Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Minecraft serverių TOPAI | Minecraftservai.lt


Mantas.T

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3223 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas mielas šios temos skaitytojau!
Noriu pranešti jog atsidarė naujas minecraft serverių top'as, visos sistemos veikia 100%.

 

Atnaujinimai: Žadame padaryti balsavimo sistema, žaidėjas užbalsavęs už serverį, gaus tam tikrų daiktu ir pinigų serveryje, šios sistemos dar nesu padaręs, bet ji yra jau po truputi ruošiama.

 

Tie projektai kurie turi tinklapius, jums siūlome įsikelti mūsų balsavimo skydelį, taip turėsite daugiau galimybių susirinkti daugiau ir greičiau taškų savo serveriui.

 

Top 3 serveriai birželio 30 diena gaus 100 nemokamų taškų!

Tad paskubėk ir pasireklamuok savo serverį, norėdami pridėti serverį prie sąrašų, jums reikės užsiregistruoti ir prisijungti.

 

Tinklapis: www.minecraftservai.lt

Linkime jums išsirinkti įdomiausia serverį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia tarp jūsu kokios nors topu varžybos viksta nes beveik kas ''antras'' projektas kūria serveriu topus :/

Paimant kaip HardMc pavizdi mcserveriai.lt :D

Nevyksta čia jokios varžybos galvojau normalus yra, bet rimtai koridorių kopina aš padariau top'us jis padarė topus... apgailėtina Mantai kažkada, kaip viską darydavai savo galva būdavai normalus, o dabar viską kopini ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žodžiu vienas pastebėjimas darei serverį žaidė daug +30 , bet pradėjai kopijuoti kitą serveri "koridorių" viską grynai nukopijavęs dabar tiek forumas, tiek įskiepių konfiguracija.. ir dar sakai ,kad išpopulerėsi su kitų įdėjomis.. galvok savo galvą aš serverį pritaikiau , kad patiktų serverio nuolatiniams žaidėjams... o ne kitų serverių savininkams.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nevyksta čia jokios varžybos galvojau normalus yra, bet rimtai koridorių kopina aš padariau top'us jis padarė topus... apgailėtina Mantai kažkada, kaip viską darydavai savo galva būdavai normalus, o dabar viską kopini ...

Ką tu čia nusišneki vaikas 14 metų, persišviesk galvą tu geriau, tu čia kopijuoji nuo manęs www.minecraftservai.lt pasižiūrėk į tuos paveiksliukus tie kurie prie monitoriaus yra: statusas: online  ip: serverio ip  žaidėjai 0/80  stilius: survival  versija: 1.7.10 Ir dabar pasižiūrėkit jo tinklapyje viskas nukopijuota nuo manęs, tai kas čia ką kopijuoja?

O nuo koridoriaus nieko nekopijuoju, žiūrėkit sarg padarė moneta žaidima ir lmg tokį turi, tai jie irgi vienas nuo kito kopijuoja? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką tu čia nusišneki vaikas 14 metų, persišviesk galvą tu geriau, tu čia kopijuoji nuo manęs www.minecraftservai.lt pasižiūrėk į tuos paveiksliukus tie kurie prie monitoriaus yra: statusas: online  ip: serverio ip  žaidėjai 0/80  stilius: survival  versija: 1.7.10 Ir dabar pasižiūrėkit jo tinklapyje viskas nukopijuota nuo manęs, tai kas čia ką kopijuoja?

O nuo koridoriaus nieko nekopijuoju, žiūrėkit sarg padarė moneta žaidima ir lmg tokį turi, tai jie irgi vienas nuo kito kopijuoja? :D

Nesvarbu ar jam 14 ar mažiau metu bet šioje vietoje tu esi Vaikas ir paslydai nes jo topai kaip ir neklystu visa čiela savaitė veikia o ,kad kopijuoji manau paliūdyti visi gali o visi irodimai tavo serveryje :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesvarbu ar jam 14 ar mažiau metu bet šioje vietoje tu esi Vaikas ir paslydai nes jo topai kaip ir neklystu visa čiela savaitė veikia o ,kad kopijuoji manau paliūdyti visi gali o visi irodimai tavo serveryje :)

Jis nuo manęs tuos paveiksliukus nukopijavęs, vakar juos uždėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man 15 metų, ir vaikas iš mūsų esi tik tu, pažiūrėjus į tave juokas suima 18 metų , bedarbis, žaidžia minecraft, kopijuoja kitus serveriu nors 18 metų jau bent savo įdėjomis galėtum galvoti jeigu darbo nesusirandi ir nori pragyventi iš vaikų pinigų, o dėl tų paveiksliukų jie visiems prieinami ir nesakau , kad tu nukopijavau sistemą sakau, kad pavogei įdėja taprasme aš sukūriau mcserveriai - serverių sarašą ir tu sukūrei, dabar bus tokie atsiliepimai iš tavęs kas man neleis minecraft topų kurti ? Aš tau jų ir nedraudžiu kurti, tesiog sakau jeigu aš sukūriau mc topą būtinai reikėjo ir tau kurti, kad parodytum ir pasigirtum koks tu mldc, kad viską geriau darai nei kiti ? :) 

Redaguota , nario Th3Nedas
Forumo narys ispetas uz: Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pora tavo kaimietišku žodžiu nesupratau, kas tau su nervais blogai?
Aš nekopijuoju nieko, sarg padarė moneta o lmg irgi tokią turi sistema nes yra įdomu žaidėjams tai ką ir jie kopijuoja?
Tu padaręs savo serverį /paslaugos komandą ir koridorius tokią turi tai ir tu nuo jų reiškęs kopijuoji, tai kam tu kopijuoji nuo koridoriaus?
Dar labai gera atsimenu, pats kopijuodavai visus lietuvos minecraft serverius, dar pačiam sakiau nekopijuok tu jų o be manęs būtum buvęs niekutis, šūdo gabalas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pora tavo kaimietišku žodžiu nesupratau, kas tau su nervais blogai?

Aš nekopijuoju nieko, sarg padarė moneta o lmg irgi tokią turi sistema nes yra įdomu žaidėjams tai ką ir jie kopijuoja?

Tu padaręs savo serverį /paslaugos komandą ir koridorius tokią turi tai ir tu nuo jų reiškęs kopijuoji, tai kam tu kopijuoji nuo koridoriaus?

Dar labai gera atsimenu, pats kopijuodavai visus lietuvos minecraft serverius, dar pačiam sakiau nekopijuok tu jų o be manęs būtum buvęs niekutis, šūdo gabalas.

Tu visų pirmą mokėtum be manęs išviso kažką ? Kiek aš tau padėjęs, o dar drįsti stumti ant manęs... aš kopijavau seniau, bet aš sugebėjau pasikeisti.. o aš kalbu , ne apie komandas, o apie atvaizdavimą motd.. titlemanager ir t.t forumas viskas nuo koridoriaus ir nepisk proto dabar be to mes ne apie samp čia kalbam..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu visų pirmą mokėtum be manęs išviso kažką ? Kiek aš tau padėjęs, o dar drįsti stumti ant manęs... aš kopijavau seniau, bet aš sugebėjau pasikeisti.. o aš kalbu , ne apie komandas, o apie atvaizdavimą motd.. titlemanager ir t.t forumas viskas nuo koridoriaus ir nepisk proto dabar be to mes ne apie samp čia kalbam..

Apie komandas? Tai gerai koridorius turi /paslaugos komandą turi irgi, tai ko kopijuoji nuo koridoriaus? :D

Motd? Čia tipo apie tuos kardus? Koridorius jų nesugalvojo jie patys nukopijavo juos nuo mineplex.com serverio.

Titlemanager? Kekvienas lietuvos minecraft serveris juos naudoja? Tai ką gal man nori uždrausti 14 meti kuriam vakar suėjo 15, jau tikras vyras, bet iki manęs dar toli toli tau...

Forumas? Šį dizainą kūrė ne koridorius o http://www.skinbox.netkompanija, jį gali naudoti visi tie kas nori, niekas to nedraudžia.

Ką dar pasakysi, turiu laiko galėsiu viską išaiškinti kad nieko nesu nukopijavęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apie komandas? Tai gerai koridorius turi /paslaugos komandą turi irgi, tai ko kopijuoji nuo koridoriaus? :D

Motd? Čia tipo apie tuos kardus? Koridorius jų nesugalvojo jie patys nukopijavo juos nuo mineplex.com serverio.

Titlemanager? Kekvienas lietuvos minecraft serveris juos naudoja? Tai ką gal man nori uždrausti 14 meti kuriam vakar suėjo 15, jau tikras vyras, bet iki manęs dar toli toli tau...

Forumas? Šį dizainą kūrė ne koridorius o http://www.skinbox.netkompanija, jį gali naudoti visi tie kas nori, niekas to nedraudžia.

Ką dar pasakysi, turiu laiko galėsiu viską išaiškinti kad nieko nesu nukopijavęs.

TitleManager tekstas spalvos viskas nukopinta, vargšeli aiškink man neiaiškinsi.. turi laiko eik joninių švęst..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Th3Ahh man gaila tavęs, sako nekopijuoja :funny: Vien dėl to ,kad Nedas atidarė mcserveriai.lt(nereklama) tai tu nebūtinai turi daryt ką jis :D Gal taip pat ir yra su tavo serveriu kaip ir su šita situacija? Nedas sukurė tu irgi?  :D Tu geriau nieko nekopijuok :) Jei renkiesii iš skinbox dizaina tai bent ne toki pat ne kaip pas koridoriu :D Čia tas pats kaip Sarg ir Savg pora dalykų skiresi ,bet esmė tą pati :) ​

Redaguota , nario Svečias
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nieko nekopijuoju, aš net nežinojau kad Nedas buvo sukūręs tuos topus bet čia neesmė, matai jūs esate visi šūdo vietoj, ką aš noriu tą aš sukursiu, ką aš noriu tą aš ir keisiu, supranti? Matai?

Šūde iklimpes esi tu kopindamas ir keisdamas tas kas ne tavo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mantai jam 15 ,bet už tave žymiai protingesnis...

Jis toks durnas kad nežinau, per skype pradeda šnekėti apie belenka, patįs galite pasiklausti Eriko iš mcpassion, jis toks asilas kad šneka apie belenka, kalbam kalbam pist pradeda apie šunis kalbėti, nu nežinau ką apie tokį sakyti, dar sakai protingesnis už 18 meti, nu tikrai nesakyčiau.

Žiūrėk jis savo serveryje vien tik dropus daro todėl pas jį ir lošia 100 žaidėjų, o aš jų nedarau nes noriu kad būtų geras serveris nors ir 2 žaidėjai žais, bus už tai sunku gauti daiktų, ne kaip pas jį į diena padaro 3 dropus o galbūt net ir daugiau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nieko nekopijuoju, aš net nežinojau kad Nedas buvo sukūręs tuos topus bet čia neesmė, matai jūs esate visi šūdo vietoj, ką aš noriu tą aš sukursiu, ką aš noriu tą aš ir keisiu, supranti? Matai?

Nežinojai ? ;DD dar kiek reklamų siunčiau + savo serverį prisidėjai į mano topus..

Dėl topu sistemos galit neprikišti jį yra visiems prieinama, tik pas mane normaliai viduje šiek tiek išorėję paredaguota, pakoduota pvz dabar padariau, kad sakykim serveriai kurie turi vip , bet mažiau balsų būtų apačioje tų kurie neturi vip , bet turi daugiau balsų.. duodu 100% , kad mantas tai padarys ateinančiomis 2 dienomis.. savo top'e

Redaguota , nario Th3Nedas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3223 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...