Peršokti į turinį

[ Klausimas] Ranked.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3194 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Mažiau žaisk su lenkais eunei, euw visi normalūs.

Kurioje vietoje man įdomu? :D Bet jai rimtai, tai toks požiūris, kai vien kaltini kitus, o į save nežiūri tikrai nepadeda. Pats tai supratau ir jai machą pralaimiu, tai žiūriu, kur buvo problema.. Žinoma būna epic geimu, kai trolina ar t.t bet tai retenybė...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Žiūrėk, bėda paprasta, tu visad carryini ir atsakau 100 procentu, tu stengiesi susirinkti visus killus, tas nėra gerai, žiūrint dar kokia role eini, nes pvz. einant jungler nelabai tikiu, kad galėtum solo išcarryinti, todėl stenkis dalintis killais su teamu, tada visi turės damage, o ne tu vienas. Čia Just A Tip. Bet kaip aš tai pradėjau daryt win rate šoko iš 53% į 88%

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žiūrėk, bėda paprasta, tu visad carryini ir atsakau 100 procentu, tu stengiesi susirinkti visus killus, tas nėra gerai, žiūrint dar kokia role eini, nes pvz. einant jungler nelabai tikiu, kad galėtum solo išcarryinti, todėl stenkis dalintis killais su teamu, tada visi turės damage, o ne tu vienas. Čia Just A Tip. Bet kaip aš tai pradėjau daryt win rate šoko iš 53% į 88%

Jai win rate 88%, tai labai įdomu, kiek ranked'ų sulošei? išviso turiu omeny

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žiūrėk, bėda paprasta, tu visad carryini ir atsakau 100 procentu, tu stengiesi susirinkti visus killus, tas nėra gerai, žiūrint dar kokia role eini, nes pvz. einant jungler nelabai tikiu, kad galėtum solo išcarryinti, todėl stenkis dalintis killais su teamu, tada visi turės damage, o ne tu vienas. Čia Just A Tip. Bet kaip aš tai pradėjau daryt win rate šoko iš 53% į 88%

Mačiau tema ,kad silveri sėdi tai ką tu čia psakoji dabar, nuo kada jungleris negali carryint? Kaip tik junglese žaisdamas gali lengvai teama carryint...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mačiau tema ,kad silveri sėdi tai ką tu čia psakoji dabar, nuo kada jungleris negali carryint? Kaip tik junglese žaisdamas gali lengvai teama carryint...

Tai pasiimk sejuani ir varyk xdddd Ir taip ar taip solo išcarrynt neturint skillo yra beveik neimanoma, kai visas tavo teamas dmg nedaro..

 

Jai win rate 88%, tai labai įdomu, kiek ranked'ų sulošei? išviso turiu omeny

Aš esu dabar sulošęs ~500

Redaguota , nario Protingas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai pasiimk sejuani ir varyk xdddd Ir taip ar taip solo išcarrynt neturint skillo yra beveik neimanoma, kai visas tavo teamas dmg nedaro..

 

Aš esu dabar sulošęs ~500

88 % win rate ir silver 4 sėdi? Duok savo nicka pažiūrėsiu koks tavo tas win rate, be to sejuani yra labai geras jungle champas :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prie ko čia farmas? Tiesiog nepralaimėk lane, tradink, būk agressive. Daugume gold elo žaidėjų yra visiški debilai. Jeigu loši bottome pvz. prieš Vayne/Nami , pickini Caitlyn/Alistar. Turit puikų engage, kill potential. 2 lygio engage - nebeturi summonerių enemy bottomas. Laimit bottomą - turit drake control. Visas league of legends sukasi aplink objectives. Jie eina imt drakoną - galvoji (kelintas jiems drake, ar spėsit paimti nashor'ą per tą laiką, ar galit siegint mid'ą ir imt kelis towerius). Ima baron'ą - groupinat prie nashoro ir kovojat dėl jo. Nelabai pagaunu kaip iš silver/gold elo įmanoma neišlipt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3194 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...