Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Įvertinkite svetainės dizainą.


matasfizz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3194 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

VisualArts, už nuomonę dėt -REP yra normalu? :DDDDDDDD

Na jei žmogus nemoka skaityt, kad noriu susilaukt kritikos, o ne "nelabai patiko", kas yra total free-post, + dar parašyta pirmoj žinutėj, kad rašyti tik kritiką ir jokių free-post. Toėl ir -rep. Manau logiška, ar turi ką prieš?

Tai čia nieko tokio, gerai jog dar neišvadino kažkokiom neaiškiom frazėm kaip mane "Intelekto nesužalotu" :lol:

Na matai kaip nepasisekė.

 

 

 

P.S jei kas nors skaito šią temą ir iš jos susidaro nuomonę apie mane, siūlau nesivarginti. Aš esu prisitaikantis žmogus, todėl kaip žmonės bendrauja su manim, taip aš su jais. Jei žmonės nesugeba perskaityti vienos teksto eilutės ir komentuoja tikras nesąmones tai tikrai yra ne mano problema. O kai kam dar reikia ir anglų kalbos pasimokinti ir porą frazių išsiversti ir tik tada mėginti kažką aiškinti. Mano klientų ratas yra labai patenkintas mano bendravimu ir paslaugomis, o šiame forume visada atsiranda tik negatyvus komentarai, todėl nebežadu čia daugiau lankytis, nes nėra prasmės gadinti savo nuotaikos skaitant nesubrendusių žmonių komentarus. Manau, tas kas skaitys nors kiek susimąstys, kad jis nėra pasaulio bamba ;) ačiū už sugaištą laiką skaitant, čia mano paskutinis postas. Bon Voyage.

Redaguota , nario VisualArts
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3194 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...