Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Įvertinkite svetainės dizainą.


matasfizz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3200 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

:D Kai išsiversit ką reiškai free-source tada rašykit šudus mano temoj.. Nes jau juokinga daros kai mane "pričiupinėja"  naudojant free-source css slideri :D

Dar kartą cituoju tave:

 

Darbas yra mano. Turi įrodymų kad ne mano? Prašau pateik, protinguoli b..lt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip ,darbas yra mano. Tu b/let vistiek neišsivertei dar ką reiškai free-source arkliagalvi tu ?

 

Darbas yra mano. Turi įrodymų kad ne mano? Prašau pateik, protinguoli b..lt..

Gerai free-source, bet tu rašei jog čia tavo darbas, tai jeigu tavo darbas turėtu būti visas kodas tavo rašytas, o ne iš kitur paimta. :) Klientui koduosi dizainą, reikės jam slider'io, tai kodą paimsi slider'io iš kito dizaino, nes ten yra free-source? 

Redaguota , nario Frixo♦
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matosi, jog ne visas tavo dizainas darytas, nes jeigu pats daręs būtum, tai abejoju, jog tokį šriftą būtum parinkęs, jog LT raidžių šriftas neturėtų ir LT raidės kitų šriftų būtų rašomos. Dėl grafikos pusės - Nieko prieš tave neturiu, tikrai gražiai logotipai atrodo ir kiti tavo darbai, bet kažkaip keistai čia man atrodo su tuo tinklalapiu. Tačiau, jeigu viską kuriai pats, nuo nulio tada, atsiprašau, jog esu priekabus. :)


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3200 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...