Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Growtopia Wls Parduotuvė! Parduodu/Perku!


Manttroll

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2619 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, parduodu World Lock'us. 100Wl = 8eur. Patikima ir saugu!

Turiu tikrai nemažai, vis užsidirbu ir parduodu, Šiuo metu turiu 50+dls

Perkant didesnį kiekį daroma nuolaida.

Atsiskaitymus priimu bankiniu pavedimu, taipogi Paypal 1.5x brangiau, SMS 2x brangiau.

Susisiekimas :

  • Skype : mantas.vileisis
  • Steam : Spausti čia
  • Facebook : Mantas Vileišis (greičiausia su manim šiuo būdu susisiekti, bet prieš kviesdami parašykite man FB PM!) Spausti čia

Scameriai, galit net nevargti manęs scaminti :)

Parduota 6400+ Wls (Priklauso kada skaitote šią temą, nes aš retai redaguosiu šį skaičių!)

Po vieną world lock tikrai nepardavinėju!

Po temos sukūrimo iki dabar pardavinėju 2x-4x pigiau (10wl - 0.80eur, 100wl - 8eur)

 

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/growtopia-wls-parduodu-perku-patikima-saugu-26624197.html

-----------------------------------------------------------------------

Kainų kitimas 12Eur - 100WL -----> 10 Eur - 100WL -----> 8Eur - 100Wl! Dabar galima įsigyti vos už 8Eurus!

Pasisaugokite žmonių kurie apsimeta manimi ar užsideda panašius slapyvardžius ant "Growtopia" , "Skype"

Redaguota , nario Manttroll
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tu juokauji? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD aš juos pardaviau 6 - 1 euras, ir turėjau 700 kažkur wls tai gavau 100+ eurų.

 

Kokia noriu kaina parduodu. Mano wls pats galvoju kaina. Tavo bedos, kad kainu nepažysti.  Kaip ir minėjau ne lietuvių svetainėse ir po 1-3$ parduot galima. O kad durnas nemeno bedos, galima ir 200wl uz centa parduot. Aš pardavinėju ne po viena, todėl ir kaina tokia, perkant daug išeina vos ne per pus pigiau.

Redaguota , nario - Manttroll
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vps nemasto neverta as litais uz 50centu buvau prisipirkes daug tas cia euro centais praso vos ne 50 kur logika?

 

Pats laikas skaityt išmokt, aiškiai parašyta, kad perkant daugiau nuolaida didelė, nes perkant visi prašo. Kad ir perkant daug išeina po 15-20centu už vienetą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, parduodu World Lock'us. 1Wl = 0.45€. Perkant daug tikrai apsimoka!

Turiu 400 WL+, taip pat ir Ultra arba Super rare itemus.

Perkant didesnį kiekį daroma nuolaida.

Atsiskaitymus priimu Swedbank/Paysera/Paypal

Susisiekimas : PM arba steam! (Viskas Profilį)

Scameriai, galit net nevargti manęs scaminti :)

Growtopia lošia tik vaikai. Taigi pagal tai manau kad dauguma vaikų neturės banko kortelės... Ir štai ateina postai kad Growtopia ne vaikams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Manau tik 65% žmonių žaidžiantis growtopija yra vaikai, nes pilna youtuberiu kurie jį žaidžia. Kadangi, man jau šis žaidimas per vaikiškas, todėl parduodu, o banko korteles turiu daug kas. Jau iš manęs nupirko keletas vaikų t.y iki 18 metų.

Redaguota , nario - Manttroll
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Tavęs čia niekas nečiulbino kad tu išreikštum savo nuomonę ant kiekvienų mano postų. 2. Growtopia lošia žmonės kurie net normaliai angliškus, lietuviškus sakinius nemoka suregsti, pagal tai aš manau kad jie yra vaikai.

1. Laisvas forumas, kada noriu tada išsireiškiu. 2.  :mucha: Ten daugiau nei puse anglų ir dar sako nemoka angliškų sakinių parašyt  :crazy: Man rodos jie geriau moka angliškai nei tu  :soka:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ahh... Manau nesi žaidęs growtopijos, o tokie žaidimai kaip tik 11 metų vaikams kaip tu...

Ehh, man 12, o kaip tu meluoji ,kad tau 13 nors prisipažinai ,kad esi 12-kos, tai nežinau ką sakyt, gal ir dabar meluoji.

Redaguota , nario Katinukas'
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2619 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...