Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Minecraft serverių TOPAI | Minecraftservai.lt


Mantas.T

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3222 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jis toks durnas kad nežinau, per skype pradeda šnekėti apie belenka, patįs galite pasiklausti Eriko iš mcpassion, jis toks asilas kad šneka apie belenka, kalbam kalbam pist pradeda apie šunis kalbėti, nu nežinau ką apie tokį sakyti, dar sakai protingesnis už 18 meti, nu tikrai nesakyčiau.

Žiūrėk jis savo serveryje vien tik dropus daro todėl pas jį ir lošia 100 žaidėjų, o aš jų nedarau nes noriu kad būtų geras serveris nors ir 2 žaidėjai žais, bus už tai sunku gauti daiktų, ne kaip pas jį į diena padaro 3 dropus o galbūt net ir daugiau...

Oi oi, kaip tik nedaręs aš dropų taip ? Pas mane parodyk kada paskutinį kartą drop party vyko... nevykeli tu *Myliu SuperGames.lt* pats iš oro per skype pradeda dainuoti , pagirūnas giriasi, kad tipo jo geresnis nei koridorius , jo geresni topai jo geresnis vapše kompas atsilupęs tu vapše kažkoks esi.. pagirų maišas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir kiek aš balsų turiu 3? Per 2 savaites tiek surinkau? Nebejuokink. Galbūt pats juos ir uždėjai.

Mažvaikiai visi čia jūs esate, Runcikas apie tavo serverį vapšė patyliu ten tiek bugų pinigų kad *Myliu SuperGames.lt*...

Aš dabar kalbu apie tave nevykeli, o ne apie kitus serverius.. ir kokie ten bugai yra..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir kiek aš balsų turiu 3? Per 2 savaites tiek surinkau? Nebejuokink. Galbūt pats juos ir uždėjai.

Mažvaikiai visi čia jūs esate, Runcikas apie tavo serverį vapšė patyliu ten tiek bugų pinigų kad *Myliu SuperGames.lt*...

Apie mano serveri čia neina kalba nes ten yra originalesniu dalyku. O dėl būgu tavo vadinamaju iškyla sprągos nes aš daugūma įskiepiu esu kūrės aš pats o apie mano ekonomika galima ir nekalbėti :)

 

23bcfc6bfa57c16c0ac0f29dd10c01fe238.png

mhmm ....

Redaguota , nario #Runcikas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apie mano serveri čia neina kalba nes ten yra originalesniu dalyku. O dėl būgu tavo vadinamaju iškyla sprągos nes aš daugūma įskiepiu esu kūrės aš pats o apie mano ekonomika galima ir nekalbėti :)

 

23bcfc6bfa57c16c0ac0f29dd10c01fe238.png

Šaunuolis jok moki priimti kritika, mano ekonomika gan stipri 100%, o Hardo tai 1%. Gi dropai kas viena diena po 5 kartus, kekvienas šūdserveris tiek mokėtų gauti darymas dropus 100 žaidėjų.

O šia matau kažkas reklamavo tai, /seen theiksas pažiūrėk jo ip ir mano, mano skype: th18ahh, parašyk į google skype resolver ir pasižiūrėk IP.

Manęs tu čia neprigausi žinok ir reputacijos nixuja nesugadinsi, nes jūs visi padlos vaikai, visiem po 11-14 metų :)

Aš su tavim kalbėjau ? Ne tai ko čia pisi protą ?

Ne apie tave šneku apie Neda.

Man atrodo tau nėra net 12. Tai čia nepisk arabų ;)

Atvažiuok į Nyderlandus į Amsterdam pasimatysim įrodysiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienintele padla esi tu ;) !!

Redaguota , nario Eimantas P.
Forumo narys ispetas uz: Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3222 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...