Peršokti į turinį

Platinu Savo editinta Modifikacija.


*DubaLTas*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1667 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

OPA reikės parsisiust, dėkui.

Naudok :)

Tai ir sakau, matyti man tie mapp darbai. Na bet gal klystu.

Na mano Editintos dar nera paplatinta foruem :)

 

Taigi parašyta kad editas.. Nors kažkaip abejoju kad ten daug jo padaryta.

 

Labai daug mano daryta .. Beje pamirsau foto idet kur eventai :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aha, tikrai daug darbo įdėjai.. Nebemeluok tu čia, juk pagalbos temose matėsi prieš kelias dienas, koks esi pawn žalias ir nesigaudai, net kur įdėt elementariausią kodą. Net nežinai gaujų ir mafijų pavadinimų, o tai rodo, kad prie modifikacijos praleidai labai mažai laiko l, ne tiek, kiek giriesi.

Redaguota , nario Saimon*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aha, tikrai daug darbo įdėjai.. Nebemeluok tu čia, juk pagalbos temose matėsi prieš kelias dienas, koks esi pawn žalias ir nesigaudai, net kur įdėt elementariausią kodą. Net nežinai gaujų ir mafijų pavadinimų, o tai rodo, kad prie modifikacijos praleidai labai mažai laiko l, ne tiek, kiek giriesi.

Tu bent jau paleidai šitą gm?!! Tu man parodyk bent vieną tokį gm ir įrodyk, kad čia ne šito žmogaus darbas. Nesvarbu, kad jis yra žalias, tačiau jis dirbo ir dirbo gerai prie šio gm. Pats parodyk, bent vieną savo darbą. Redaguota , nario Mokas :\
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1667 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...