyti kad moka programuoti, nors nėra "atsikandę" tikro programavimo.

ne nu tu ir debilas jeigu java su javascript lygini..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

javascript? Unity javascript vadinasi UnityScript, kuris yra Javos kopija.

Pzdc lavonas, net Unity manual'uose parašyta JavaScript (arba kitaip, UnityScript), jokios Java nėra ten paminėtos, todėl negali sakyti ar tai Javos kopija lavonmaiši. Kažkokias savo teorijas iš šiknos trauki kurių niekada nebūta.

Redaguota , nario BaubasPoLova
1.1. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu kazka maisai. Unity gali rasyt svaria c# javascript ir boo kalbomis. Kalbos nemodifikuotos. Tiesa unity naudoja ne .net o mono kuris yra .net open source implementacija. Bet kalba naudojama ta pati. Tiek klases tiek objektai. Tiek gali ta pati system ir kitas namespace importuoti taigi viskas ka gali padaryt su c# visual studio gali padaryt ir unity. Nera jokiu limitu programavimo atzvilgiu.

Beja, turiu harwardx baigimo serifikata cs50 kurso. Didzioji dalis projektu buvo daroma su c ir ne kokia ten c++ taip kad nelalbek man kad zmones kalba nezinodami kas tas programavimas:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O man įdomu pasidarė - kas yra netikra programavimo kalba ?

Žaidimai - viskas labai paprasta, puikiai padės užmušti vieną kitą minutę, tačiau nežavi nei idėjomis nei išvaizda, čia tiek iš žaidėjo pusės, iš kitos perspektyvos nelabai yra kaip įvertint.

Svarbu buvo naudos pačiam naudinga, ir padėjo kaip nors patobulėti. sėkmės toliau kuriant, lauksim didesnių kūrinių ;)

Redaguota , nario notanull
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sumokėti reikia man rodos 25 dolerius.

 

Aš taip nesakiau... Kodėl pawno nėra tikra programavimo kalba? todėl kad pas juos sintaksė visiškai kitokia.

Tiems kurie sako kad visiškai nusišneku, štai, grožėkitės.

Kodėl Unity naudojamos kalbos nėra pripažystamos Man kaip tikros kalbos - Jos yra pakeistos NEATPAŽYSTAMAI. Paprastas programuotojas kuris nėra matęs Unity programavimo kalbos neatpažintu kokia tai kalba.

Tikra Java Kalba : 

 

max_variables.gif

 

Unity "tikra" Java kalba :

 

4610896771.png

Ar tai atrodo panašiai? visiškai ne. Šiais laikas žmonės bando įrodyti kad moka programuoti, nors nėra "atsikandę" tikro programavimo.

Tu bent skiri Java su Javascript ? :D Cia visiskai skirtingos kalbos :D

https://java.com/en/download/faq/java_javascript.xml

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 mėnesių...

Sioks toks progresas:

 

Perasiau visa video poker:) Grafika pakeiciau su is kenny.nl nusipirktais resursais. Kodas dabar labiau atitinka microsoft C# standartus. Public fields pakeisti i Properties ir vietoj nesamoningu reference dabar viskas funkcionuoja su Delegates ir Events. Aisku galutiniam vartotojui kazi ar kas jausis bet paciam daug maloniau zinot kad kodas svarus :) 

 

Zaidimuka galit parsisiust cia: https://play.google.com/store/apps/details?id=lt.rmbdeivis.vp

 

Taip pat nusprendziau patalpint zaidima i web, tiksliau i itch.io. Zaidimas pastatytas ant WebGL unity playerio kuris vis dar beta versijoje taciau su unity tai vienintelis budas nes ju NPAPI Web player pluginas nebepalaikomas daugelio narsykliu ir visas web juda link WebGL.

 

Visas konvertavimas is android i web ir kodo pritaikymas klaviaturai, bei pati ideja patalpint i web kilo siandien ir viskas padaryta per kokias 2 valandas tai nenustebsiu jei yra gramatiniu klaidu ar dar ko. Beja dar nenusprendziau kaip zaidejai turetu uzsitarnaut monetu kai jos baigiasi tai jei turit kokiu pasiulymu - klausau :)

 

web versija kuria galit isbandyt kompiuteryje rasite cia: http://rmbdeivis.itch.io/poker

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Deja dar nenusprendziau kaip zaidejai turetu uzsitarnaut monetu kai jos baigiasi tai jei turit kokiu pasiulymu - klausau :)

 

 

 

Cia Mobile ar Web mastai? Jei android tai gali det Unity Video Rewarded Ads, kad uz perziurejima gautu kazkiek monetu. Uz 1000 perziuru gali gaut iki 10 doleriu :) Pas mane kazkur sukasi apie 6 USD per 1000 video perziuru, kas yra visai neblogai. Be to, ir integracija gan lengva.

 

Planui B, galima del In App Purchase, bet prades hackint, tai reklamos bent jau mano atveju yra kur kas geriau :)

 

Del webo monetizavimo neturiu pasiulymu. P.S. Siulyciau deti Web versijoj reklama i Android versija :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cia Mobile ar Web mastai? Jei android tai gali det Unity Video Rewarded Ads, kad uz perziurejima gautu kazkiek monetu. Uz 1000 perziuru gali gaut iki 10 doleriu :) Pas mane kazkur sukasi apie 6 USD per 1000 video perziuru, kas yra visai neblogai. Be to, ir integracija gan lengva.

 

Planui B, galima del In App Purchase, bet prades hackint, tai reklamos bent jau mano atveju yra kur kas geriau :)

 

Del webo monetizavimo neturiu pasiulymu. P.S. Siulyciau deti Web versijoj reklama i Android versija :)

Mobili platforma kaip ir minejai, yra monetizuota su unity rewarded ads. Del webo nezinau ka ten padaryt. Dabar tiesiog timer uzdetas ir leidzia kas 10min 100 coins pasiimt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3008 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...